-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Tzn wiesz ona tam nie grzebie. Pani Doktor jej przepłukała dokładnie ranę, dostała przeciwzapalny zastrzyk, dwa kubraczki na zmianę. Kubraczki chyba mnie się bardziej podobają, niż Mini :D Gdyby nie rozmiar to bym sama w nich chodziła :D Jeden błękitny w rybki, a drugi granatowy w Kubusia Puchatka :oops: Ogólnie Mini czuje się dobrze , jutro jeszcze na przemycie rany. Wzięłam jej jeszcze dwie puszki i myślę, że jak wszystko będzie ok to może posiedzi u nas do zdjęcia szwów i poszła by do DS -
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
buu jedziemy z Mini do weta :< Coś jej się sączy z tej rany po sterylce. Na osiedlu wetka jej to przemyła i zapsikała, ale dla pewności dzwoniłam do Sosnowca i mamy przyjechać. -
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
W poniedziałek jedziemy do Sosnowca na kontrolę szwów to ją zważymy :) -
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Są nowe wpłaty na Mini :multi: Bardzo dziękujemy za każdą złotówkę :loveu: 15-11-12 Marta K. 10 zł 15-11-12 Magdalena D. 50 zł 15-11-12 Mariola M. 20 zł 15-11-12 Agnieszka S. 20 zł Mini wczoraj zrobiła pierwszą koopę :evil_lol: W przychodni (jeśli dobrze zrozumiałam) miała biegunkę, a wczoraj już taką w miarę OK. Ma dziewczyna apetyt, wcina zarówno suchą karmę jak i puszki, a nawet tabletki :diabloti: Przez całą noc nie narobiła w domu siku, wytrzymała od po 22 do 7 rano :multi: -
[quote name='magdola']Cioteczki, przepraszam, jestem tu z sygnaturki którejś z ciotek, ktora zagladnela na bazarek..... Czy Brys moze mieszkać z dziecmi?????[/QUOTE] Zależy w jakim wieku i jakie są te dzieci. Bryś jest psem wylęknionym, potrzebuje spokoju, może później by z dziećmi było OK, ale jak na początku mu wyskoczą z rękami i będą chciały głaskać i przytulać to nie. Wiadomo, że jeśli ktoś ma na myśli dziecko 16 letnie np. które jest ogarnięte i rozumie co się do niego mówi, żeby psa nie przytu,ać bo się boi to myślę, że OK. Tylko to trzeba by z dziećmi przyjechać na spacer. Bo ostatniej rodziny z dziećmi właśnie Bryś się bał i behawiorystka odradzała im tego psa.
-
[quote name='Pysia']W weekend powstanie bazarek z perfumami, kremami, mydełkami, kosmetykami do makijażu i środkami czystości do domu. Bazarek będzie na rzecz bid ze schroniska. Tak pomyślałam aby jak sie uda uzbierać kasy na tak 2 m-ce pobytu Brysia w hoteliku to go za to tam dać.... Co myślisz?[/QUOTE] Wiesz co ... sama nie wiem. Bo mamy w hotelu już dwa psy : Kłapacza którego już od ponad roku nikt nie chce :\ Nie wiem czemu. Ma ok. 8 lat a ludzie zachowują się jakby miał 100 i nie było od 2011r ANI JEDNEGO telefonu o niego :( W październiku do hoteliku trafiła Shenzi (adoptowana na początku roku z Sosnowca). A teraz dojdzie jeszcze Felika, który pojedzie na konsultację okulistyczną i jeśli będą szanse - będziemy zbierać na operacje wzroku. Poobserwujemy go w boksie trochę, może bez Azora się tam uspokoi... Oby. Postaram się po niedzieli wystawić bazarek - może bym mu wyróżniła jakieś ogłoszenie. On musi szybko isć do domu, jest ładny i młody.
