-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Osko piękno to rzecz względna i bardzo subiektywna:evil_lol:więc jako stylista kóz,w ich oczach może nie jestem przegrana ;-) zima jest cudna,lubię zimę,no może niekoniecznie jak wystaję rano na przystankach:evil_lol:
-
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
Bgra replied to bros's topic in Już w nowym domu
poproszę o zdjęcia maleńkiej gwiazdy,niech chociaż na Siu popatrzę jak moją miss tak oszpeciłam:shake::shake::shake: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Ja nawet nie wiem jak się tego czepić :cool3::oops:[/QUOTE] wklejam w ramki z PhotoScape potem przechodzę ze zmniejszonym zdjęciem do Picasa:razz:no inaczej nie potrafię,nie mam ani zdolności ani programu:evil_lol: -
fajnie,że mała ma takie spore towarzystwo na spacerkach:lol:
-
cudny jest,nie zastanawiaj się,w Twoich kolorach:megagrin:
-
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
Bgra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Jak zwykle - śliczna ciasteczkowa dziewczynka! :loveu: Ta dwunożna jej dorównuje... ;) Po odjęciu obcasów, to Mariolka do kolanka sięga, tak? ale się nabrałam,przyglądam się zdjęciom i szukam psa o 2 nóżkach:scream_3::scream_3::scream_3: -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Bgra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Zastanawiam się tylko, jak ta panienka to zrobiła: [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/841/dsc09682wt.jpg/[/URL] :evil_lol:[/QUOTE] może była psem jogina i tak jej zostało:megagrin: -
[quote name='haliza']tem. jest w pobliżu zera więc albo chlapa albo ślizgawka jak przymrozi nad ranem :cool3:.Wszystko u mnie chrapie a ja jutro muszę wstać raniutko i przed wyjściem mam nasmażyć jeszcze naleśników :lol:[/QUOTE] stawiam na ślizgawkę:razz: moje też się porozkładały i śpią basiorkami w górze a tu jeszcze muszą wyjść na chwilkę:evil_lol: przed pracą?naleśniczki?no ja mogę ewentualnie nad ranem,jeszcze przed snem,rano to migusiem na przystanek:diabloti:
-
[quote name='haliza']U nas zima na całego, zasypało na bielusieńko, ciekawe czy jeszcze rano tak będzie ......[/QUOTE] u nas też biało,ale śnieg mokry,jak to podmarznie w nocy to pod górkę na przystanek będzie ciężko:evil_lol:
-
[quote name='haliza']To ja dziękuję i cieszę się, że mam nowy obrazek:buzi: :Rose:[/QUOTE] no to cieszymy się obie:loveu:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']:jumpie::jumpie::jumpie: ale cudne, jestem po prostu w szoku, zaraz spróbujemy wstawić :multi:[/QUOTE] :iloveyou::iloveyou::iloveyou: -
[quote name='haliza']No i wstawiłam :multi:[/QUOTE] bardzo lubię to zdjęcie:loveu:tak słodko sobie rozmawiają Halizko cieszę się bardzo:)
-
[quote name='haliza']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: o nie, ja myślałam tylko o główce, a resztę maszynką, zobaczymy co z tego wyjdzie :p - ja kiedyś tak cięłam mojego teriera, 2 dni :cool3: bo szybciej się nie dało, a pryszcze na palcach leczyłam 2 tygodnie :cool3:[/QUOTE] :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
-
[quote name='haliza']Ja oglądałam filmiki ze strzyżeniem, gorzej, że moja panienka nie koniecznie lubi coby się nią zajmować, ale troszkę ją podetnę najwyżej później będzie poprawka :razz:[/QUOTE] też oglądałam,może maszynką poszłoby lepiej:evil_lol:ale cięłam caluśką nożyczkami:nerwy:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Ja nawet nie wiem jak się tego czepić :cool3::oops:[/QUOTE] chcesz to wytłumaczę:razz: albo...trochę się wstydzę,ale chciałam dobrze:razz: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/185976-Młody-PEKIŃCZYK-TOMIK-już-w-kochającym-domku-u-halizy!!!?p=20479325#post20479325"][IMG]http://i48.tinypic.com/2w1w9ef.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/185976-Młody-PEKIŃCZYK-TOMIK-już-w-kochającym-domku-u-halizy!!!?p=20479325#post20479325"][IMG]http://i49.tinypic.com/ouvb14.jpg[/IMG][/URL] podlinkowane -
