Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. [quote name='haliza']...a ja na filmiku miałam wyłączony dźwięk i dopiero teraz usłyszałam tę awanturę, zawzięty :evil_lol:, jego było pierwsze :diabloti:[/QUOTE] zawzięty:evil_lol:ale mam na niego sposób,przenoszę go na jego miejsce na kanapie-to info dla niego SPOKÓJ-działa:loveu:
  2. [quote name='haliza']A my dzisiaj w domku, właśnie się zastanawiamy jak tu wylec na dwór, lało przez całą noc i teraz też nie odpuszcza :mad:- biedna Amusia, nienawidzi takiej pogody :cool3:[/QUOTE] heloł:loveu:wczoraj u nas cały dzień lało a dzisiaj jest zimno ale słonecznie nie męczyć mi tu zwierząt:mad:na łapkach wynieść,do siku wystawić i fruuu do domku pod kołderkę:evil_lol: Hana na fazę...Alexa nosisz a ja?mam takie krótkie łapki:-(wynieś mnie chociaż i zanieś do domku:evil_lol::diabloti:dobra ...jak lało to uległam z dwoma psami pod pachą z deka niewygodnie:razz: ściskamy,miziamy,tulimy:loveu:
  3. [quote name='Osa'][URL]http://youtu.be/kt-J6vVLvoQ[/URL] Umarłam ze śmiechu....:roflt: Ale cudnie śpiewa - malutki..Tak "pięknie" tylko shih-tzaki potrafią. Od razu słychać że [I]ciut troszkę[/I] się wnerwił bo mu za ciasno i za duszno było - :evil_lol: Mówi wyraźnie - wynocha a ta śpi...W dodatku nikt nie reaguje... Kogo by nie poniosło:diabloti:[/QUOTE] Aleś jak to chłop chciałby rządzić:evil_lol:a tu ni ma,Hańcia mówi,że sprawiedliwość musi być:mad: ten jego "śpiew" często się rozlega:evil_lol:tylko interpretacja zależy od tego co w danym czasie Aluś chce,bądź czego nie chce:evil_lol: Kochana myślałam,że będzie kłopot z porozumieniem się z Alesiem,ale to inteligentna bestyjka, łatwo się uczy,resztę sam wie:loveu: przyznam się,jak darł się cały czas a zjadł już 3 ciastka i 2 gryzaki i dalej chciał... to łebek chciałam mu ukręcić:evil_lol:
  4. co do Burczymuchy...Aliś najpierw przegnał Hańcię z legowiska,ona za chwilę uznała,że była pierwsza i wcisnęła się do niego,no to się Alesiowi nie podobało i burkał tak na nią z pół godziny,a Hańcia spała w najlepsze:):):) Osko piękny wiersz,wzruszyłam się bardzo,dziękuję. Halizko...czasami nie trzeba wielu słów.
  5. [quote name='Lili8522']Ciocia nawet mi nie mów o pościeli....... weszłam na ten bazarek i jak zawsze wszystko co mi się podoba już wykupione :placz: to już 3 na który nie mogę zdążyć :placz: Pozdrawiam Kochane plaskatki :loveu:[/QUOTE] przykro mi bardzo,fajnie,że szybko schodzą:multi:Trzeba się spieszyć:mad: a teraz zagadka: Dlaczego Aliś burczymucha tak sobie pod noskiem coś tam...? [url]http://youtu.be/kt-J6vVLvoQ[/url]
  6. [quote name='Osa']Pozdrawiamy - Halloween-owo [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/halloween/08.gif[/IMG][/QUOTE] dołączę się [IMG]http://i47.tinypic.com/55s2us.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://i47.tinypic.com/55s2us.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Osa']Kaśka ma specjalistów w Wa-wie ale ciężko tak "przez telefon" coś doradzić - ja proponuję to o czym pisałam wcześniej- [FONT=arial][SIZE=2]VIRBAC Cortavance Spray-[/SIZE][/FONT]moim suczom pomaga.[/QUOTE] na razie nie liże łapek...zobaczę co będzie Osko dzięki serdeczne,już oblukałam w necie:):):)
  9. u mnie było o tyle łatwiej,że ja byłam nastawiona na problemy,głupi by się nie bał... tzn wiedziałam,że Alex jest po amputacji oczek,że serce,że stary...że głuchy... jak wzięłam go w ramiona to darłam ryja...oj darłam:-( jak już się nad nim poużalałam,to się okazało,że malec jest roztropny i rozważny:loveu: kochana bez smyczy,sam trafia do domku...po swoich śladach... no dobra i przy pomocy Hańci,która go zaganiała:evil_lol: Kasiu to dopiero parę dni,wszystko dla Was i dla niej nowe,ciepło i rozwaga i będzie z niej pociecha kochana najważniejsze,że ma Was,że nareszcie ma kogoś kto ją kocha,rozumie i komu zaufa!
