Zaglądam do słodziaka :)
pokazałam Marlona mojej mamie i usłyszałam: dlaczego nie uczesałaś dzisiaj Tosi ? Bo on tak bardzo podobny do mojej sunieczki z tego samego schroniska.
Czy coś wiecej o nim wiadomo ? W jakim jest wieku ?
Patrząc na Aureliuszka też myślałam, że malec na zawsze zostanie u kikou, a jednak udało się i psiak ma swój dom ! Mimo choroby uważam, ze sunia ma szansę na dom.
Serce rośnie czytając wspaniałe wieści, że Aureliuszek trafił do DS !
Dobrze, że udało się pomóc innej bidzie, która zajęła jego miejsce u kikou. Oczywiście przenoszę deklarację 20 zł na Sarę. Pierwsza wpłata poleci za wrzesień.