Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. [quote name='andegawenka']Strona 21 post 502:)[/QUOTE] Dziękuję, obejrzałam zdjęcia. Mała nie ma już ciężaru, i trochę dziwnie siada, ale pewnie się przyzwyczai, ze to coś, co jej wisiało na brzuszku już znikło.
  2. [U][B]Dostałam e-maila od Angeliki: [/B][/U] dziękuję za wpłatę! dzisiejsze wydatki 3 opakowania Cipronexu 32,25 zł 1 opakowanie Hepatilu 12,99 zł byłam specjalnie na poczcie zapytać czy może coś jednak do mnie nie doszło bo może listonosz zostawił awizo, które porwał wiatr ale niestety nie :( czy enzymy były wysłane poleconym czy zwykłym listem? jeśli poleconym to można dowiedzieć się na poczcie gdzie utknęła przesyłka jak zwykłym to niestety nie" Oczywiście zaraz robię przelew na powyższe kwoty.
  3. [quote name='teresaa118']I juz poszly pieniazki za kwiecien. Niech nam zdrowieje ,przesliczny.[/QUOTE] I juz są 50 zł! Zapisane na kwiecień w 2 poście. [quote name='FLY']Napisałam wczoraj do sprzedawcy, że chcę potwierdzenie wysyłki. Dziś mi odpisał, że przeprasza, że zaszła pomyłka i coś tam, wyślą dziś;/ Napisałam mu, co o tym sądzę i poprosiłam o propozycję rekompensaty, ale nie liczyłabym że się przejmie. W każdym razie dopiero dziś wysłane. Przykro mi i przepraszam, ale naprawdę nie miałam na to wpływu. Co do Amorka, fajnie że trochę przytył. Ale martwi mnie to zapalenie...ciągle antybiotyki i sterydy;/[/QUOTE] Nikt z nas nie miał pojęcia, ze zaistniała taka sytuacja. Niepotrzebnie tylko się denerwowałaś, Angelika czekała na listonosza, a Amor ma tabletki. Sprzedawcy, którzy z jakiś przyczyn zaleznych lub niezależnych od nich nie wywiązali sie z umowy tez chcą zachować twarz, i czekaja, by klient do nich wrócił. Dlatego tez uważam, ze rekompensata (w różnej formie ) nie jest dzisiaj czymś rzadkim. Podaj mi proszę dane do wpłaty na pw z podaniem kosztów, to jutro przeleję. [quote name='Panna Marple']Zgodnie z obietnicą koszty wizyty u weta (140zł) biorę na siebie:lol:[/QUOTE] Już zapłacone, wczoraj poszedł przelew. [quote name='Till']też mnie martwi ilość tych wszystkich leków, ma nadzieję, że po tym kryzysie nie będzie musiał brać już nic prócz samych przysmaków i suplementów. Pewnie gdyby był już w swoim ciepłym domku, gdzieś gdzie byłby kochany to napewno mniej by chorował. Narazie telefony o niego zamilkły, może wszyscy zajęci są świętami. Może po świętach ruszą telefony....[/QUOTE] Przede wszystkim po świętach przyjdzie wiosna. Kalendarzowo, to podobno już jest, ale nie wiem gdzie, bo chyba nie u nas. Dzisiaj w Poznaniu padał po południu śnieg, tak delikatnie, ale jednak trudno byłoby go nie zauważyć............. Ale, przyjdzie wiosna, będzie ciepło, Amor tez moze lepiej sie poczuje, bo i leki, których jest sporo zadziałają, i słoneczko ciut ogrzeje. A co do domku, to ja wierzę, że gdzieś jest taki dobry, kochający domek, który czeka tylko na naszego Amorka, tylko jeszcze nie wie, ze taki biedniutki pies istnieje..........
  4. [quote name='auraa']cały czas mozna wpłacać na konto fundacji...[/QUOTE] Jutro wypłata, to coś przeleję. A jaki jest stan konta Niuni ? Dziewczyny, czy są jakieś zdjęcia psinki już po operacji ? Chyba coś przeoczyłam, bo nie widzę.........