  10. umówmy się...do tego zostały stworzone:evil_lol::loveu: Spineczko laleczko buziaczki maleńka:loveu:
  11. [quote name='Lili8522']Mam nadzieję że nie pojechała nigdzie autobusem bo będzie późno w nocy wróci i będziemy czekać i czekać :roll::diabloti:[/QUOTE] Lili pytałaś kiedyś o dużą pościel,jest:multi:
  12. [quote name='haliza']W taką pogodę powinna też zawinąć się w kocyk [IMG]http://skupca.websnadno.cz/winkW9.gif[/IMG]i grzać dopkę w ciepełku .....[/QUOTE] jakbyś mnie Halizko widziała:evil_lol:a do tego mam gorącą herbatkę z prądem:evil_lol: a tutaj byłyście:mad:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234431-PIĘKNA-NOWA-CZYLI-POŚCIELOWY-BAZAREK-NA-PLASKATE-KASI-STRZELECKIEJ-ZAPRASZA!-Do-10-11[/URL]
  13. [quote name='Osa']Encorton to steryd który stosowany dłuższy czas prowadzi do cukrzycy po sterydowej, otyłości i kruchości naczyń krwionośnych powodując wielkie krwawe wylewy przy nawet minimalnym urazie Stosowany jest także przy reakcjach alergicznych gdzie występuje obrzęk i naciek zapalny alergiczny. Wskazania są bardzo szerokie- min. kontaktowe zapalenie skóry,atopowe zapalenie skóry. Rutynowo stosowany w chorobach zapalnych z autoagresji czyli wtedy, gdy organizm walczy sam z własnymi komórkami. Na przykład w reumatoidalnym zapaleniu stawów. Masz zaufanie do tego veta co to zalecił?[/QUOTE] wiem wiele na temat sterydów,sama na nich jestem od lat do weta mam ogromne zaufanie,leczył od szczeniaka moją Stefankę,operował jej niedrożność jelit po zjedzeniu kości,jak robiliśmy Rtg w Zabrzu to po jego ocenie stwierdzili,że niestety,nic się nie da zrobić,że wygląda to fatalnie,jak im powiedziałam dokąd Stefkę zabieram to sami powiedzieli,że tylko On.Przez tyle lat nie zawiodłam się na nim nawet wtedy jak konającą Stefcię wiozłam do niego,wytłumaczył wszystko,uwijał się przy niej jak na OIOM-e jak pojechałam za godzinę stwierdzić zgon...złego słowa nie usłyszałam,że po co,że sama widzę było to z 8 lat temu jak byłą operowana ale gdybym miała namiary na dobrego psiego alergologa...
  14. Heloł:)właśnie wróciłam,niestety obowiązki...ale na szczęście piechotką...stare buty mnie obtarły/oddam do reklamacji:diabloti: Obie jesteście wygrane:multi::multi:Aliś lubi poduszeczki i jak jego ulubiona leży na innym posłaniu to sobie zsunie kocyki,tak poukłada:evil_lol:żeby główkę wtulić:loveu: aaa co jeszcze Aleś potrafi: jak chce na spacer to gada z drzwiami łazienki...potem szczeka jak chce jeść siedzi przed lodówką i burczy i...za chilę szczeka jak chce smakołyk to siada na posłaniu w przedpokoju i śpiewa i jak zacznie szczekać:loveu:to każdy rzuca co może...i leciiii,leciii po mymlaka jak mu się coś nie podoba to warczy...za chwilę próbuje złapać i często łapie...ale nie maminkę,maminka rzecz święta!
  15. [IMG]http://i45.tinypic.com/264t7rc.jpg[/IMG] no i mamy regularną zimę,tylko autobusy zaspane jak zawsze:mad: minęła godzina i śniegu po kostki [IMG]http://i50.tinypic.com/amtzyd.jpg[/IMG] a kto to się tak zakopał w kocyki?:loveu:
  16. [quote name='haliza']Faktycznie jest niesamowity :loveu:, szkoda, że nie mogę Wam pokazać jak leci do miski i daje łapki na zmiany i głos coby mu nasypać jedzonka :evil_lol: Najlepiej by było znaleźć przyczynę, mój Cezar kiedyś miał alergię na ślinę pcheł , i np. jak wracaliśmy z łąki nie mógł mieć nieumyte łapki z błota łąkowego. Kiedyś wyjechałam na 2 dni jak wróciłam to pies zjadł opuszki z 4 łap :placz:Encorton ???? nie wiem ja bardzo boję się sterydów chyba, że są niezbędne.....[/QUOTE] ojej jaki słodziak i do tego jaki mądry:loveu:jeszcze nie widziałam kotka podającego łapki:evil_lol: myślę Halizko cały czas nad ewentualnym alergenem,teraz się wyciszyły te zmiany, nie drapie się,nie liże oby już nic nowego nie wyskoczyło:mad: Gdzie robiłaś testy?
