Jump to content
Dogomania

gosia2313

Members
  • Posts

    7379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia2313

  1. [quote name='Jasza']Rozliczenie bazarku - na bazarku. Ale jeśli zbieracie na Letsra to rozliczenie powinno byc na wątku Letsra. No i jakieś wieści by się przydały ;-) Od szczęściarza :-)[/QUOTE] Ja mogę pisać pod koniec bazarku ile się uzbierało, ale z rozliczeń to raczej Mona powinna pisać dość regularnie co przyszło i od kogo, żeby Basia mogła uzupełnić pierwszy post. :)
  2. [quote name='Jasza']Ja tez znam jedną osobę ( nawet z Dogo) ktora ma na nazwisko Kocurek ;-) A wpis na CzK widziałam. Masakra Kłapaczku - uściski.[/QUOTE] Uściski będą jutro :) Dzisiaj jak przyjechałam do padało, a potem już się zbierałam, więc Kłapczyk się zawiódł :( No ale jutro mu wynagrodzę :D Wygłaskam od Kocurka i uściskam od Jaszy :P Ale widziałam kupę w boksie - całkiem całkiem, dość "kształtna" :D Ale muszę Was zmartwić - nie mam jej zdjęcia :(!
  3. Spróbuję się zaraz wybrać do schroniska. Może wezmę go na spacer na trochę i... poczeszę ;D A no i wygłaszczę od Kocurka ;-)
  4. [quote name='Jasza']Jak Lester? Jak się zachowuje w domu? Jak z innymi psami??? Jakieś wieści??? Kto zbiera w końcu na Lesterka? Są już jakieś pieniądze na jego koncie? Są rozliczenia? Komu wpłacać? Przepraszam za tyle pytań:p:p:p[/QUOTE] Ja zbieram za bazarek i mam aktualnie 53zł, a w sobotę jeszcze odbiorę za kilka fantów :) A rozliczenie jest na bazarku. + jakaś osoba pisała, żebym podała konto na Lesterka, ale nie wiem czy coś przesłała, powiem tacie, żeby sprawdził konto dzisiaj.
  5. [quote name='maxelka']Będzie dobrze. Byleby operacja się powiodła. To najważniejsze[/QUOTE] A na kiedy jest planowana? W Lupusie?
  6. Przesłałam Bożenie dane i inf o dziewczynie na którą powinniście uważać, dodałam też na CK.
  7. [quote name='Aldona z Sosnowca']Halbina,dzięki. Dorzucę jeszcze kilka fotej w innych ujęciach: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/38/amoniak.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4274/amoniak.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/121/amof.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/5872/amof.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/17c7c3a880395eeegen.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/1718/17c7c3a880395eeegen.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/88/385c8b76eb23d27dgen.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1998/385c8b76eb23d27dgen.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Ja wiem,że to nie miejsce do galerii swoich psów,przepraszam za ilość,ale chciałam wkleić foty,które jak najbardziej wiernie oddadzą jego wielkośc i wygląd. Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/37/19426219779567024958510.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/2928/19426219779567024958510.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/13592218373954832186410.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/9149/13592218373954832186410.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Zobaczymy :)
  8. [quote name='erka']Ale wogóle tam już nie mieszka, czy akurat wtedy jej nie było?[/QUOTE] Wczoraj jej tam nie było, sąsiedzi ostatnio jej nie widzieli poza tym razem kiedy szła z owczarkiem. A dobermana ani jamnika w ogóle nie widzieli.