[quote name='marmosia']Oj tam, oj tam, słodka jest :) Wyglądałam dużo gorzej, jak mi mój chłop tylko grzywkę miał ociupinkę podrównać :) Centymetrowa się ostała i wyglądałam jak prawdziwa Balbina od Ptysia :)[/QUOTE] dziękuję za słowa otuchy:)jest nam to teraz w tym trudnym okresie bardzo potrzebne:evil_lol::loveu: i miej tu zaufanie do swojego TŻ:evil_lol:chciał dobrze
-
[quote name='haliza']Na wiosnę znowu będzie miss w okolicy ;):evil_lol:, teraz i tak nie bardzo się prezentuje :p u nas sypie śnieg, zima wróciła....[/QUOTE] zrobiła się jeszcze bardziej przytulaśna,nie wiem czy tym prosi,żeby nie ciąć więcej:evil_lol:czy jej się spodobało lubię ją w króciutkich włosach,taka jest cieplutka:loveu:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Banerek,dziękuję,muszę jeszcze skrobnąć na nim napis:razz: zrobiłam Eli do galerii Lileczki,ale coś nie wkleja,pewnie jej się nie spodobał:mad::evil_lol: ja robię tak prosto:diabloti:że prościej już nie można,tak wiesz ...chałupniczo:diabloti: -
[quote name='Paulinka10']Tosia jak widzi maszynke ucieka pod stół i siedzi ze spuszczoną głową,ale potem grzecznie leży albo śpi:)[/QUOTE] nosiłam się z zamiarem kupna maszynki,ale po nieudanym eksperymencie,rezygnuje:razz: Tosia pewnie nie lubi tego dźwięku,zawsze ma śliczną fryzurkę:loveu: [quote name='haliza']Ja też mam zamiar coś niecoś ciachnąć :diabloti: - Hanusia do wiosny porośnie to się poprawi ;)[/QUOTE] pewnie jak to zacznie odrastać to będzie jeszcze gorzej,dam jej chwilę i lecimy do fryzjera,może da się coś poprawić:cool3:
-
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Bgra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
obrosła w piórka:evil_lol:charakterna baba:evil_lol: -
[quote name='Paulinka10']Nie jest tak źle;)szybciutko odrośnie,sama sobie tak wmawiam jak za bardzo przytne Tosie...;) pozdrawiamy i ślemy buziaki dla słodziaków:)[/QUOTE] dziękujemy:) jedno w tym jest fajne,Hana jak widzi nożyczki,zaraz chce na rączki i wywala brzusiol:) [quote name='Osa'][URL]http://i45.tinypic.com/2hyue5u.jpg[/URL] Bgra.....:lying: Ciotka przydałaby się owca aż nabierzesz wprawy...:roflt:[/QUOTE] sama w to nie wierzę,tak oszpecić psa:razz: z owcą dobry pomysł,jak macie jakieś w KŚ to mogę podskoczyć:evil_lol:ewentulanie kózki przerobię :evil_lol:
-
[quote name='Sonka95']Sierść jej odrośnie , na pewno nie wygląda aż tak źle ;)[/QUOTE] o to chodzi,że tragicznie [IMG]http://i45.tinypic.com/2hyue5u.jpg[/IMG] -cóżeś mi matka uczyniła...a byłam gwiazdą...miss okolicy,czy to wróci? -Haneczko,nawet nie wiesz jak mi przykro
-
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
Bgra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='piescofajnyjest']Mariola oczywiscie najpiekniejsza, najsliczniejsza i w ogole:loveu::loveu:[/QUOTE] noo z tym bym polemizowała:razz:...chyba,że masz na myśli tylko czworonogi:loveu: -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Bgra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Tinusiu, już tydzień minął od zabiegu... Na pewno już jestes pełna sił :)[/QUOTE] jak ten czas leci,mizianka dla maleńkiej a może są jakieś nowe niepublikowane fotki:razz: -
Wątek POMOCOWY psiaków pod opieką ŁTOnZ PROSIMY O POMOC W OGŁASZANIU!
Bgra replied to Temida's topic in Już w nowym domu
głos oddany,życzę powodzenia:loveu: