-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
Skrzywdzona przez człowieka TIBI czeka na nowy, bezpieczny dom!
gosia2313 replied to DariNka's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Aga_']Super :) Domek by się przydał.. Tibi ma ogłoszenia?[/QUOTE] oj nie wiem, ale może ją Daria poogłaszała -
Skrzywdzona przez człowieka TIBI czeka na nowy, bezpieczny dom!
gosia2313 replied to DariNka's topic in Już w nowym domu
Tibi była dzisiaj na spacerze, kubraczek dalej nosi i jest raczej OK :) -
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj ja nie dotarłam do budy Willego, ale Kinga miała mu zanieść miskę :) Za to chłopaki ocieplili mu budę styropianem ! :) Super - dziękuję w imieniu dziadzia za ogłoszenia ! -
Uff Edyta mnie uspokoiła ! Dzwoniła do właścicieli Brysia - są nim zachwyceni i już umówili się na wizytę po adopcyjną z Agatą :multi:
-
[quote name='mala_czarna']A ten dom, do którego pojechał Bryś to z dziećmi, z innymi psami? Pytam, bo tu cisza była, i tylko nagle informacja, że nie możecie się dodzwonić.[/QUOTE] Ja nie wiem, nie było mnie. Wiem tylko tyle, że w Sosnowcu, Edyta wzięła od nich numer tel i miała się Agata skontaktować
-
oby. z Myszą tak właśnie było, jak dzwoniłam to mówiło, że nie ma takiego numeru, sms-y nie dochodziły. potem na wizycie okazało się, że numer był od córki i coś tam, ale w domu Mysza była i wszystko OK, więc oby tak samo było z Brysiem
-
Można wziąć sterylkę (270zł) na NND :)
-
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Kropienie oczu przynosi efekty, białka Mini są w końcu białe, a nie przekrwione. Dalej nagradzamy załatwianie się na dworze a Mini jak tylko przykucnie, żeby się załatwić i gapi się na mnie czy coś dostanie :D Ćwiczymy też "Stój" przed przejściem dla pieszych Matę jej na noc rozłożyłam, ale była na spacerze ok. 23 i ładnie przespała całą noc ;) -
[h=5]hmmmm.... Agata od kilku dni próbuje dodzwonić się do DS Brysia.. bez skutku. Musimy się tam więc przejechać Mam tylko nadzieję, że ktoś źle spisał nr telefonu i wszystko jest w porządku[/h]
-
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Ja nie mam nistety weny, żeby mu napisać coś lepszego:( Może komuś się uda ?? -
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='dexterka']willy gdzie twój cieplutki domek??[/QUOTE] Zajrzę jutro do niego z miską jedzenia, szkoda że nikt go nie chce , ale liczę na to, że znajdzie się jeszcze ktoś, kto go pokocha mimo 13 lat -
NIEWIDOMY Feliks MA DOM STAŁY ! Dziękujemy za pomoc !
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Wrzuciłam Feliksa na Fb a zaraz dodam na stronę -
NIEWIDOMY Feliks MA DOM STAŁY ! Dziękujemy za pomoc !
