Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. [quote name='ANETTTA'][COLOR=#000000][INDENT]jestem podaje nr kont dla polski i zagranicy dopisek dla wychodzonej bernardynki [B]Numery kont:[/B] [B]Nr konta: 91 10501461 1000002289529931 [/B] [B]Nr konta zagranica:[/B] [B]SWIFT: INGB PL PW PL 91 10501461 1000002289529931[/B][/INDENT] [/COLOR][INDENT][B][SIZE=2][COLOR=seagreen][URL="http://www.medor.org/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/64/7164a552a72902f2.gif[/IMG][/URL] bardzo prosze o wplaty !!!bernardynów jest cała masa [/COLOR][/SIZE][/B] [/INDENT] [/QUOTE] Poleciała wpłata 20 zł.
  2. Mam wpływ na konto deklaracji stałych od : -dulska - 20 zł, - denta - 10 zł, Mma wpłatę 185 zł z bazarku od Panna Marple .
  3. Na początku marca deklarowałam 20 zł, prosiłam o konto na pw - nie dostałam. Teraz wchodzę ponownie, bo znalazłam ten wątek przypadkowo, widze, ze jednak jakieś konto zostało wpisane, i w związku z tym moje pytanie - czy dane do wpłaty są takie jak podane na pierwszej stronie ?
  4. Obecnie, Amor jest na plusie i ma 1208 zł swoich pieniędzy. Nie mm wpłaty za luty od osoby o nicku: thinkplando.
  5. Dziękuję. Po otrzymaniu pieniążków potwierdzę to na obu wątkach. Kurcze, z klatką nie pomogę, bo nie mam, ale może udałoby się wypożyczyć taką klatkę od TOZ-u ?
  6. Mam wpłatę od mparsley - 15 zł za marzec oraz na moim koncie mam wpłaty od osób, które wpłacały na bazarku from_wonderland ( wpłaciły do mnie osoby, które zakupiły książki, które na bazarek przekazała Pani Anna GR). Całość rozliczenia za te książki wstawię w rozliczeniu po otrzymaniu ostatniej wpłaty (brak wpłaty od holly101).
  7. [quote name='Psia Szkoła']Witam wszystkich. Możemy mieć sponsorkę na karmę dla Amora i sponsorów na hotelik. Podajcie tylko jaka karma jest potrzebna i na jaki adres wysłać. Rozpuszczamy wici o dt dla Amora. Na naszej stronie tworzymy podstronę dla Amora i prosiłabym o tel. kontaktowy oraz adres email i na jakie konto można wpłacać pieniądze (z jakim dopiskiem) :) http://psia.szkola.pl/adopcje/amor Dziękuję, odpisze później.
  8. Dziękuję za wyjaśnienie. Teraz pozostaje nam czekać na kolejny dom gotowy przyjąć i zaopiekować się Amorem. Czy ogłoszenia są jeszcze aktualne, czy mam zamówić dla Amora kolejny pakiet ?
  9. Mam kolejną wpłatę za marzec 20 zł od rudakacha.
  10. Chyba nie do końca rozumiem..................czy mogę prosić o więcej szczegółów ?
  11. Jestem na zaproszenie........ Strasznie biedna sunia.............w Warszawiw to tylko Dt lub hotelik pozostaje..........Kasztanowa- czy bierzesz pod uwagę zabranie suni do siebie ?
  12. Zaglądam do suni.............ale tu pustki, a pomoc nadal potrzebna..........
  13. Czy juz coś wiadomo jak wypadła wizyta PA ?
  14. Witaj Moniko na wątku Amora! Pięknie dziękuję za podjęcie się wykonania wizyty! Do mnie również dotarł e-mail od Angeliki o treści jw. Na konto hoteliku zwrócę 13 zł za dowiezienie i wykonanie badania moczu. Super! Bardzo dziękuję za pomoc przy wizycie. Mam na koncie wpłaty za marzec od: kodi - 20 zł, Anna GR - 20 zł, zozola77 - 20 zł oraz wpłatę jednorazową od Romki - 50 zł. Pięknie dziękuję, i zaraz wszystko uzupełniam w rozliczeniu.
  15. Zaglądam do Blanki, kiedy wyjazd do DT, i gdzie on DT dla suni ?
  16. Jutro napiszę do Angeliki, by podała jak Amor czuje się po antybiotyku, i kiedy będzie miał wykonane badania.
  17. Jestem na zaproszenie. Moi rodzice mają rotwailerkę, i mam do nich słabość.................... Pomyślę jak mogę pomóc.
  18. Witam z wieczora! Nie mam nowych informacji od Till oraz Angeliki. Nie mam kolejnych wpłat dla Amora.
  19. Super zdjęcia ! Wspaniale trafił! A Iwan ma na podwórku kolegę/koleżankę ?
  20. [quote name='teresaa118']A dzien dobry.:loveu: Ja tez zycze "maluszkowi" kochanych wlasnych ludzi. Moj brat zawsze mowi "kazda potwora znajdzie swego amatora".Oby tak bylo. Wioooosna juz, cioteczki.Wszystko bedzie dobrze:lol: No nie wiem, w Poznaniu od rana pada śnieg............
  21. Sunieczko - dobrze, ze już po operacji zdrowiej malutka.
  22. [quote name='Jota67']Odwiedzam Amora i kochane cioteczki i życzę dobrej nocki :)[/QUOTE] Witam! Dziękuję za odwiedziny u Amora! Nie mam jeszcze wpłaty za luty od [FONT=Tahoma]thinkplando.....................[/FONT]
  23. Zaglądam do psinki.....co z jego chorą łapką?
×
×
  • Create New...