  5. Witam z rana! Wczoraj dopisałam jeszcze w rozliczeniu wpływ deklaracji za marzec - 20 zł od basiek8. Dziękuję bardzo za wpłatę. Obecnie, po wykonaniu przelewów do Angeliki i weta, Amora ma [B][U][FONT=Arial]921,88 zł.[/FONT][/U][/B]
  6. [U]Mam e-maila od Angeliki:[/U] "enzymy nie dotarły w poniedziałek byłam na badaniach krwi, moczu i USG wyniki krwi i moczu odebrałam telefonicznie, wydruki będę miała przy następnej wizycie u weta morfologię ma w normie, amylaza, kreatynina, mocznik w normie próby wątrobowe są trochę podwyższone, może to być związane z kuracją antybiotykową trzeba mu coś podać na wątrobę, typu hepatil czy essentiale forte, mam mu coś zakupić czy Ty zakupisz i podeślesz? w wynikach moczu widać poprawę, ma mniej erytrocytów USG prostata - powiększona, wskazanie do kastracji, nie ma cyst nerki - zmienione miedniczki nerkowe, jest to związane z wiekiem, ale i świadczy o stanie zapalnym pęcherz - ściana pogrubiona, świadczy o stanie zapalnym wet osłuchał serce i zalecił osłonowo Enarenal, już zakupiłam i dostaje u weta dostał też Dexafort, przeciwzapalnie, steryd jak skończy się działanie leku, po 7 dniach, wet zalecił Encorton 5 mg raz dziennie już mu zakupiłam wet zalecił zmianę antybiotyku na Cipronex i kuracje na 1 miesiąc jutro zakupię mu ten antybiotyk wizyta kosztowała 140 zł -> płatne bezpośrednio do weta moje koszty na dziś dojazd do weta 45 zł Encorton i Enarenal 12,20 zł waga Amora 27 kg, czyli od ostatniej wizyty u weta przytył 2 kg" Zrobię zaraz przelew do weta na kwotę: 140 zł oraz na rzecz Angeliki kwotę 403 zł - hotelik za marzec, 45 zł za dojazd do weta, i 12,20 zł za leki, czyli łącznie 460,20 zł. Odpiszę Angelice, ze w sprawie hepatilu poproszę, by sama zakupiła lek i podawała według wskazań weta. Boję sie, że kupię, zlecę wysyłkę i będzie tak jak w przypadku FLY, ze nie dojdzie. Ale poczekajmy, może jeszcze sprawa się wyjaśni. Nie ukrywam, ze te pieniążki za enzymy nie zwróciłam jeszcze z konta Amora do FLY, gdyż FLY podała, ze poczeka na zwrot po tym, jak Angelika potwierdzi otrzymanie przesyłki........
  7. Witam z rana! Już nikt nie zagląda do Amorka.............
  8. Nie mam odpowiedzi od Angeliki......... Nie mam też na koncie nowych wpłat. Till - co u Amorka?
  9. Nie mam nowych informacji od Angeliki. Napisałam do niej e-maila z zapytaniem czy już doszły enzymy, i czy juz wiadomo kiedy ma odbyć się kastracja i badania krwi.
  10. [quote name='Gabi79'][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-oBW_4s7WCB8/UU1TiMU3rfI/AAAAAAAAAOg/kZ5y-_mmevI/s485/DSCN3758.JPG[/IMG] Ale ślicznotka!!!![/QUOTE] Ale zadowolony pycholek!
  11. Jeśli bedzie zbiórka na karmę lub sterylkę, to proszę o konto do wpłaty, to grosik dorzucę.
  12. Witam w niedzielne popołudnie.
  13. Skoro sunia ma całkiem dobra budę, to moze faktycznie warto przeznaczyć kasę na sterylkę i dobrą karmę. A ile zostało?