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Czyli trzeba mu szukać domu, który go zaakceptuje mimo to, że nie widzi :) Wrzucę go potem na stronę schroniska -
OK tak jej odpiszę :)
-
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Mini nasikała w nocy :< Z nią chyba po ostatnim spacerze od razu trzeba iść spać ;d żeby nie miała kiedy naprodukować :D Kupiłam jej więc na próbę dwie maty, 2x2,50 zł = 5 zł - z pieniędzy od Marleny. W ciągu dnia postaram się z nią wychodzić w miarę często, a maty zostawię na noc, żeby znów mi nie podlała biurka :| Dzisiaj była 3 razy, raz o 7rano, potem przed 12 się zesikała (chyba 5 godzin to za dużo dla niej...), ale jak poszliśmy to jeszcze się załatwiła, a chwilę temu byłam z nią w zoologu to też przy okazji siknęła. Napisałam sms-a do ludzi chcących adoptować Mini, żeby podali maila to im wszystko o niej napiszę, a Ola może umówi się na wizytę przed adopcyjną. To rachunek. Jest tam jeszcze pozycja 'Przysmaki" za 1zł - to Pokera i nie liczę tego do rachunku Mini, więc jej rachunek wynosi 5 zł ofc. [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-oM-AGURIEv4/UK4hK2wATvI/AAAAAAAAL8A/XpDAjoZSljk/s512/DSC_0583%2520modified.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Ewa pyta, czy nie da rady dowieźć Sabki do dr Skolika na sterylkę do Katowic? Chyba będzie tańszy zabieg, ale jeśli przerosną to koszty transportu to chyba się nie opłaca? Kamila, Kasia - dajcie znać, bo muszę odpisać :)
-
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Uduszę tą istotę ! :angryy: Nie wiem już czy ona ma chory pęcherz ? Czy po tygodniu jeszcze nie umie ani trochę dłużej utrzymać swoich potrzeb? Siku robi co ok. 3-4 godziny, pomijając noc, kiedy zazwyczaj wytrzymuje ok. 8-9 godzin. Czasem zdarzy jej się utrzymać dłużej, jak np. jest zamknięta ze mną wpokoju i sobie śpi gdzieś. Teraz np. byliśmy na spacerze, ok. wysikała się, a chwilę po przyjściu do domu ... KUPA :mad: :crazyeye: Niekiedy na spacerze idę z nią specjalnie na trawę, to nie.. bo ona ciągnie na chodnik i łazimy jak te głupie dwie. Nie wiem mam z nią chodzić do skutku? :roll: Wczoraj dostała ostatni antybiotyk (bo Rovamycyna i Metronidazol to chyba już nie antybiotyki, nie?) więc nie wiem, jak jej się to sikanie do poniedziałku nie "polepszy" to spytam wetkę czy ona nie ma czasem czegoś z pęcherzem. Od jutra na każdy spacer bierzemy żarcie :evil_lol:, głupia jestem, że wcześniej tego nie robiłam , ale jakoś zawsze tak szybko z nią wychodziłam i zapominałam. A ona strasznie łasa na jedzenie to może pomoże ? Teraz łachudra śpi mi na łóżku i pewnie obmyśla plan , gdzie jutro walnąć kupsko :eviltong: Jutro napiszę do Państwa, którzy chcą ją adoptować , że wolontariuszka się z nimi skontaktuje w spr wizyty przed adopcyjnej. Za jakiś tydzień powinno się ją chyba już zaszczepić na wściekliznę i może iść (byle dalej ode mnie :diabloti:). Podam od razu numer do behawiorystki, gdyby były z Mini jakieś problemy, chociaż mam nadzieję, że się obejdzie :oops: -
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='dexterka']a odzewu z ogłoszeń nie było?[/QUOTE] Nic :< (10znaków) -
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj z Mini w schronisku. P. dr obejrzała brzuch , przemyła, zapsikała. Mini dostała jeszcze leki, w poniedziałek pojedziemy być może już na zdjęcie szwów. Mini zasikała biuro przy okazji :evil_lol:, w autobusach jechała ładnie :) -
Skrzywdzona przez człowieka TIBI czeka na nowy, bezpieczny dom!
gosia2313 replied to DariNka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy to Daria, czy ktoś inny, ale ... Tibi popyla po boksie w kubraczku ;) Niestety nie miałam aparatu, a telefonem tak ruchomemu obiektowi zdjęcia nie dało się zrobić :< [video]https://picasaweb.google.com/104712220127384825484/Rozne?authkey=Gv1sRgCNqpkYyjzL72xwE#58132679603774 73970[/video] -
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Willy dostał dzisiaj porcję gotowanego ryżu z wątróbką i zaraz mu się humor poprawił :) Nalałam mu też świeżej wody :) -
[quote name='Romina_74']Nie chcąc przesadzać - dokładnie tak napisłam "często" :) Byłabym jednak wdzięczna jeśli udało by się Wam ustalić możliwość przeprowadzenia wizyty poadopcyjnej u Drako. Chętnie się tym zajmę, ponieważ pośrednio czuję się odpowiedzialna za jego dalszy los.[/QUOTE] Nie no wizytę jak najbardziej można zrobić u KAŻDEGO psa. Tylko musimy zdobyć adres. :)