Jump to content
Dogomania

gosia2313

Members
  • Posts

    7379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia2313

  1. Jest faktura za sterylkę. Przelać trzeba na konto weta? Jest tam podane?
  2. Zapytam jutro Ewę czy faktura doszłą i dam znać :)
  3. Wizyta odbędzie się w sobotę lub niedzielę :) TRZYMAJCIE KCIUKI! :)
  4. Emi ma szansę na dom ! W końcu, po 3 latach po tym strasznym pogryzieniu ktoś się nad nią zlitował ! Pan jest z Warszawy, właśnie organizuję ludzi na wizytę przed, mam nadzieję, że doczeka się swojego własnego domu! Należy jej się bez dwóch zdań :oops: Oto aktualne fotki Emi [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-impbFXV1TAM/UL5dejizKSI/AAAAAAABgec/VGqnoPSinw0/s640/DSC_0031.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-9anI6_YdG-A/UL5dchsVeoI/AAAAAAABgd4/5bet4vtxaes/s640/DSC_0022.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-WBnvT35I8u8/UL5dVO2xrAI/AAAAAAABgdY/pZD1273KkBI/s512/DSC_0010.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-OXwNufDDR2k/UL5ds-LLH4I/AAAAAAABghM/XQf_7b1rkBw/s512/DSC_0957.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5iHwxnC84Ag/UL5djRDVIBI/AAAAAAABgfY/cFV7T1_48IY/s640/DSC_0936.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  5. Joma a mam takie pytanie, bo byłam ostatnio na 3 stawach, chciałam iść do Kakadu, a tam widziały już szyldy jakiegoś "Sklepu Chińskiego" O.o Czy Kakadu jednak tam jeszcze jest? Wiesz coś może?
  6. Łiluś dzisiaj nakarmiony i dostał michę ciepłej wody :)
  7. Zapraszamy na filmik o Emi :( [B][URL]http://www.youtube.com/watch?v=i9XUXpiF7rs&feature=share\[/URL][/B]
  8. [SIZE=3][B]UWAGA UWAGA! Od 1 do 24 grudnia 2012 w Banku Zachodnim WBK w oddziałach w Bytomiu na ul. Dworcowej 4 i Krakowskiej 1 będzie trwała zbiórka na rzecz naszego schroniska! Można przynosić koce, żywność o raz datki. Zapraszamy do udziału! :) [/B][/SIZE] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Siy6RDUMGuA/UL-A82CqH3I/AAAAAAAAMsw/9vcqjAqL7YE/s640/12_11_29%2520Schron%2520_2a.jpg[/IMG]
  9. Niestety nikt do mnie nie dzwonił o Willego :( Wczoraj tylko jakaś babka o szczeniaka. Willy mi bardzo zapadł w pamięć, więc będąc schronisku nie mogę go nie odwiedzić. A, że i ja lubię jeść :D więc zawsze robię rundkę i dokarmiam kogo trzeba, bo nie wyobrażam sobie jak te chudzielce przetrwają zimę z burczącymi brzuszkami :(
  10. Mikuś jest w schronisku dane mogą być na mnie i na Basię, żeby rozpoznać które to to mój nr 721035215
  11. Tibi z dzisiaj :) Daria zmieniła jej kubrak, bo ten czerwony był podobno ciasnawy :P [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-L06IrkDqcf0/UL9aCYoReKI/AAAAAAABgtQ/7aZ4dQh7vWE/s800/DSC_2444.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-9P4Li7gSqrM/UL9aGqgEVLI/AAAAAAABgtY/g8cg7urnMso/s800/DSC_2445.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ZajfoIjrb4w/UL9aQKXxceI/AAAAAAABgto/1mgHw4tmOdc/s800/DSC_2456.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-GLQkEzJbVW0/UL9aLOnRt3I/AAAAAAABgtg/OqsZshp8us4/s800/DSC_2453.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  12. Willy dostał jeść i dałam mu cieplejszej wody do picia :)
