Jump to content
Dogomania

gosia2313

Members
  • Posts

    7379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia2313

  1. Często, ale nie zawsze : ) Nie przesadzajmy :)
  2. [quote name='merryjanee']zrobiłam przelew tytułem : "cele statutowe - Feliks" na 27 zł[/QUOTE] Angelika, kiedy robiłaś ten przelew? Bo nie widzę na koncie :< Poszukam jeszcze raz, tylko podaj datę. Są za to wpłaty : [B]19.11.12[/B] - 30zł - [B]Joanna Ś. [/B] [B]19.11.12 [/B]- 10zł - [B]Angela K. [/B]
  3. Rachunek za wczorajszą wizytę : [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-oxnZCaLlQtg/UKtWrzrERzI/AAAAAAAAL4k/M7P5IREwv94/s512/DSC_0581.JPG[/IMG] [/CENTER]
  4. Emi jest w ciężkim stanie, całą okolicę szyi i pyska ma opuchniętą i podobno zbiera się ropa. Do tego sunia jest mało obsługowa, przy przemywaniu ran, leczeniu warczy i musi asystować przy tym wiele osób. Wczoraj Emi miała apetyt, zjadła trochę ryżu z mięsem i mięsa z puszki, jak podstawiłam jej wodę to trochę pochliptała. Tak wygląda :roll: [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-bChvknkXYGE/UKtWnhcDmjI/AAAAAAAAL4U/cSWs5BadhMg/s720/DSC_0344.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-CB3NHSfUDzY/UKtWoKA0sxI/AAAAAAAAL4c/M8NpJNWCq-Y/s720/DSC_0345%2520%25282%2529.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER]
  5. Oj pokazuje, pokazuje ! Wczoraj w przychodni spotkaliśmy Heńka (obecnie Corso) z naszego schroniska. A ta mała małpa na niego zaczęła warczeć ! Gwoli ścisłości pokażę Corso, który w rzeczywistości jest wieeelki jak czołg :D : [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-eaSIRa8lv7E/UFYikMoZrqI/AAAAAAABQ7E/dx5_pa8Ept0/s640/DSC_1049.JPG[/IMG] [/CENTER]
  6. No to Felek dzisiaj wyrusza ;)
  7. Dziękuję za ogłoszenia ! Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto będzie chciał pokochać staruszka
  8. Mini ma już kilka szwów zdjętych. Przytyła 1 kg :D Dzisiaj w przychodni zapłaciłam 70 zł - za dzisiejszą wizytę + krople do oczu i za 4 puszki, które wcześniej dla niej wzięłam. Zapłaciłam z pieniędzy, które dostałam od wolontariuszki, więc nie nie idzie to na NND. Potem albo jutro wstawię paragon
  9. [quote name='paula_t']Tekst do ogłoszeń z pierwszej strony?[/QUOTE] Raczej tak, ten z cytatu
  10. Tak ogłoszenia będą na wagę złota ! Dzisiaj Willemu dałam czystej wody i michę jedzenia :)
  11. Jak to mówią, jak nie urok to sraczka :shake: teraz Mini ropieje oko :< Pokażemy w przychodni , może dostanie jakąś maść , albo krople. Dzisiaj sunia w domu nie załatwiła się ani razu :multi: Ale za to zaczyna kłapać na mojego psa ;O
  12. Miałam chwilę temu z tablicy zapytanie o Brysia. Podesłałam Panu stronę schroniska - a nóż wybierze innego psiaka
  13. Porcja fotek panny Mini [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5J9hFKKepQg/UKlgjt-_KHI/AAAAAAAALpk/9wnauhaxFdk/s512/DSC_0346.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1Y1Xj8LyrOI/UKlgkZtzXvI/AAAAAAAALps/9HbxCNwHJf0/s720/DSC_0347.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Hw2EW-cyx0w/UKlglPrgo_I/AAAAAAAALp0/qc1B6IzxR3U/s512/DSC_0348.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-dp7JNpUQWHc/UKlgl5MVpFI/AAAAAAAALp4/atXiUR7RMw0/s512/DSC_0350.