Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. [quote name='Besti']Blaneczka odeszła za Tęczowy Most, w momentach kiedy zaczęła być kochana, w cieple mieszkania, gdy jej życie zaczęło wychodzić na prostą, Blanka nie dała rady. Przykre, nie dane jej było cieszyć się długo. Biegaj Kochana szczęśliwie, już nikt Cię nigdy nie skrzywdzi:-( Stało się to na drugi dzień po sterylce- wczoraj. Podczas zabiegu doszło do komplikacji ponieważ okazało się że ma wiele innych problemów zdrowotnych (między innymi miała w ciele śrut!!!!). Czekam na dokładny opis od Iwonki co się stało aby Wam przekazać, ona też to bardzo przeżywa. Wiązałam z sunią wiele nadziei, cieszyliśmy się kiedy udało się mieędzy innymi dzięki Wam wyciągnąć ją z "przytuliska" i przetransportować do DT, a ona okazała się kochanym pieskiem, takim bezproblemowym... Droga wydawała się prosta, powoli ale do przodu. Niestety... Trudno mi uwierzyć w to, ze Jej już nie ma.............to takie smutne i przygnębiające........ Niestety na komplikacje pooperacyjne nikt nie ma wpływu........... Besti - dzięki Tobie poznaliśmy Blanke, i pewnie gdyby nie watek tu na dogo, i walka o tego psiaka umarłaby w schronie, w miejscu, w którym nikt Jej nie znał, nic o Niej nei wiedział i nie martwił się losem psa......... Śpij Aniołku, dołącz do mojej Cytrynki, którą 04.04.2013r. po ciężkiej chorobie zdecydowałam się uśpić..........
  2. Dziewczyny - relacje super, zdjęcia jeszcze bardziej. Amor jest calkiem spory psiak, i już nie taka zagłodzona psina, jak na początku. Te zdjęcia napawają optymizmem. Co do karmy, to napiszę jutro do Angeliki, by podała kiedy powinna dotrzeć kolejna partia. Mam kolejne wpłaty, które uzupełnię jutro.
  3. Zozola - dzięki za relacje z zawodów. Fajnie, z espotkałas Amora, nawet Ci ciut zazdroszczę.........ale najważniejsze, ze Wam się pogoda w te zawody udała, i ze psiaki miały frajdę! A czy Amor dostał jakaś nagrodę? Pytam, bo wspominałaś wcześniej, ze każdy psiak ma coś dostać. Proszę o zdjecia, oczywiscie, jak już sie uporasz ze zgrywaniem.
  4. Z fiklmików trudno sie zorientować, ze pies jest niewidomy............za bardzo jest zorientowany w terenie........
  5. Pogoda dzisiaj typowo wiosenna, nie pada, to i zawody będą udane. Czekam na nowe zdjęcia.
  6. [quote name='zozola77']kciuki sie przydadzą..ale za pogode zeby nie lało, bo musze moja 5 latke zabrac i wolałabym zeby sie potem nie rozchorowała...a ostatnio dość czesto ja łapią przeziębienia w regulaminie zawodów pisze ze kazdy uczestniczacy psiak jakąś nagrode otrzyma z a udział więc mniej czy bardziej wszyscy będą wygrani ;) Amorek zgłoszony na mnie.. :painting: wiec teraz bez wzgledu na pogode MUSZĘ sie stawic na miejscu...damy jakos rade mam nadzieję, trasa niedługa aparat biore to moze sie cos uda pstryknać ...i tu wstawic Zrób Kochana super zdjęcia naszemu Amorkowi, i oczywiście, oby nie lało! [quote name='from_wonderland']No, powoli czuć wiosnę, ale zaskakiwała nas tyle razy, że faktycznie zagadka. Ale kciuki zaciśnięte za ogólne powodzenie :) W Poznaniu juz wiosna, tyle, ze pada od dwoch dni................. Mam kolejne wpłaty za kwiecień : kodi - 20 zl - wpłata 12.04., moca35 - 15 zl - wpłata 12.04., zozola77 - 20 zł - wpłata 12.04. Pięknie dziękuję!
  7. [quote name='Panna Marple']To trzymamy kciuki za wygraną w zawodach;)[/QUOTE] Trzeba jeszcze ciut poczekać, bo zawody w niedzielę.
  8. [quote name='basiek8']czy piesek potrzebuje deklaracji?[/QUOTE] Kochana - witaj na wątku Besta! Pies potrzebuje pieniędzy, teraz na hotel, behawiorystę i karmę - 450 zł miesięcznie, a poza tym na badania i leczenie. Co do badania na parwo - jedno mamy z głowy!