  13. Dzisiaj w schronisku stworzyliśmy "Budę dla weterana". Będą na niej literki tworzące napis 'Buda weterana", a obok na tablicy będą informacje o danym psie. Aktualnie w budzie zasiaduje Emi i mam nadzieję, że pomoże jej to znaleźć dom :( Emi została w boksie dotkliwie pogryziona, w efekcie czego ma uszkodzone nerwy, które odpowiadają za koordynację ruchową, już na zawsze będzie miała lekko przekrzywiony łebek i będzie lekko "skręcała" w prawo :( Do tego ma uszkodzone struny głosowe i prawie na pewno nie będzie już nigdy szczekała ... Do tego bardzo schudła, nie jest już tak wesoła jak rok temu, jest smutna, apatyczna... Do schroniska trafiła w 2009r - oddali ją "właściciele", nie podali nawet powodu... Jeśli Emi się uda to do budy powędrują weterani z 2008 (Klara, Tina lub Fred). Emi w swojej budzie [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-impbFXV1TAM/UL5dejizKSI/AAAAAAABgec/VGqnoPSinw0/s640/DSC_0031.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9kUhMOUN0Jw/UL5dcILixLI/AAAAAAABgdw/d8m5283LZqM/s512/DSC_0016.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-m_TAtz_84zo/UL5eSyjibhI/AAAAAAABgjo/HY_S7WY8UKc/s640/DSC_1001.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Fxdi6acVvTE/UL5eQTmIlmI/AAAAAAABgis/4Obx2IsPOpk/s640/DSC_0984.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DAxDF0NWsaI/UL5dqG1j-QI/AAAAAAABggc/LYSyjEzBhu8/s512/DSC_0949.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  14. Proszę wrzućcie ponownie MIkusia z Sosnowca na waszą stronę :( Wczoraj wrócił do schroniska bo gryzł się z psami rezydentami w domu, dopiszcie, że dom bez zwierząt.
  15. Niestety Mikuś jeszcze wczoraj wrócił do schroniska :( Gryzł psy od właściciela :( [quote name='gosia2313']Udało się ! Schronisko pomniejszyło stan o jednego dziadka :multi::multi: Dzisiaj 13-letni, jamnikowaty Mikuś pojechał do nowego domu ! :loveu: [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vR5gj4h5nbI/UJ1Lu_WrbNI/AAAAAAABc2A/j7UoDGpdlWo/s512/DSC_0617.JPG[/IMG] [/CENTER] [/QUOTE]
  16. Udało się ! Schronisko pomniejszyło stan o jednego dziadka :multi::multi: Dzisiaj 13-letni, jamnikowaty Mikuś pojechał do nowego domu ! :loveu: [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vR5gj4h5nbI/UJ1Lu_WrbNI/AAAAAAABc2A/j7UoDGpdlWo/s512/DSC_0617.JPG[/IMG] [/CENTER]
  17. Mikuś pojechał dzisiaj do domu ! [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vR5gj4h5nbI/UJ1Lu_WrbNI/AAAAAAABc2A/j7UoDGpdlWo/s512/DSC_0617.JPG[/IMG] [/CENTER]
  18. Agata była dzisiaj na wizycie po adopcyjnej w nowym domu Brysia :) [QUOTE][h=5]Wizyta u Brysia przeszła pomyślnie. Bryś ma swój własny kąt a w nim mnóstwo zabawek. Dodatkowo kochających właścicieli, którzy zrobią dla niego wszystko :) Ale może od początku. Na Brysia natknęłam się przypadkiem na spacerze, kiedy szukałam adresu. Był dość bojowo do mnie nastawiony nawet w domu. Ale w końcu przestał się bać (i na chwile przestałam mu się kojarzyć ze schroniskiem) i zaczął się domagać pieszczot, wchodził na kolana i przynosił różne zabawki. Bardzo się zmienił w pozytywnym znaczeniu. Już trochę przybrał na wadze, wyczesany i w pełni zadbany wygląda jeszcze piękniej niż zwykle. Nowi właściciele są bardzo zadowoleni z Brysia, a sam Bryś już się przyzwyczaił do nowego domu i czuje się w nim świetnie. Na pewno za jakiś czas pojawią się jeszcze zdjęcia z wizyty u Brysia na schroniskowym FB. Póki co umówieni jesteśmy za pół roku, żeby zobaczyć jak Bryś się zmienił i co u niego.[/h][/QUOTE] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-38mZUnBnZys/ULpe2TCwJ9I/AAAAAAAAMTk/qp-9Hos-oo4/s576/382109_4129669164105_635955723_n.jpg[/IMG] [/CENTER]
  19. No właśnie nie ten link :P Ten normalny, taki : [url]https://picasaweb.google.com/105403799412769020996[/url]
