-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
Skrzywdzona przez człowieka TIBI czeka na nowy, bezpieczny dom!
gosia2313 replied to DariNka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Głosowanie rozpoczęte ! Prosimy o głosy na nasze schronisko w Sosnowcu. Wystarczy kliknąć na kropeczkę przy schronisku i [I]<GŁOSUJ>[/I] poniżej ! Głosy można oddawać do 6 grudnia do g. 20 ! Głos można oddać tylko [B]jeden raz ![/B] [B][URL="http://www.furkidz.eu/"]http://www.furkidz.eu/ [/URL][/B][/SIZE][h=5][SIZE=3]Trzy pierwsze organizacje otrzymają odpowiednio 20, 15 i 10 obroży z serii Active.[/SIZE][/h][SIZE=3][B][URL="http://www.furkidz.eu/"] [/URL][/B] [/SIZE] -
[SIZE=3]Głosowanie rozpoczęte ! Prosimy o głosy na nasze schronisko w Sosnowcu. Wystarczy kliknąć na kropeczkę przy schronisku i [I]<GŁOSUJ>[/I] poniżej ! Głosy można oddawać do 6 grudnia do g. 20 ! Głos można oddać tylko [B]jeden raz ![/B] [B][URL="http://www.furkidz.eu/"]http://www.furkidz.eu/ [/URL][/B][/SIZE][h=5][SIZE=3]Trzy pierwsze organizacje otrzymają odpowiednio 20, 15 i 10 obroży z serii Active.[/SIZE][/h][SIZE=3][B][URL="http://www.furkidz.eu/"] [/URL][/B] [/SIZE]
-
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Głosowanie rozpoczęte ! Prosimy o głosy na nasze schronisko w Sosnowcu. Wystarczy kliknąć na kropeczkę przy schronisku i [I]<GŁOSUJ>[/I] poniżej ! Głosy można oddawać do 6 grudnia do g. 20 ! Głos można oddać tylko [B]jeden raz ![/B] [B][URL="http://www.furkidz.eu/"]http://www.furkidz.eu/ [/URL][/B][/SIZE][h=5][SIZE=3]Trzy pierwsze organizacje otrzymają odpowiednio 20, 15 i 10 obroży z serii Active.[/SIZE][/h][SIZE=3][B][URL="http://www.furkidz.eu/"] [/URL][/B] [/SIZE] -
Głosowanie rozpoczęte ! Prosimy o głosy na nasze schronisko w Sosnowcu. Wystarczy kliknąć na kropeczkę przy schronisku i <GŁOSUJ> poniżej ! Głosy można oddawać do 6 grudnia do g. 20 ! Głos można oddać tylko jeden raz ! http://www.furkidz.eu/ [h=5]Trzy pierwsze organizacje otrzymają odpowiednio 20, 15 i 10 obroży z serii Active.[/h]
-
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Głosowanie rozpoczęte ! Prosimy o głosy na nasze schronisko w Sosnowcu. Wystarczy kliknąć na kropeczkę przy schronisku i [I]<GŁOSUJ>[/I] poniżej ! Głosy można oddawać do 6 grudnia do g. 20 ! Głos można oddać tylko [B]jeden raz ![/B] [B][URL="http://www.furkidz.eu/"]http://www.furkidz.eu/ [/URL][/B][/SIZE][h=5][SIZE=3]Trzy pierwsze organizacje otrzymają odpowiednio 20, 15 i 10 obroży z serii Active.[/SIZE][/h][SIZE=3][B][URL="http://www.furkidz.eu/"] [/URL][/B] [/SIZE] -
[SIZE=3]Głosowanie rozpoczęte ! Prosimy o głosy na nasze schronisko w Sosnowcu. Wystarczy kliknąć na kropeczkę przy schronisku i [I]<GŁOSUJ>[/I] poniżej ! Głosy można oddawać do 6 grudnia do g. 20 ! Głos można oddać tylko [B]jeden raz ![/B] [B][URL="http://www.furkidz.eu/"]http://www.furkidz.eu/ [/URL][/B][/SIZE][h=5][SIZE=3]Trzy pierwsze organizacje otrzymają odpowiednio 20, 15 i 10 obroży z serii Active.[/SIZE][/h][SIZE=3][B][URL="http://www.furkidz.eu/"] [/URL][/B] [/SIZE]
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
gosia2313 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Dzięki to jutro razem ze zdjęciami i inf wrzucę Czikę :) Czyli jest tylko ten wątek i nie ma strony adopcyjnej pudlowatych, tak? -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
gosia2313 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Hej, pierwszy raz jestem na pudlowym watku i nie wiem za bardoz jak to działa. Czy jest jakaś strone pudli gdzie są psy do adopcji? Bo mamy pudliczkę w schronisku, jutro będą zdjęcia. Suczka biała 9 lat, sterylizowana. -
[quote name='maciaszek']Myślę, że lepiej by było gdyby Bart trafił do nowego domu... Oczywiście jak właścicielka się uprze by go odebrać to schronisko go wyda, ale skoro pani nie chce płacić to można ze schronem pogadać, by jej nie odpuszczał, tylko kazał opłacić pobyt psa na kwarantannie, wtedy go pewnie nie odbierze. Gosia, zadzwoń do schronu, do pani kierownik, powiedz jak sprawa wygląda, że nie ufacie tej kobicie, itd. Podaj imię i nazwisko właścicielki, bo jak przyjdzie po Barta to niekoniecznie musi się przyznać, że to jej pies, może udawać, że po prostu chce go zaadoptować (ale wtedy i tak będzie musiała zapłacić). Mam nadzieję, że się babsztyl nie pojawi, a Bartowi uda się znaleźć nowy, fajny dom! Jeśli chodzi o pudle to rzeczywiście kiedyś pilotowała je JOMA, ale od jakiegoś czasu rzadko jest na dogo i teraz bardziej "w kotach siedzi". Ale wyślij jej PW, może poleci kogoś innego :).[/QUOTE] Dzięki, poproszę Ewę, żeby zadzwoniła do p. kierownik i oficjalnie w imieniu stowarzyszenia to załątwiła. Faktycznie, nie musi się przyznawać tylko adoptować go jako niby ktoś obcy. Ola będzie się z tą babą (właścicielką) rozmawiać i próbować nakłonić ją żeby psa nie odbierała. bart to fajny chłopak więc też życzę mu naj najlepiej ;)
-
[quote name='ania91sc']Jeśli chodzi o Barta to mogę jedynie potwierdzić to co napisałaś (pytałam dziś w schronisku), Pani go nie odebrała... Psiak jest wystraszony bardzo, boi się podniesionej ręki - więc to też jest dziwne... A co do pudelków ja niestety nie wiem kto się nimi zajmuje bezpośrednio na dogo, więc niestety nie pomogę...[/QUOTE] No to tym bardziej, lepiej dla niego jak w schronisku zostanie i adoptuje go ktoś normalny :| Napiszę jeszcze do Oli co ustaliła.