  9. Witam! Mam kolejne wpłaty dla Amora: 08/04 - ewu -10 zł, 08/04 - Olena84 - 10 zł, 09/04 - WINIA R. - 50 zł, 09/04- Jenny - 50 zł, 09/04 - Anna GR -20 zł. NIe nam osób, które w tytule przelewu wpisały: WINIA R. i Jenny, ale wpisze te wpłaty w jednorazowych. Pieknie dizekuję za pieniązki dla Amora! Till pisała do mnie, ze Angelika potrzebuje na paliwo na dowiezienie Amora na zawody 60 zł, i taką kwotę przelewam dzisiaj dla Angeliki.
  10. [quote name='moca35']Witam Co u Sabci :) Puszczam swoją stałą za kwiecien[/QUOTE] Moja deklaracja za kwiecień, maj i czerwiec poleciała 6.04.13r.
  11. [quote name='paula_t']Dotarłam wreszcie do domu:mdleje: Super widzieć Besta już bez kontenerka, namęczył się biedak niemiłosiernie:loveu: Niuniek pewnie troszkę zdezorientowany, bo tylko go te wstrętne Ciotki przenoszą z miejsca w miejsce:evil_lol: Podróż była, cóż...męcząca :D Pierwsze dwie godzinki Beścik ładnie przespał, potem przez jakąś godzinkę zajął się wołowym uchem, z którym dzielnie walczył ;) Gdzieś po 3 godzinach zaczął być nerwowy, bo torba umożliwiała mu tylko obracanie się wokół własnej osi, a nie pozwalała rozprostować łapek. W przedziale było gorąco, więc wystawiałam go na korytarz, a z racji tego, że nie do końca wiedział co się dzieje, cały czas ktoś koło niego przechodził to kłapał paszczą, piszczał, próbował rozwalić siatkę w torbie pazurami i dopiero kiedy do niego podchodziłam, drapałam, mówiłam, to się uspokajał. Tak, jak już któraś z Cioteczek napisała ostatnie 2 godziny to był koniec cierpliwości Beścika. Widziałam jak się strasznie męczył próbując wstawać i jedyne co go uspokajało to bujanie torbą, więc tak spędziliśmy sobie te 2 godzinki;) Panna Marple ma rację, Beścik w żadnym wypadku nie waży 8-9 kg. Mój psiak waży 6,5kg i noszę go jedną ręką bez problemu, a przeniesienie torby z Bestem było nie lada wyczynem. Martwi mnie ta koopa z krwią, mam nadzieję, że to nic poważnego :( Wczoraj u mnie Beścik zrobił rzadkiego koopala z robalami, ale żadnej krwi nie było:( Dziękuję wszystkim Cioteczkom dzięki którym ta akcja się powiodła i Beścik jest bezpieczny, jesteście cudowne:loveu:[/QUOTE] Wcześniej napisałam, ze podróż przebigła dobrze. A miałam na myśli raczej, ze Ty to jakoś zniosłaś, i psiak też. W końcu dotargałaś go całego do Poznania! Paulina, to TY jesteś niezawodana, i bez Ciebie oraz Panna Marple, ewu i KateBono ta akcja nie miała prawa się udać!
  12. Widze, że pojawiły się tu i KateBono i Natalia, to już są jakieś wieści i pierwsze zdjecia. Ze swej strony mogę tylko powiedzieć ( a Paulina tylko to potwierdzi), ze podróż minęła dobrze, Best w kontenerku nei zrobił ani siusiu, ani koope, ale też rano nie dostał jedzenia, by nie byo rewelacji w trakcie podróży. Ostatnie półtorej godziny Natalia spędziła w przedziale na stojąco, bo chustała psiaka, i zauważyła, że jak Best jest lekko huśtany, to sie uspokaja. Bez tego było kiepsko. Spotkałyśmy się przy peronach, na zewnątrz dworca spotkałyśmy KateBono, która odebrała psiaka i pojechała do domu. Wszystko było wcześniej ustalone, ale pomyślałam sobie, ze będę ciut spokojniejsza, jeśli na swoje oczy zobaczę, ze Best trafił do KateBono, i jedzie już do domku. Paulina będzie w domu po 21.00, i pewnie ona też przekaże Wam swoje spostrzeżenia. Kate, Paulina - dziękuję.
  13. A ja nie widzę linku, który śledzi Gosia, czy mogę prosiuć choć na pw, bo widzę, że tu to pewnie jakaś tajemnica..............
  14. [quote name='paula_t']Paula żyje :D Musiałam wczoraj troszeczkę czasu spędzić z moim psiurem, który jest zazdrosny o nowego-chwilowego domownika, no i troszkę czasu trzeba było poświęcić Bestowi ;) Best pięknie przespał tych kilka godzin, jak weszłam do pokoju, to miał zaspane oczka, na szczęście obyło się bez niespodzianek w nocy (bałam się troszkę, że zrobi tak jak wczoraj, a potem w to wdepnie i poroznosi po całym pokoju przy okazji brudząc siebie):multi: Powolutku szykujemy się do drogi- o 6.06 mamy pociąg :) Robiliśmy próbę wkładania do transporterka, żeby potem nie było sytuacji, w której na 5 minut przed wyjściem Best nie chce wejść do środka, ale jednak jedzonko jest w tej kwestii niezawodne ;)[/QUOTE] Oby podróż odbyła sie bez niespodizanek, bo to jednak pociag, i nie ma mozliwości wyjścia na kopę............ Szerokiej drogi!