-
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pysia']A no tak. Moim podawał lekarz zaraz po sterylce zastrzyk i w następny dzień. Potem koniec. Podawaj jej jedzenie często a w małych pocjach. Zagłodzony Tuptuś jak mi się dorwał do jedzenia i zjadł normalna porcje na raz potem wymiotował jak licho. Karmiłam go wiec co 2 godz. małymi porcjami. I pięknie przybierał na wadze :)[/QUOTE] Tak, tak dostaje w małych porcjach jedzenie. Sorry, mój błąd sterylkę miała nie wczoraj tylko przed wczoraj. Teraz śpi :) -
Wczoraj do domu poszedł Romuś [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ylbx0Fsb4Gc/UJ-tjWJH7HI/AAAAAAABdFM/jGhPY9W0AEk/s720/DSC_0741.JPG[/IMG] [LEFT] Dzisiaj Fundacja Boksery w Potrzebie zabrała Nemo/Rogera [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wKVbS14szEo/UJQbm38DN6I/AAAAAAABa4E/hWLjCjtR35Y/s512/DSC_0362.JPG[/IMG] [LEFT] Do domu do Katowic dzisiaj odjechała (jedna z wielu :P) Bernardynka Sara [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2TPhquc16vA/UJ-ySwEk8-I/AAAAAAABdG8/bOVq2Aw1MzA/s720/_MG_7338.JPG[/IMG] [LEFT] A wczoraj dom znalazł Bohunek :) [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LicgYJvrXS0/UJvbI8d8tpI/AAAAAAABcT8/5X5Rh0b0GQk/s512/DSC_0127.JPG[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
-
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pysia']A po co jej przeciwbólowe leki? Jak po sterulce to chyba nie są już potrzebne. Ja uważam, że jednak ps amusi trochę boleć. Inaczej za bardzo " bryka" i może sobie zrobić krzywde ;) A w jej przypadku kiepskich wyników lepiej nie obciążać wątroby chyba. I le ona jest dni po sterylizacji? Sirotka taka leciutka a nie wygląda na taką malizne jak Kiki.[/QUOTE] Sterylizację miała dopiero wczoraj, więc dzisiaj dostała jeszcze p. bólowy :) Ona akurat nie bryka, więc jest OK :> I przynajmniej nie ma problemu z jedzeniem tabletek bo je wszystko, co widzi :D -
Dzisiaj, tak jak już pisałam na FB, jeden z psów rzucił się w boksie na Brysia :( Na szczęście nic mu nie zrobił, fizycznie. Bo psychicznie to na pewno przez takie sytuacje Bryś będzie coraz bardziej lękliwy :< Azor po tym incydencie został wywalony z boksu. A na jego miejsce poszedł ... Stefanek :lol: raczej powinien się dogadać, ma 8 lat i jest ok :)
-
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='dexterka']Dziękuję Ci bardzo,że tak o niego dbasz.Będzie mu na pewno cieplej. Strasznie się martwię o tego dziadka:([/QUOTE] W sobotę Grzesiek (wolontariusz) ma mu ocieplić budę - może będzie mu chociaż trochę cieplej. Nie wiem, może uałoby mi się skombinować jakiś grubszy kubraczej dla niego - bo coraz zimniej się robi i koniecznie jakąś kurtynkę na wejście do budy, żeby go nie wywiało -
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Miniówa wróciła z przychodni. Waży niecałe 7 kg :crazyeye: Dostała leki przeciwbólowe i antybiotyki już na wynos więc nie musimy jeździć i jej targać co dzień :-) Co do sikania, pani doktor też zauważyła w lecznicy, że Mini dużo sika, ale powiedziała, że bierze antybiotyk i to może mieć wpływ - musimy poczekać aż się skończy. Została przy okazji zaczipowana (taki tam schroniskowy przywilej :evil_lol:). Wzięłam jej dwie puszki Intestinala, w domu dostała ćwiartkę i w mig pochłonęła. Na dworze dwa razy zrobiła siku. -
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Byłam u Willego po południu. Nie wiem czy to ta pora go już goni do snu i jest taki nijaki bo nie widziałam go rano więc nie mogę porównać. Dałam mu miskę mięsa z odrobiną suchego. A przed wyjściem wyrzuciłam kołdrę z budy. Kocyk został, dałam mu jeszcze coś a'la prześcieradło a na to wyszukałam jeszcze jedną grubą kołdrę :) -
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
omg to istny potwór :crazyeye: właśnie jem sobie śniadanie, małpa stoi obok i paczy, po chwili niby żeby ją pogłaskać wskakuje przednimi łapami na kolana i nagle .... łaps za kromkę chleba ! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: A szczękościsk to bydle ma jak jakiś amstaff :crazyeye: ledwo jej te paszczę otworzyłam :crazyeye: -
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']Teraz jest w szoku pewnie. Na pewno sie odnajdzie. A wiadomo już co jej jest?[/QUOTE] Wiadomo, że ma anemię ale nie wiadomo jeszcze co jest przyczyną. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Dostała wczoraj antybiotyk. Ważne, że ma apetyt i pije :) A dzisiaj spytam czy dostanie jakieś leki do domu i kiedy mamy się pokazać -
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']Jesli to piesek schroniskowy to chyba nie wychodzi na spacery wiec trzeba ja tego nauczyc. Fajnie ze ma dt. Ona taka podobna do mojej Szeleczki.[/QUOTE] Tak , jest ze schroniska. Trafiła tam 21 października. W domu jest od wczoraj :) Więc czekamy aż się przyzwyczai do spacerów ;) -
[B]saphira18[/B] - masz zapchaną skrzynkę :( Na tablicy ja mu robiłam, więc pewnie dlatego Ci usunęli. Dzięki bardzo za ogłoszenia ! Mam nadzieję, że ktoś sensowny się odezwie :)
-
NIEWIDOMY Feliks MA DOM STAŁY ! Dziękujemy za pomoc !
