Jump to content
Dogomania

beta ata

Members
  • Posts

    2886
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beta ata

  1. Własnie, co tu pisać... Jednak zagladam uparcie i generuję pozytywne mysli.
  2. WILCZUREK , wyśle Ci pw, przeczytaj, proszę.
  3. Mam nadzieje, że śpisz smacznie, zwierzaku :-)
  4. Drezno... Mmm, lubię :-) To specyficzne miasto i takie... nie calkiem niemieckie :-) Ja chyba najbardziej lubie takiemiejsce nad rzeką, gdzie spotykaja sie bębniarze i graja cały wieczór :-D I oni i ich publicznośc wygladają jak rzezimieszki, ale wszyscy są całkiem sympatyczni. No, o ile jeszcze tam przychodzą... A kleszcze, cóż, niestety są groxne, to nie mit wcale. Wiem cos o tym.
  5. Wiem i niełatwo mi to zaakceptować, ale tez wiem, że sie uda, wiem i już.
  6. Super, że moze byc operacja!
  7. Klaudiooo ! Zdjęęęciaaa zróóób! ;-) :-) :-D
  8. I ja także zaglądam, czekam na zdjecia...
  9. Ewanko , ja tez mam nadzieje, że mi sie uda! Tylko przykro mi, że one tam nadal siedzą, a ja nie mam pojęcia, co będzie sie u mnie dzialo w najblizszym czasie. (Na konsultacji byłam, ale niewiele sie wyjasnilo...)
  10. [B][URL="http://www.dogomania.pl/members/86095-agatamakowska6-wp.pl"][B][email protected][/B][/URL] wysłałam Ci wczoraj pw, widziałaś? Potrzebuje tymczasu dla dwóch maleńkich bardzo grzecznych suczek, wzięłabyś je? [/B]
  11. Jestem. Z kasą dla bezdomnego psa to zawsze ciężko, ale niektórym sie tu udaje, więc i tym razem może sie udać...
  12. Odwiedzam drapciuszka :-)
  13. Przydałyby sie zdjęcia Pepe do ogloszeń, takie pozytywne, jak sie cieszy, jak sie przytula, jak cos trzyma w pycholu...
  14. Zagladam do psiska. Klaudia ma problemy, więc nie wiem, kiedy zrobi miśkowi jakies lepsze zdjęcia... Cięzka sprawa.
  15. "Ja mam" dwie malutkie jasne suczki ! :-) [url]http://www.dogomania.pl/threads/219827-Biszkoptowe-minisuczki-matka-z-c%C3%B3rk%C4%85-marz%C4%85-o-ciep%C5%82ym-domu[/url].
  16. Chyba sie nawrócę, zostałam wysłuchana! Fantastycznie, że maluchy idą do dt!! :multi:
×
×
  • Create New...