  15. Szkoda maluszka, juz miało być po operacji lepiej, miała ise cieszyć powracającym zdrowiem. Jeśli tylko lekarze widzą możliwośc ponownego przeprowadzenia operacji, przy wykorzystaniu umiejętnosci innego lekarza - to trzeba z tego skorzystać.
  16. [quote name='Panna Marple']Paula-wetka w schronie powiedziała nam, że został odrobaczony powtórnie i te robaki, które mogą być w kooopalu są już martwe On potrafi być słodki jak aniołek, ale ząbalki też potrafi pokazać i nie waha się ich użyć:mad:[/QUOTE] Aniu i Basiu - super akcja! A co do możliwości użycia przez Besta ząbalków, to mam nadzieję, ze ręce macie całe! [quote name='paula_t']Tak, martwe były te robale. W misce z wodą znalazłam Bestowego zęba:crazyeye: Ojjj zdecydowanie :D Ciężko nad nim troszkę zapanować z podgryzaniem i skakaniem na człowieka jak jest podekscytowany.[/QUOTE] Dobrze, że Best poznał Cię juz dzisiaj. Jutro podróż, i może dzięki temu, ze będzie czuł z kim jedzie trochę się uspokoi. [quote name='asiuniab']kochane ciotki, bo ja się pogubiłam, ale widzę, że Szczylek jest w najlepszych rękach [CENTER][COLOR=#3e3e3e]:Rose: tylko nie wiem co dalej z psiakiem, jakie są plany??[/COLOR][/CENTER] [/QUOTE] JUtro rano Paulina wyrusza z malcem do Poznania. Na dworcu PKP psiaka przejmie Kasia, która zabierze go do siebie, do domu, i u niej pies będzie do 18.00. Po 18.00 psiaka odbierze Natalia, i przekaże do hoteliku w Swarzędzu.
  17. Ja tez zaglądam..................... Czy już coś wiadomo ?
  18. [quote name='Till']jeśli chodzi o o zawody to jeszcze czekam na info od Angeliki, ale raczej pojedzie. Czuje się dobrze więc zależy to tylko od tego czy Angelika będzię mogła go wziąć. Dzięki pomocy Moniki z psiej szkoły dostałam kilka maili od osób, które chcą pomóc i interesują się losem Amora. Przesłałam do nich link do forum i dane do przelewów, może też i dom się znajdzie, zaczynam widzieć światełko w tunelu...[/QUOTE] Może wreszcie coś sie ruszy w sprawie Amora, moze jakiś dom chętny go przyjać.....
  19. [quote name='twigg']Czy dalej jest poszukiwany DT?[/QUOTE] Napisz do Buell na pw, to szybciej tam dotrze............., bo jak widac nowych wieści brak.
  20. [quote name='Panna Marple']A my za Twój egzamin:kciuki:[/QUOTE] Paula - trzymam kciukasy za egzamin!
  21. [quote name='supergoga']Czyli jednak Kasia - bo ja czytałam, że jest jakas opcja pod Poznaniem - więc sądziłam że sprawa załatwiona. Widzę, że zmiana planów.[/QUOTE] [U]Zmiana planów jest dlatego, ze:[/U] - Ada ma męża po operacji i może do środy jeszcze coś niespodziewanie wyniknąć, - Natalia będzie miała bliżej do Kasi niż do Ady 15 km za Poznań, - Od Kasi do hoteliku w Swarzędzu jest malutka odległość, - i ostatecznie pomyślałam, że będę sama bardziej spokojna, jeśli bedę wiedziała, ze tym problemem nie obarczam Ady, która ma teraz problemy, a Kasia idzie nam "na rękę".
  22. [quote name='paula_t']Cioteczki, a czy są jakieś wpłaty prócz pieniędzy od Malwy? Trzeba Natalii pomóc, choćby jednorazowymi wpłatami:roll:[/QUOTE] Ja wpłaciłam jednorazowo 200 zł. Hotelik w jedzeniem i behawiorystą kosztuje 15 zł na dobę.......... Czy ktoś jeszcze coś dorzuci?
  23. Tineczko - wspaniale, bądź szczęsliwa maleńka w swoim domku!
  24. [quote name='Shilomaniak']Jestem na zaproszenie, finansowo nie pomogę bo mam inne zobowiązania. Podrzucę chociaż :roll:[/QUOTE] Podrzucanie mile widziane, bo przez to więcej osób tu zajrzy.
  25. Till - czy Amor wybiera się na zawody do Myślenic? Pytam, bo juz pojawił się tu taki pomysł...........
×
×
  • Create New...