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DoZs1YwbCxs/UKlgmp1JujI/AAAAAAAALqA/o5v2u3cONWc/s720/DSC_0351.JPG[/IMG] :> [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  14. Mini się chyba szew jeden rozlazł :< Ranę ma przemytą, kubraczek czysty założony, o 20 antybiotyk dostanie. Apetyt dalej ma, kupy robi ładne poza wczorajszą jedną (ale to chyba z powodu za dużej ilości mokrej karmy, a za małej ilości suchego). Jutro po 18 jedziemy do przychodni, żeby jej ten jeden szew wyjąć, a teraz odpoczywamy na łóżku :D a Mini umie już siadać :) i jak idę z miską to daję jej dopiero jak siądzie więc nie skacze po mnie jak nawiedzona :)
  15. Bryś po raz drugi pojechał do domu - miejmy nadzieję, że już na stałe [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NQoXD3XidVY/UGtEIUm2prI/AAAAAAAAG0I/mMKBa6y-fTQ/s720/DSC_0028.JPG[/IMG] [/CENTER]
  16. Pewnie, poczekaj dla pewności :)
  17. [quote name='saphira18']jakieś szczegóły? :lol:[/QUOTE] Ja nie znam niestety :( Wiem, że Edyta podała im swój numer i wzięła od nich. Na pewno Agata pojedzie na wizytę. Mieszka bodajże w Sosnowcu
  18. Tak, jak w tytule - Emi jest w stanie fatalnym :( jak ją zabierali z boksu to się podobno słaniała na łapkach :( Jutro może dziewczyny dowiedzą się co z nią dalej będzie :(
  19. Bryś adoptowany
  20. [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qbmeeH_vjZE/UKddoqWaJiI/AAAAAAAALnU/GKPaDueJJnU/s640/DSC_0012.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-oBcdSIiX5bs/UKddpbEjVDI/AAAAAAAALnc/qR_QTPV-46k/s720/DSC_0013.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HbCXTOxHQxM/UKddpz1QEvI/AAAAAAAALng/dEXL__Sc3f4/s512/DSC_0021.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [B]16.11.12 - 30 zł - Marta T. 16.11.12 - 25 zł - Agata B.[/B]
  21. Dzisiaj Emi została w boskie pogryziona :-( Osłabiona leżała w gabinecie wet pod kroplówką. Spędziła w schronisku 3 lata ! Czyli około połowę swojego życia .... :shake: Mam nadzieję, że wyjdzie z tego i nie skończy jak Rózia - weteranka która do schroniska trafiła w 2008r a niedawno odeszła... w schronisku :placz:
  22. [quote name='dexterka']dziękuję wszystkim za przybycie, dobre rady i ogłoszonka:) Gosia jak on się dogaduje z innymi psami?możesz go też sprawdzić na koty??[/QUOTE] Na koty nie sprawdzamy bo to nie jest miarodajne. Z psami Willy się raczej dogaduje. Dzisiaj Daria ma mu zmienić kubraczek na świeży , wyprany
  23. Mini się pokazuje w nowym kubraku :> [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-AyKIzOmEUwo/UKbAOHtm1xI/AAAAAAAALms/JugGrWCMH8o/s720/DSC_0007.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TIDS9Iz3lUg/UKbAO7atDgI/AAAAAAAALm0/7c5CEWWwEdw/s512/DSC_0008.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ORvOUc0k0Bc/UKbAPqDG-RI/AAAAAAAALm4/ROeT8SaNZ74/s720/DSC_0011.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  24. [quote name='Pysia']Rybki dla Rybki ;) Czyli super :) Dobrze myślisz. Niech wydobrzeje do końca i do domku. Wazyłaś ją?[/QUOTE] Nie dzisiaj nie bo było strasznie dużo psiaków i kotów w kolejce, a i tak Mini została przyjęta poza kolejnością. Więc tylko zrobiliśmy co trzeba było, wzięłyśmy puszki i do domu :)
×
×
  • Create New...