  14. Zaglądam do Tymonka, widzę, ze pieniążki nadal wpływają, ile jeszcze zostało do spłacenia?
  15. Karma była zamawiana na tej aukcji: http://allegro.pl/royal-canin-intestinal-gastro-dog-14kg-pojemnik-i3084945654.html
  16. Mam kolejną wpłatę od Doroty A - A - 30 zł, i teraz Amorek ma na moim koncie łącznie 1.502,08 zł.
  17. Zgadzam się z Till, że dla Amora spacer będzie przyjemnością. Pies ma energię, musi ja gdzieś spożytkować, a w kojcu pewnie nie bardzo ma okazję. Nie wiem też jak często Amor chodzi na spacery ( codziennie ?), ale takie zawody w formie spaceru są świetną okazją i na bliższe poznanie psa i na zapewnienie mu ruchu, i kontaktu z innymi ludźmi i psami. To świetna okazja by sprawdzić jak Amor reaguje na innych. Czy zawody będą dla niego obciążeniem fizycznym? Pewnie nie, skoro to tylko spacer i można jeszcze z niego zrezygnować. W zeszłym roku moja Siostra adoptowała ze schroniska husky w stanie zgłodzenia (wyglądał tak jak nasz Amor), dodatkowo pies był bardzo chory (jak się później okazało pies przed schronem był bity i miał stłuczoną wątrobę), i ten pies po 8 miesiącah pobytu u niej, kiedy był juz wyleczony, odkarmiony, brał udział w wyścigach zaprzęgowych. Moja Siostra pojechała na te wyścigi ze swoimi husky, ale oczywiscie w sytuacji tego psa ze schroniska zgodę wyrażał na to lekarz. Tu jest podobnie - Till czeka za opinią lekarza.
  18. Rozmawiałam z Inga, i po ustaleniach z Angeliką napisze co dalej z posiłkami i kiedy będą badania krwi.
  19. Zaraz zadzwonię do Ingi (Till) w sprawie zwiększenia liczby posiłków.
  20. Weszłam na pocztę, i mam informację od Angeliki z wczoraj, tj. 20.03, z godziny 23.oo: dziś karma dotarła, kurier w ogóle nie dzwonił do mnie, ani dziś ani wczorajale najważniejsze że dotarła :) wraz z karmą dotarł kubeł na karmę, taki sam jak poprzednio myślę, że Amorowi dwa nie są potrzebne, więc proszę o decyzję co z nim tabletki jeszcze nie dotarły wpłata na moje konto dotarła, a weta muszę dopytać pytałaś o mokre, jakie doradzę za dużego doświadczenia w mokrym nie mam, Amor jadł Bozite i mu smakowała można ją w dobrej cenie znaleźć na allegro ale o rady co wybrać można popytać na wątku bez problemu jestem w stanie mu dawać mokre myślę, że lepiej jakby to dostawał osobno, nie mieszane z suchym suche warto aby strawił dobrze, więc lepiej nie zwiększać porcji na raz do strawienia szczególnie, że bardzo chętnie zjada suchą karmę, nie trzeba jej z niczym mieszać teraz je dwa posiłki, mogę mu zrobić trzeci z samym mokrym chciałby ktoś wybrać się na spacer z Amorem? na tej imprezie https://www.facebook.com/events/386367488128115/ mogę go dowieźć
  21. Wczoraj wieczorem wysłałam Angelice e-maila z informacją, że był u Niej kurier z karmą. Podałam też nr telefonu. Jeśli tylko wejdzie na pocztę, to zobaczy ten numer. Odpowiedzi na wcześniejsze zapytania jeszcze nie mam ( chodziło o potwierdzenie dwóch wpłat za lek, który kupiła i opłatę u weta oraz o dostarczenie tabletek, które zamówiłą dla Amora FLY ). Nie mam na koncie nowych wpłat na Amora ( deklaracji stałych ).
  22. Dziękuję za informację. Poproszę Angelikę, by podała mi do siebie nr tel. i wówczas podam na pw kontakt do NIej. Myslę, ze nikt z nas nie wie o której ktoś będzie w hoteliku i kiedy ktoś coś dowiezie czy odbierze.
×
×
  • Create New...