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Emiś'] Dziś umówiłam termin wizyty, na przyszłą środę o 10. Ponieważ żeby pokonać taką odległość będę musiała wyjechać koło 3-4 rano, to zabiorę Feliksa we wtorek ze schroniska. Gosia - wyślij proszę do Ewy na maila jego numer, bo trzeba to już załatwić, żeby potem nie było problemów z wydaniem.[/QUOTE] Przekazane :) Trzymam kciuki za Feliksa :-] -
Brysiu pokazuj się !
-
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
czy ktoś wie, jak oduczyć psa sikania w domu? Nie wiem , może chce wszystko za szybko (w końcu dopiero 1 dzień nie cały u mnie jest) :D Lana np. z początku robiła w mieszkaniu kupy, ale tylko dlatego, że miała biegunkę, jak jej przeszło to załatwiała się tylko na dworze. Mini była wczoraj na spacerze ok. 22 do po 22 (może z 15 min?), wysikała się, a potem jeszcze w domu ok. 4:00 i koło 7:00. Tylko może ona jeszcze się po prostu nie przyzwyczaiła, że będzie wychodzić naspacery? I za dzień - dwa zakuma, że są spacery i nie trzeba sikać w domu? Koopy jeszcze nie robiłą w ogóle, bo chyba nie ma czym nawet. Ma apetyt, sama podchodzi do miski i dziabie po trochu karmę. Później przejadę się do schroniska, żeby dopytać o leki, czy ma coś brać, wziąć jej książeczkę. Są dwie nowe wpłaty na Mini : [h=5]14-11-12 Wiesława K. 20 zł 14-11-12 Dorota S. 35 zł[/h] -
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Mini pozdrawia z DT (aktualny status : leży na łóżku) [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_7npBCd8XK8/UKQcBATPmFI/AAAAAAAALkQ/K998CB0a56g/s720/DSC_0004.JPG[/IMG] [/CENTER] -
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='dexterka']ja również mam taką nadzieję:) wrzucę go jeszcze na fb do "starsze psy do adopcji"[/QUOTE] Bardzo dziękuję :-) Willy bardzo zapadł mi w pamięć - jutro do niego zajrzę -
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewelinaaa']Dziękuje za zaproszenie, jestem w szoku widząc taką chudzinę. Obecnie czekam na wypłatę, ale jak tylko przyjdzie czyli po weekendzie to wpłacę jakąś złotóweczkę, obiecuje! :)[/QUOTE] Super :-) Każdy grosik się przyda :) Mam nadzieję, że Mini się wyliże i niedługo będzie grzała tyłek w nowym domku :) -
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Dexterka - bardzo dziękuję za ogłoszenia ! Mam nadzieję, że przyniosą efekt ! -
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pysia']Uffffffffff ! Super! Teraz ma szanse na nowe, wspaniałe życie![/QUOTE] Tak :-) Są dwa domki chętne :) z każdym rozmawiałam, tylko trzeba poczekać kilka dni, żeby można powiedzieć czy jest jakaś poprawa i może jeśli coś wyjdzie co jej dokładnie jest. teraz śpi :-) Na noc trzeba założyć kubraczek, bo próbowała gmerać przy szwach