Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. [quote name='obiezyswiat75']całkiem chora jestem. Moje dzieci mówią wtedy, że mama się popsuła :)[/QUOTE] Zdrówka życzę, i szybko do nas wracaj! ;)
  2. [quote name='basiek8']Ciesze się że dobre wieści, mieszkam na wsi i wiele domów nie ma ogrodzenia, bo albo nowo wybudowany albo nie widzą takiej potrzeby. Moje deklaracje będą na koniec miesiąca, dziś wysłałam pierwszą.[/QUOTE] Pięknie dziękuję, jutro sprawdzę czy już mam, to znaczy sprawdzę dzisiaj, ale tylko rano, jak w końcu się wyśpię. [quote name='Anula']W przypadku posiadania psa w domku z ogrodzeniem to jedynie jest komfort psychiczny dla opiekuna,że może swobodnie otworzyć drzwi nie bojąc się,że psiak czmychnie na ulicę,no i niekoniecznie trzeba się zrywać rano aby wyjść z psem.W przypadku Amora Pani intensywnie musi pilnować Amora aby nie zginál.[/QUOTE] To prawda, jak moje psie wypuszczam na podwórko, za kilkanaście minut schodzę na dół do drzwi, zawołam, i pies juz w domu, wybiegany, odsikany, odkupkany, i ogólnie zadowolony, ze był na dworzu, sam był, i sobie chodził gdzie chciał. Do tego mam ogrodzenie i jestem przeszczęśliwa, ze mi skubany nigdzie nie nawieje. Ale chwilę temu czytałam wątek, gdzie pies nawiał z podwórka z ogrodzeniem, i dziewczyny podejrzewaja, ze on po tym ogrodzeniu (płocie) chyba wyszedł. Teraz ludzie z Gliwic i okolic go szukają. To znaczy od jutra znowu, bo teraz to już i noc i ciemno. [U] Mam info od Angeliki:[/U] "Mocz postaram się zawieźć do badań po 2 tygodniach od rozpoczęcia leczenia na opakowaniu probiotyku, który mam jest napisane, że stosuje się go w trakcie i po antybiotykoterapii 1 tabletka dla dorosłego człowieka na dobę, najlepiej na noc, aby nie przekraczać dziennej dawki - i tak też dostaje Amor dostaje dziś ostatni zastrzyk z antybiotyku, dostał też lek przeciwzapalnie. Rachunek od weta będzie następnym razem. Amor jest żywszy, już przeszła mu ociężałość rachunek za mocz w załączniku" Niestety rachunku nie umiem wkleić, ale jest na 20 zł, które już przelałam do weta.
  3. Przyszłam poczytać, bo rano tylko zapisałam wątek...........ale wiadomość.......:shake:.............
  4. Jestem na zaproszenie, poczytam później.
  5. [quote name='obiezyswiat75']Aramisku, ciocia się troche popsuła. JAk się już naprawi, to wróci.[/QUOTE] Popsuła? To co to znaczy, chora jesteś ?
  6. [quote name='FLY']a wiadomo jak było w tym chwilowym domu Amora? pamiętam, że poszło tam o innego psa. Ale ktoś kojarzy, jak wyglądała sprawa z zachowaniem się w domu/ niszczeniem/zachowaniem czystości/wyciem itd? Grzeczny był Amorek czy nie do końca? Jejku jak bym chciała żeby się udało..[/QUOTE] Wszyscy byśmy chcieli, by wreszcie się udało, by Amor trafił na mądrych, odpowiedzialnych i kochających ludzi........
  7. Wpłaciłam 40 zł na konto kliniki, w kórej jest Czarna.
  8. Zobaczcie Dziewczyny, jak tylko pojawiły się ogłoszenia, to i telefony się rozdzwoniły...były do tej pory 3, ale może ten trzeci okaże się najbardziej owocny. Domek wygląda interesująco, ludzie oddani, skoro swojego miśka szukają tyle czasu............ I oby okazali się tak samo oddani, pełni empatii i zsercem wobec Amora......Trzymam kciuki za ten domek, za przemyślaną decyzję. Jedynie szkoda, ze nie ma tam ogrodzenia... I właściwie dlaczego nie mają ogrodzenia? To ich domek, czy wynajmowany? Jeśli prywatny, to i tak warto zrobić ogrodzenie dla swojego bezpieczeństwa. Co do wpłat - to nie mam jeszcze wszystkich za luty........... Dzisiaj przyszła wpłata od mdk8 - 10 zł za marzec. Uzupełniłam wpłatę w rozliczeniu. Angelika nadal nic nie odpisała.
  9. [quote name='moca35']witam potwierdzam stałą deklaracja dla Amora w kwocie 15zł, puszczam przelew za luty i marzec[/QUOTE] Pięknie dziękuję!