  9. [quote name='Czorcik']fakt bez koszulki to mocno nieelegancko , ale Gosia jeżeli szczeniak będzie miał u niego dobrze to odpuścimy mu ta koszulkę prawda ? masz możliwość jakoś załatwić adres tego gościa , chyba w schronisku przynajmniej go spisali ?[/QUOTE] Jak będzie miał dobrze, to ewentualnie zapomnimy o braku koszulki :D Tak, powinni spisać. W środę spiszemy ;-)
  10. [quote name='Czorcik']jak to ? to co ona robi z tymi psami ?[/QUOTE] Nie mam pojęcia ;/ Napisałam do Katowic, żeby na nią uważali. A w Sosnowcu powiem kierownikowi co i jak, jaka sytucji i żeby jej nie wydawali już żadnych psów, bo one "znikają". Jutro będę więc z nim pogadam :)
  11. [quote name='Czorcik']to , ze wytatuowany to wcale nie znaczy , że zły, ale fakt trzeba uważać[/QUOTE] Wytatuowany nie, ale tak bez koszulki przychodzić? Ciekawe czy do UM też chodzi bez :D
  12. [quote name='mar_tika']No to Kłapacz ma atrakcję .Wczoraj ruszyła trzecia część kociarni ,notabene wis, a wis boksu Kłapacza. Chłopak wychodzi ze skóry jak widzi koty ,a Loliśka(nasza trikolorka)przechadza się z wdziękiem wzdłuż siatki i go jeszcze drażni .Małpa jedna:diabloti:Zeby było wesoło na adopcje dziś wrzuciliśmy maluchy więc Kłapacz ma na co Kłapać:cool3: A tak na serio .Byłam dziś w schronie od godz 17 .Kupa w boksie ok .Nie wiem jak z piciem .W boksie stało takie mini widereczko ale nie wiem czy pełne.Boks był mokry.Kłapacz zzipany ,miał suchy nosek ,ale oczywiście ożywiał się na widok kotów:diabloti:Mam nadzieję że nie zejdzie na zawał przez kociaki;) Aha przy mnie adoptowano szczeniaczka .Jakiś koleś bardzo miły(dla mnie)wytatuowany, bez koszulki go wziął i bez problemów wydali malucha:(Nie cierpię adopcji schroniskowych bo nie wiadomo w jakie ręce trafiają te biedne zwierzaki:([/QUOTE] Dzięki za relację :D Ja też mam nadzieję, że go koty do jakiegoś zawału nie doprowadzą :evil_lol:. A co do noska - zawsze chyba ma suchy :roll:, zapytam o niego (nos) jak będziemy na kontroli. A o szczeniaku napisałam na grupie ;-) W środę spiszemy dane :) Też nie lubię schroniskowych adopcji, ale co zrobić ... Tak jak dzisiaj byłam z Gosią na wizycie PO u dobermanki. Efekt? Nie ma ani właścicielki, ani jamnika, którego wzięła wcześniej, ani dobermanki. A poza tym sąsiedzi widzieli ją jakiś czas temu z owczarkiem ;/
  13. Jadę jutro do Kłapacza, zawiozę mu karmę i wezmę (może :p) na spacer. Powiem mu, żeby ładnie zapozował dla Kocurka w podzięce za wygłaskanie :cool3:
  14. [quote name='JJD']Sznaps był prawie dwa lata w schronisku i nie podobają mi się jego kupy. Od momentu, gdy jest u mnie jadł eukanubę, royala a teraz je boscha. Za często robi kupę i jest za luźna i nie jest to już sprawa jakości karmy. Na próbę kupię mu tę samą karmę co je Kłapacz.[/QUOTE] Tak, mnie też zwodzili weterynarze przez kilka lat (niestety), serwując mojemu psu coraz to inne lepsze karmy. Pies miał problemy skórne i to nie byle drapawki, ale rany. Zmiana leków, antybiotyki, zmiana karm (tych rzekomo "na skórę") i tak w kółko i nic nie pomagało. I te kupy właśnie - śmierdzące, duże, luźne i częste. Odstawiłam suche karmy. Przeszłam na bafa, ale myślę, że gotowane też by się sprawdziło, wszystko tylko nie sucha karma. Wszystkie problemy jakie pies miał przez kilka lat skończyły się. A ja sobie w brodę pluję, że nie spróbowałam wcześniej. To nie wątek o karmach, ale nie mogę się powstrzymać, żeby się nie wtrącić, bo krew mnie zalewa, jak idę do weterynarza i słyszę...na tej karmie piesek się drapie? a po tej ma rozwolnienie? to proszę spróbować tej czy tamtej....a jakoś nikt uczciwie nie powie, żeby odstawić suche, bo przecież wtedy gabinety weterynaryjne nie dostawałyby profitów od producentów tychże karm. I proszę mnie dobrze zrozumieć - nie mówię, że na każdego psa suche źle wpływa, ale jeśli pies ma problemy i leki nie pomagają, to warto spróbować czegoś innego.[/QUOTE] Ale czyj to w ogóle cytat o Sznapsie?
