Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. [quote name='zozola77']chyba zasypało wszystkich :crazyeye: Czesc Amorku![/QUOTE] [quote name='ajw']Oj zasypało, zasypało:angryy: niestety...[/QUOTE] Dziewczyny, już jestem, i wcale mnie nie zasypało, a jedynie nie mogłam sie dzisiaj pozbierać i tu usiąść......pozwoliłam odejść ukochanemu zwierzakowi, i nie mogłam sobie jakoś z tym poradzić.... Mam na koncie nowe wpłaty dla Amorka: 02/04 - 10 zł od denta za kwiecień, 03/04 - 40 zł od renatkas za kwiecień i maj, 03/04 - 20 zł od Panna Marple za książkę z bazarku. Pięknie dziękuję!
  2. [quote name='martasekret']nie mogłam znaleźć linka do wątku - podajcie proszę Bardzo proszę: http://www.dogomania.pl/forum/threads/240295-Typowo-książkowo-skandynawskie-kryminały-i-inne-na-zagłodzonego-AMORA-ZAKOŃCZONY!! [quote name='Panna Marple']MALWA- puściłam przelew (20zł) za jeszcze jedną książkę z bazarku dla Amorka Dziękuję pięknie!
  3. Zaglądam do maleństwa............dobrze, ze tu takie zainteresowanie kruszynką......
  4. [quote name='martasekret']książka dotarła ;) Super, ale proszę potwierdź to na bazarku dla Amorka. Mam e-maila od Angeliki: "to proszę o decyzję czy ma dostawać 2 czy 3 tabletki zasugerowałam 2 tabletki na dzień bo w wydruku/instrukcji, którą dostałam z lekiem jest napisane 2 tabletki na dzień oraz nie przekraczać dziennej dawki" I co mam odpisać? Moze zostańmy przy tym, co zaleca instrukcja.
  5. Witam! Czy są jakieś nowe wieści o stanie Cziki ?
  6. [quote name='FLY']enzymy tak jak Angelika zasugerowała, powinien dostawać do każdego posiłku. Jeśli je 3 razy dziennie, to 3 razy dziennie po tabletce (tak pisała mi ta osoba, która polecała enzymy). Jeśli ze względów oszczędnościowych miałby dostawać 2 dziennie, to myślę, że właśnie w takim systemie jak je teraz. Ważne, żeby były do każdego posiłku. MALWA - na pw podałam numer konta swojego Koleś od którego zamawiałam napisał mi, że jedyne co może zrobić to przeprosić za pomyłkę i wynikające z tego opóźnienie. Tak więc niestety nic nie ugrałam.[/QUOTE] Dostałam pw, podaj mi proszę jeszcze kwotę do zwrotu.
  7. Zaglądam...................ale tu pustki....................
  8. Niestety wielu osób tu nie ma.............. Przydałoby się porozsyłać wątek...........
  9. Super zdjęcia! Życzę zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych!
  10. Mam e-maila od Angeliki: "enzymy dotarły w piątektym razem dotarły z ulotką jest tam napisane 2 tabletki na dzień Amor je 3 posiłki, jak mam mu to dzielić? czy FLY może dopytać tą osobę, która to poleciła warto aby enzymy miał do każdego posiłku na ten moment dostaje połówkę tabletki rano i po południu, a całą wieczorem obie wpłaty od Ciebie dotarły"
  11. Zagladam do Cziki............ Wpłaciłam dzisiaj 50 zł.
  12. Wpłaciłam na Nuni 50 zł na karmę. A te worki, o których mowa wyżej na pewno szybkuja znikną, bo Pan ma przecież jeszcze dwa inne psy. Przy Niuni i one skorzystają.
  13. Pokazujemy westika, bo tu pilna pomoc potrzebna!
  14. Mam 13 letniego westa i 3 letnią kotkę (te zwierzęta w domu) i stadko kotów na ogródku, i doskonale wiem, jaki to ciężar, gdy choć jedno zaczyna chorować ( od lutego walczę o życie mojej kotki, która ma rozpoznany zespół obniżonej odporności....). Postaram sie wspomóc finansowo, przelew zrobię jutro. Kiedy ma być operacja, jakie są rokowania dla psiny, na przeżycie, na wyleczenie?
  15. Nie bardzo rozumiem po co Pani Doktor szukała pomocy skoro pies był u weterynarza? Zwykle zwierzetom pomagają właśnie weterynarze.........
  16. Mam przelew od Panna Marple - 150 zł. Dziękuję!
  17. [quote name='Panna Marple']Poszedł przelew dla Amorcia - za weta 150zł[/QUOTE] Uparciuch..........:evil_lol: Pięknie dziękuję!
  18. [quote name='andegawenka']Taki płaski brzunio upewnia mnie że warto zostać na dogo i pomagać.[/QUOTE] Nieraz brak już siły, ale tak czy siak pomagać zawsze warto!
  19. [IMG]http://img15.hostingpics.net/pics/117619zyczeniaruchomywesolegoalleluja5.gif[/IMG]
  20. [quote name='rudakacha']Pozdrawiam świątecznie bo wiosennie przy dużej nawet dawce optymizmu się nie da... i trzymam mocno kciuki za dom dla Amora. By miał kolana pańcia tylko dla siebie i swoją miseczkę i posłanie i czyjeś oczy wpatrzone w swoje... No, dosyć tych sentymentów, idę lepić kurczaczka ze śniegu;)[/QUOTE] Z tymi kolanami, to chyba kiepsko............i trochę ciężko.
  21. Czy sa jakieś nowe wieści z domku Iwanka? Co z jego zdrowiem ?
×
×
  • Create New...