  10. Poproszę o nr konta, wpłacę na Czarną. Proszę tylko przesłanie nr na pw.
  11. Nie mam żadnej informacji od Angeliki, ani tez nowych wpłat na koncie.
  12. [quote name=':: FiGa ::']Wybacz..........., w weekendy mam bardzo ograniczony dostep do dogo. Pieniazki przesylamy na konto fundacji, pod ktorej Gloria jest opieka, namiary podalam w pierwszym poscie :) Powtorze: Fundacja Dalmatyńczyki w Potrzebie 11 1020 1127 0000 1102 0213 2884 ul. Szaserów 82/16 04-323 Warszawa Bank PKO BP [B]z dopiskiem "Gloria, nick dogo" [/B] Czy którąś z Pan wyżej wymienionych fundacji możecie mi polecić jako behawiorystkę/szkoleniowca? A może znacie kogoś, kto z zawodu jest behawiorysta... kogos, u kogo sami szukalibyscie pomocy? Glorcia ma wielkie problemy z zostawaniem w domu, chcemy jej pomoc :([/QUOTE] Wpłaciłam dla Glorii 50 zł. Gdzieś na wątku ktoś pisał, ze do Pani Pauliny dotarły juz pieniążki. I dlatego pomyślałam, ze pewnie są dwie możliwości, albo wpłata na rzecz Fundacji albo bezpośrednio do opiekunki Glorii.
  13. Czy może ktoś mi odpowiedzieć na post nr 108 ?
  14. [quote name='baster i lusi']Malwuniu jeśli wpłacający się zgodzą to można obdzielić trzy bidy.Maksa ,Ineczkę i Amora pod Twoją opieką bo Ty bardzo bardzo wspomogłaś Kasię a teraz sama potrzebujesz pomocy dla Amora[/QUOTE] Grażynko, ja sobie jakoś poradzę z Amorem, mam juz prawie komplet deklaracji i kilka stówek ekstra. Na hotel jest, na jedzenie to już bazarki w drodze, potrzeba na weta, lekarstwa, badania, ale to juz ktoś obiecał zasponsorować. Jak będzie trzeba, to sama do Amora też dołożę. Daj na bidę, co nic nie ma.
  15. Jestem na zaproszenie Eli....... Biedne kitulki.......Czy są na minusie? Bo jeśli nie są to może kasa bardziej przydałaby się teraz szczeniakom? Poproszę o link do watków szczeniaków.
  16. Czy ktoś z obecnych jest na FB? I czy jesli ktoś jest, to czy może śledzić wątek psiaka na FB, i tu zrelacjonować co z ewentualnym domkiem? Na wypadek, jeśli żaden by nie wypalił ( a to niestety też trzeba wziąźć pod uwagę), to może warto zaklepać ten, który proponuje justlose....... Czy na FB jest napisane kiedy będzie wiaodmo co z domkiem?
  17. Kurcze, mam już kilka psiaków z deklaarcjami na kilkadziesiat złotych miesięcznie, i przynajmniej kilka razy tyle płace miesięcznie dodatkowo na rózne inne bidy, ale jak będzie trzeba coś zebrać, to też się dorzucę. W razie zbiórki proszę o konto do wpłaty.
  18. [quote name='memory'][B]Przesada z tym rozsyłaniem[/B], umieściłam tylko spam w kilku tematach. Jestem osobą przypadkową, nie znam dokładniej sytuacji pieska, mieszkam w zupełnie innym miejscu Polski i sama nie jestem w stanie pomóc. Tylko widząc fotkę tego maleństwa pomyślałam, że przydałoby się jak najszybciej ściągnąć choć kilka osób, może znajdzie się ktoś, kto zdąży pomoc tej kruszynce. PM do Pink i Aldoniki22 napisałam podając link do watku, ale pojęcia nie mam, czy okaże się to skuteczne.[/QUOTE] Mniejsza o nazwę, ważne, z eefekt jest taki, ze kilka osób weszło i dało jakies rady. [quote name='Pink']Dziewuszki ja odpadam, bo moge wziasc malego psa ale ktory nie gubi wlosa - to jest podstawa u mnie. TZ jest wziewnym alergikiem... do tego czekam juz na sznupka z Wodzislawia.[/QUOTE] Szkoda, ale za to mamy jasność, ze jeden DT odpada..........
  19. Nie mam jeszcze widomości od Angeliki, sprawdzę pocztę jeszcze wieczorem.
  20. A może oczka smutne, bo Zosia tęskni ?
  21. Martaipieski wraz z grupą znajomych działają jako wolontariusze. Wiem, że Marta zabiera psy ze schroniska w Jędrzejowie i umieszcza w DT, ale na wypadek pomocy z jej strony, to już warunki trzeba bezpośrednio z nią uzgadniać.
  22. Memory - Ty rozsyłałaś wątek, a Joven neistety teraz tu nie ma, to może zapytasz o te DT, o których pisała Anula w poście nr 10 , i daj proszę znać co odpisano.
×
×
  • Create New...