  17. [quote name='Osa']A może to [B]alergia wziewna?[/B] U psów są te same alergeny wziewne co u ludzi, a więc: pyłki roślin, kurz i roztocze, zarodniki grzybów pleśniowych i naskórki. A Grubas cuuudowny...:evil_lol: [URL]http://images40.fotosik.pl/1850/074654b6cd178535gen.jpg[/URL][/QUOTE] tak Grubas jest jedyny:loveu: już nie pamiętam dokładnie,ale tak od sierpnia jak wyszła na łąke to bardzo się drapała,wysypki,kichania nie było jak wyszła na chodnik było ok i w domku też szamponu nie zmieniłam,dodaję im jeszcze oliwę z pestek winogron kąpie je co tydzień-10 dni szampon i odżywkę mają dla alergików-tak na wszelki wypadek zmieniłam:mad:tfu,chyba wtedy w złą godzinę pomyślałam o alergii Dawać ten Encorton?
  18. [quote name='haliza']Tak jeszcze myślę, że gdy jest alergia miejscowa to musiał zadziałać jakiś czynnik, bo pokarmowa to powinna być na całym ciele....:roll:....a nie zmieniłaś płynu do mycia podłogi albo na klatce ktoś czymś pozmywał :roll:.[/QUOTE] nie wiem,raczej nie,bo my z córcią też jesteśmy alergiczkami,więc...
  19. [quote name='haliza']....a nie zmieniłaś jej jedzenia :roll:, moja Ami drapie się ciągle, ale nie ma większych zmian, daję jej ostatnio algi i tran, taki ludzki norweski.....[/QUOTE] jedzenie nie,nie daję im też gotowanego kurczaka już sama nie wiem,była u weta,powiedział alergia przepisał Hydroxyzynę i uwaga Encorton daje Hydro,jest spokojniejsza tzn nie liże tak łapek kurde,muszę poszukać weta dermatologa
  20. [quote name='haliza']U nas to wygląda tak - Amusia ląduje na rączkach już w domu (jeżeli sama nie idzie do drzwi np. około 10 to oczywiście z karczemną awanturą:mad:) wynoszę ją za 2 lub 3 blok a panienka w drodze powrotnej załatwia swoje potrzeby fizjologiczne bo wie,że nie pójdzie inaczej do domu :cool3: A co się dzieje z Haną ?[/QUOTE] o to sobie maminkę wychowała:eviltong: Hana...od jakiegoś czasu pojawiało się coś na łapce,takie małe zaczerwienie,lizała to upiornie i pojawiał się strup,przemywała jej to,smarowałam,pryskałam,strup odpadał i ok ale od zeszłego tygodnia zaczęła się strasznie drapać,zmiany pojawiły się na 4 łapkach,tu już zagojone to wyskoczyło gdzie indziej po jednej zmianie na łapce:(
  21. moje teraz wyszły na krótki spacer,Hana widzi,że Alesia niosę to tez tak chce:evil_lol:na "chodź wezmę na rączki"daje się nabrać,jak zrobi kilka kroków to i dalej już idzie,wszystkie kałuże obchodzi damulka:evil_lol: mam problem z alergią u Hany:-(
  22. [IMG]http://images47.fotosik.pl/1610/64ef8baab1db718agen.jpg[/IMG] tak sobie myślę Halizko,że trzeba zainwestować w nowe WIELKIE łóżko,co by się nie musiały gnieść a i Grubas zmieścił:diabloti::evil_lol: Ami nie ma oporów przed wyjściem na śnieg:razz:u nas napadało,jest biało,mokro,Hana nie chce wychodzić:mad: kochane masz to małe zoo:loveu:
  23. [quote name='haliza']Na wszystko potrzebny jest czas, staruszki zabrały ze sobą kawałek Twojego serduszka Dorotko:-( i ono musi przestać krwawić :glaszcze:[/QUOTE] chciałam coś napisać...jak mi przykro...jacy wspaniali ludzie...ale zaraz mam przed oczami konającą moją Stefankę:-(i beczę
  24. [quote name='haliza']...a pewnie to mają we krwi :p:eviltong:[/QUOTE] skąd my to znamy:evil_lol:
  25. [IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/c67.0.403.403/p403x403/530686_431911100203831_1337010422_n.jpg[/IMG] wie Maleńtasek gdzie najwygodniej:)
×
×
  • Create New...