Jak ja pracowałam, to też mało czasu spędzałam z młodym :(
Ale Aguś, lepiej żeby dziecko miało stałą porę spania. To i lepiej dla Ciebie, bo możesz coś zaplanować. Ale przede wszystkim lepiej dla młodego, bo ma rutynę i powinien być bardziej wyspany, jak będzie zawsze szedł spać o tej samej porze ;)