[quote name='ANETTTA']bardzo lubie ten wzrok i ten wielki łebus
[URL="http://img191.imageshack.us/i/img9477.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/9547/img9477.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://img191.imageshack.us/i/img9480.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/4661/img9480.jpg[/IMG][/URL]
koniec sesji na dzisiaj .......mojego szczeniątka 5 letniego ..stokroteczki hehhe[/quote]
Piękny :crazyeye: :loveu: :loveu::loveu:
Usiek, Hapsiu
[*] będziemy wspominać!