-
Skrzywdzona przez człowieka TIBI czeka na nowy, bezpieczny dom!
gosia2313 replied to DariNka's topic in Już w nowym domu
No właśnie, a jutro Daria będzie więc Tibi pewnie nakarmi "własnoręcznie" :) -
NIEWIDOMY Feliks MA DOM STAŁY ! Dziękujemy za pomoc !
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Nowe wpłaty : [B]28.11.12[/B] - 50zł -[B] Joanna G. [/B][B]28.11.12 [/B]- 30zł -[B] abra64 [/B][B] 28.11.12 [/B]- 40zł -[B] Dorota S. [/B]i tu Felek się ukazał na sosnowieckim portalu :) Może ktoś się w nim zakocha? ;) [B][URL]http://sosnowiec.naszemiasto.pl/galeria/opis/1635651,schronisko-dla-zwierzat-w-sosnowcu-przygarnij-zwierzaka,galeria,id,t,tm.html[/URL] [/B] -
Sytuacja Barta się nieco skomplikowała :\ Ola dzwoniła do właścicielki i dowiedziała się, że odbierze Barta dopiero w PONIEDZIAŁEK ! :angryy: Bo teraz pracuje i nie ma dla niego czasu. (chore!) Poza tym dała do zrozumienia, że nie opłaca jej się odbierać psa za 50 zł .... Ola ma dzwonić do Ewy, żeby dowiedzieć się co robić. Bo właścicielka wydaje się zupełnie nieodpowiedzialna, więc chyba lepiej, żeby Bart poszedł do nowego domu... PS : Czy znacie kogoś kto zajmuje się w jakiś sposób adopcjami Pudli? Chyba ktoś z Fundacji SOS (JOMA??) siedział w Pudlach. Bo mamy 9 letnią Pudliczkę od adopcji od zaraz bo oddana. Jutro mogę przesłać zdjęcia tylko nie wiem kto się tym zajmuje :(
-
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Mini przejęta przez nowy dom :) Jeszcze ze dwa dni w kubraczku, tabletki do niedzieli, a na 18 jesteśmy umówione na szczepienia ;) -
Skrzywdzona przez człowieka TIBI czeka na nowy, bezpieczny dom!
gosia2313 replied to DariNka's topic in Już w nowym domu
Proszę, jeśli ktoś nie wierzy, dzisiaj w gabinecie była karma dla Tibi zostawiona i podpisana przed Darię : [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-aC_JOXpqE1k/ULeUbuyIYHI/AAAAAAAAMMM/Km-uKl51Zmc/s512/CAM00145.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Pysia - wiesz, że koszty karmy i leczenia możemy pokryć? :cool3::cool3: -
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='misiadg']żeby tylko sobie z nią DS poradził :roll:[/QUOTE] a czemu nie? Oni psa nie mają ;> -
[quote name='ania91sc']Oby oby, chociaż już jest 10 dni w schronisku... Jak coś będziecie wiedzieć dajcie znać :)[/QUOTE] ILE ????????????????????????????????????? :O Jutro właścicielka odbierze Barta , mówiła, że jej uciekł, że była w schronisku w Katowicach i go nie widziała, nawet w Sosnowcu była ale też go nie było... Trzeba ją odwiedzić na wizytę i dowiedzieć się czemu jej tak ucieka...
-
uff bo już myślałam, że to jakiś guz na łapie czy inne świństwo. Bart był w maju szczepiony na wściekliznę. Podajcie proszę inf skąd się w schronisku wziął, jeśli był znaleziony to gdzie dokładnie (ulica) i kiedy. A ja postaram się załatwić adres właścicieli i sprawdzimy co powiedzą na pytanie gdzie jest pies.
-
[B]maciaszku ![/B] Pies 1093/12 skąd się wziął w schronie i od kiedy tam jest? To nas Bart, właśnie nam Ewa napisała. Skontaktujemy się z ludźmi którzy go adoptowali. Ma czipa, jest już wykastrowany więc inf o kuponie możecie skasować. Nie można go przywiązywać, bo może przegryzać smycze. na tym waszym zdjęciu to co on ma na łapie ? To brązowe, przednia prawa łapa ??? [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-CqcOZvnQ52A/T9C3PfG2IKI/AAAAAAAA8FM/kFbklG0kkDM/s512/DSC_0672.JPG[/IMG] [/CENTER]
-
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
uffff jutro Mini idzie do siebie :) Coraz bardziej zaczyna się panoszyć i rzucać mi się na Pokera :(