Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. [quote name='Saththa']Mój obgryzał regał keidyś hmmm octem oblałam i przestał obgryzac. Ale pewnie próbowałaś :)[/QUOTE] przy mojej trudnej Stefance...posmarowałam drewniane meble maścią kamforową:diabloti:POMOGŁo!
  2. moje też lubią dzieci...wyobrażam sobie jakby miały takiego berbecia w domku:evil_lol: na razie posiłkujemy się cudzymi dzieckami i wnuczkami:evil_lol:
  3. [quote name='haliza']Jak obfocimy to pokażemy ;):diabloti:[/QUOTE] a wnusia też pewnie urosła....
  4. [quote name='haliza']Myślę, że jeszcze nie raz będzie się bał :-( chyba to zawsze wraca :shake: za dużo przeszedł, ale swoją drogą pogoda zdecydowanie nie sprzyja wychodzeniu na spacery. Moja Amusia od niedzieli urządza takie awantury przy wieczornych wyjściach, że ręce opadają :cool3:. A gdzie kupiłaś kubraczek ?[/QUOTE] szkoda mi go było bardzo:(chce sie tylko wtulać we mnie a kombinezonik o taki...[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=2637536887[/url] ale tutaj na dogo w dziale sprzedam/kupię/psie akcesoria
  5. wyobraź sobie,że przez 2 dni wcale z domku nie chciał wychodzić,warczał i udawał,że ciągle śpi:eviltong:to pierwsza taka długa wyprawa,bliżej w gości już chodził a teraz wyglądał jakby był bardzo wyczerpany:razz:a przecież niewiele chodził...może sie bał,że go gdzieś wywiozłam...biedaczek,sama nie wiem Kupiłam dla niego fajny kombinezonik tutaj na dogo:)marznie mój Maluszek,musi mieć cieplutko i leciutko:)wieczorami chodzi ubrany inaczej się cały dygocze:(
  6. [quote name='haliza']My też pozdrawiamy :loveu:i przepraszamy za nieobecność :modla:i obiecujemy poprawę :loveu:[/QUOTE] Heloł:)a może tak zdjęcia kotecka:razz:
  7. uściski w ten słoneczny piękny dzień:)
  8. [quote name='marmosia']I Najducha też wystawię jako psa :evil_lol: [IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/26619_450030325039851_310399724_n.jpg[/IMG] Toalety nawet chłopina dokonał na tę okoliczność :eviltong:[/QUOTE] nooo chłopina jak się patrzy:loveu:przepiękny jako,że mam alergię na sierść kota a czuję się coraz bardziej w nich rozkochana,rozważam przysposobienie kociaka bez sierści:diabloti::evil_lol:ciocia ja mam fant dla Ciebie z E.Gonzalesowego bazarku,czekam na namiary:lol:
  9. [quote name='Patik']Trzymamy kciuki na pewno wszystko będzie dobrze ;)[/QUOTE] mam nadzieję,że wszystko łokej:loveu:kusiole ślemy:loveu:
  10. [IMG]http://iv.pl/images/05515567329259127209.jpg[/IMG] Maleńka jeszcze trochę musisz widać wytrzymać:roll:mizianka Spineczko:loveu:
  11. [quote name='Lili8522']Witam się weekendowo!!!!! :loveu: ale mnie tutaj dawno nie było.... ide zobaczyć co się działo :evil_lol:[/QUOTE] Heloł:) ostatnio strasznie zalatana jestem:razz: dzisiaj Ali był ze mną na wysiadach:diabloti:jechał 2x autobusem i 2x tramwajem...zachowanie na 6 z plusem:) w gościach zauroczył wszystkich,gdyby nie mieli kota zbója,który nie toleruje innych zwierząt a dzieci nie gryzie tylko w obecności swojej pańci,to już chcieliby mieć shih w domku:) Ali chciał zaprzyjaźnić się z królikiem... ale długouchy zwiał:evil_lol: jeden feler...ręce mnie bolą od noszenia królewicza:eviltong:
  12. [quote name='Bushido']Kilka dni temu o Spinkę pytała Pani z okolic Sando. W sobotę ma przyjść do przytuliska. Znajoma znajomej.[/QUOTE] trzymam kciuki:loveu:
  13. [quote name='Patik']Doris zawsze szczeka jak widzi zabawkę,a ktoś nie chce jej dać,albo na kota ,ale jak kot się zbliży to ucieka ile sił w nogach :D raz w ścianę wleciała:evil_lol: Pozdrawiamy :D[/QUOTE] ściskamy mocno całą rodzinkę:) Hana nie wie że kot to kot i wypada go podonić:evil_lol:chyba myśli,że to pies:evil_lol: najbardziej mnie śmieszy jak Hana słyszy szczekającego psa,od razu siada,jeszcze bardziej wywala swój jęzorek(zawsze ma go na brodzie)robi ogromne okrągłe oczyyyy i wygląda jak taka mała zamurowana gapa:evil_lol:
  14. [quote name='Lili8522']ŁŁŁŁŁŁŁŁooooooo matko ale historia z tym laptopem! Moja Lila też kiedyś zwaliła laptopa z łóżka ale wszystko było ok tylko z modemu stało sie hara kiri :evil_lol: :evil_lol: Ściskam plaskate maleństwa :loveu: my w weekend piekliśmy ciastka i jest istne szaleństwo w domku :evil_lol:[/QUOTE] a lap podobno nie do zbicia,to,że zleciał mi już cztery razy to fakt:evil_lol:piątego upadku nie strzymał;) mówili też ,że oporny na zalania i...fakt dwa razy kawą go zalałam i nic:) to kurde taki niby specjalny dla ślepych:diabloti::evil_lol: w sobotę padły dwa blendery przy ciasteczkach dla Miśków,ale trudno,oba były wysłużone,odeszły na zasłużony,wieczny odpoczynek do blenderowego nieba:razz: ale czekam tylko co się następnego zepsuje...stawiam na telewizor:evil_lol:byle nie któryś z moich stawów...skokowych,bo tego nie ścierpię:mad::shake: ale ciastka są:):):)
  15. [quote name='Bushido']Pozdrowienia od Spinki dziewczynki :) [URL="http://iv.pl/"][IMG]http://iv.pl/images/69910056215706762735.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://iv.pl/"][IMG]http://iv.pl/images/58584881360515956662.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] cudna maleńka:)szykuj doopinkę do DT,zobaczysz jak fajnie w domeczku
  16. [quote name='Osa']Ogromnie się cieszę:) Widzę że razem z Ciocią halizą dobrze poznałyście zwyczaje plaskatych...:diabloti::evil_lol:[/QUOTE] tak... zawiązała się taka koalicja plaskatych maminek:)czego jedna nie wie druga podpowie:evil_lol: Aleś to mały rozbójnik,zawłaszcza sobie Hańcine zabawki ale nie psuje,świetnie się nimi bawi jak czegoś chce to już,natychmiast...nie poczeka chwili,zaraz burczy a za chwilę szczeka:evil_lol: dzisiaj był na spacerku na naszym podwórku radzi sobie świetnie,zna tu każdy skrawek,koledzy córki orzekli...że to ściema z tym,że on nie widzi:diabloti::evil_lol:jakieś ukryte trzecie oko czy co:diabloti:
  17. pies nie do zdarcia:evil_lol:oszczędzaj ją trochę,ona taka maleńka i słodka:loveu:
  18. Lili nie bój się,co trzeba zrobić to trzeba :roll:jak to zapchane kanaliki powodują infekcje to trzeba przyczynę usunąć,bo w końcu przypląta się jakieś zapalenie rogówki i dopiero będzie jazda jak pies ogólnie znieczulony to rach ciach i po robocie a problem zniknie:lol: trzymam kciuki:loveu: a Lili wysterylizowana?sory ale umknęło mi:razz:
  19. [quote name='Bushido']Ona się zrobiła okropna!!! Szczeka, warczy, biega i ucieka przed nami kiedy wie, że ma już pójść do siebie. Ale jest taka szczęśliwa, że aż miło popatrzeć :)[/QUOTE] chce maleńka jak najdłużej korzystać z wolności:lol:domku ujawnij się,bez wątpienia gdzieś jesteś !:loveu:
  20. [quote name='Lili8522']Byczek... :evil_lol: Z oczkami niestety jest raz dobrze a raz znów płaczą strasznie... nie wiem :shake: kropię dalej ale i tak czeka Nas wizyta u weta :-([/QUOTE] Hana miała kiedyś problem bo fryz zgoliła jej okolice oczu:crazyeye:i jak te włoski odrastały to łzawiła bo wchodziły do oczek ze 2xdz co najmniej przemywałam jej powieki żelem z Hery teraz też przemywam ale 1xdz
  21. [quote name='haliza']Oby się udało, bo nie wiem jak długo uda Ci się być w komornym u córci :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] na razie bez szemrania zamieniała się pokojem na noc:)ale jak to długo może trwać...ja chcę do swojego łóżka:placz:
  22. [quote name='Osa']"Spryciarz" ten Ali...:roll: [U]Pozdrowienia dla plaskatków.[/U][/QUOTE] miło,że wpadłaś do nas Osko:) powiem tak,nie poznałabyś malca łobuz się zrobił:evil_lol:normalnie kierownik domowego ogniska:evil_lol: laptop spróbujemy reanimować:razz:
  23. Byczek się z młodzieńca robi:evil_lol:całe 23 kilo:multi: jak oczka maleńkiej? ślemy kusiole:)
  24. mizianka dla maleńkiej:)pozdrowienia dla opiekunki:)
  25. [quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/milosc1.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/milosc1.gif[/IMG][FONT=comic sans ms]ciociuniu Bgra :iloveyou:zdrowenka wszelkiego tobie sercem calym zycze[/FONT][/QUOTE] dzięki kochana:)pozdrawiam ciepło:) może ma ktoś jakiś sprzęt nie do zdarcia,taki którym się znudził a szkoda sprawny wyrzucić mam mechanika/amatora do wynajęcia:evil_lol:cena do negocjacji
×
×
  • Create New...