  20. [SIZE=2][B][U][COLOR=red]INFORMACJE OBOWIĄZKOWE:[/COLOR][/U][/B][/SIZE] [LIST] [*][B][SIZE=2][COLOR=red]Imię: CZIKA[/COLOR][/SIZE][/B] [*][B][SIZE=2][COLOR=red]Wiek: 9 lat [/COLOR][/SIZE][/B] [*][B][SIZE=2][COLOR=red]Płeć: suka [/COLOR][/SIZE][/B] [*][SIZE=2][COLOR=red][B]Kastracja/sterylizacja:[/B] tak[/COLOR][/SIZE] [*][B][SIZE=2][COLOR=red]Wielkość: średniej wielkości[/COLOR][/SIZE][/B] [*][SIZE=2][COLOR=red][B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] 721-035-215 , [email][email protected][/email][/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=2][COLOR=red][B]Miejsce pobytu[/B] Śląsk (schronisko) - NIE PISZCIE MIEJSCOWOŚCI[/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=2][COLOR=red][B]Zdjęcie[/B] [SIZE=2]WRZUCAM PONIŻEJ[/SIZE][/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=2][COLOR=red][B]Podstawowe informacje o zachowaniu: [/B][/COLOR][/SIZE]Łagodna, spokojna suczka. Jest stateczna. Do ludzi przyjacielska ale aktualnie nieco przestraszona schroniskiem. [*][SIZE=2][COLOR=red][B]osoba zgłaszająca psa na wątek: Gosia [SIZE=2](gosia2313[SIZE=2])[/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE] [/LIST] [U][COLOR=sienna][B]Informacje dodatkowe:[/B][/COLOR][/U] [LIST] [*][COLOR=sienna][B]Odrobaczenie:[/B] tak[/COLOR] [*][COLOR=sienna][B]Szczepienia:[/B] tak[/COLOR] [*][COLOR=sienna][B]Problemy zdrowotne:[/B] raczej nie [/COLOR] [*][COLOR=sienna][B]Inne problemy[/B] raczej nie[/COLOR] [*][COLOR=sienna][B]Kontakt z innymi psami/dziećmi/kotami[/B]: koty i dzieci - nie sprawdzono, psy - raczej łagodna [/COLOR] [*][B][COLOR=sienna]Link do wątku: BRAK[/COLOR][/B] [*][B][COLOR=sienna]Krótki opis[/COLOR][/B][B][COLOR=sienna]:[/COLOR][/B] Czika trafiła do schroniska pod koniec listopada 2012r. Jej właścicielka nie była w stanie dalej się nią zajmować. Czika to średniej wielkości suczka w typie Pudelka. Jest cała biała i ma śliczne loczki. W schronisku jest nieco przestraszona, ale nie wykazuje ani grama agresji. Jest bardzo łagodna w stosunku do ludzi. Powinna się dogadać także z innymi psami. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Jest wysterylizowana. [/LIST] Warunkiem adopcji jest przeprowadzenie wizyty przed i po adopcyjnej oraz podpisanie umowy adopcyjnej ze Stowarzyszeniem. [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-EpUVPtTuJKI/ULjuLPwrkJI/AAAAAAABgJ0/c45hbjp62iM/s720/DSC_0801.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6USyRCqPgF0/ULjuKJfjm6I/AAAAAAABgJo/O7Xjt9RSSpM/s720/DSC_0794.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pjyYL0Zl39c/ULjuIeK_nsI/AAAAAAABgJU/PrpjvbmfaaI/s512/DSC_0789.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-GqdT_on1rE8/ULjuNbaOZZI/AAAAAAABgKM/s4OQEnryrvw/s512/DSC_0811.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZLKyi--DhoU/ULjuJoj1sII/AAAAAAABgJk/Umj91ndz6tk/s512/DSC_0793.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  21. poda mi ktoś szybko linka do waszej picassy? :)
  22. [SIZE=3]Głosowanie rozpoczęte ! Prosimy o głosy na nasze schronisko w Sosnowcu. Wystarczy kliknąć na kropeczkę przy schronisku i [I]<GŁOSUJ>[/I] poniżej ! Głosy można oddawać do 6 grudnia do g. 20 ! Głos można oddać tylko [B]jeden raz ![/B] [B][URL="http://www.furkidz.eu/"]http://www.furkidz.eu/ [/URL][/B][/SIZE][h=5][SIZE=3]Trzy pierwsze organizacje otrzymają odpowiednio 20, 15 i 10 obroży z serii Active.[/SIZE][/h][SIZE=3][B][URL="http://www.furkidz.eu/"] [/URL][/B] [/SIZE]
×
×
  • Create New...