  15. [quote name='Czorcik']pewnie się ucieszy , szczególnie jak usłyszy kocurek :diabloti:[/QUOTE] Noo z Kocurka się najbardziej ucieszy :D Szczególnie, że chyba nie lubi kotów :P
  16. [quote name='Kocurek']Gosiu prosze ode mnie wyczochrac Klapaczka:)[/QUOTE] Wyczochram, wyczocharm :D Ale dopiero jutro albo w sobotę :) Powiem mu, że to od ciociu Kocurek ^^
  17. Wysłałam wreszcie przesyłkę do Basi. Przepraszam za opóźnienie, ale najważniejsze, że pieniądze się znalazły. Daj znać jak paczka dojdzie :)
  18. [quote name='Jasza']Widzę, że Mona została księgową ;-)[/QUOTE] Jak chcesz :) Mnie to obojętne :) A mona pieniądze da komu? Bożenie czy bezpośrednio zapłaci w Lupusie?
  19. [quote name='Jasza']Jak Lester? Mogę prosić o konto?[/QUOTE] Ja mogę podać moje na które zbieram kasę z bazarku, nie wiem czy ktoś jeszcze zbiera na niego? :>
  20. [quote name='gabi2']ok. :) Czekam :) Tylko daj znać która fundacja się nimi zajeła , ponieważ ja znam 3 :) Krakowska Rottka , Pomorska i Stowarzyszenie Rott :)[/QUOTE] Telefon w sprawie "mojego" Rottka - Marta [FONT=Arial][SIZE=2] 600 679 240 Pomorska Fundacja Rottka [/SIZE][/FONT]
  21. [quote name='Katarzyna Starkiewicz']Tak, muszę tylko przetrzepać bibliotekę.[/QUOTE] Okej ;-) .....
  22. Adoptowane : Czester :D [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Phfw6eSgdLM/ThGJHU3iC9I/AAAAAAAAKhQ/yFcJNMWHEEY/s512/IMG_2846.JPG[/IMG] Lusia :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-h_K1rip-1ec/TguFb0qvPoI/AAAAAAAAJ0o/UCK10oEYMaY/s512/DSC_2941.jpg[/IMG] Nie teraz, ale jeszcze Kiara :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6FjWVoYWt4U/TgRfZn-ngGI/AAAAAAAAIY8/E_W61jGw-Og/s512/100a.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Katarzyna Starkiewicz']Na paragonie za karmę Klapacza była ul. Józefowska w k-ce, ja mieszka bardzo blisko bo na ściegiennego[/QUOTE] To mogę pożyczyć jakieś książki na temat :)
  24. [quote name='Katarzyna Starkiewicz']Jak mi się uda, to zbiorę je jutro. Część mam chyba podwójnych, to mogę zprezentować. Z tego co się zorientowałam, to mieszkasz chyba, bardzo blisko mnie.[/QUOTE] Nie wiem gdzie Ty mieszkasz :P
  25. [quote name='gabi2']ok. :) Czekam :) Tylko daj znać która fundacja się nimi zajeła , ponieważ ja znam 3 :) Krakowska Rottka , Pomorska i Stowarzyszenie Rott :)[/QUOTE] Pomorska :) Jak będzie numer to napiszę:cool3:
×
×
  • Create New...