Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. To teraz mąż niech masuje :D
  2. Ty, jak Aga, wchodzisz 2x w tygodniu :P
  3. To jak tak lubisz szwendanie, to szwendaj się po dogo :P
  4. A co to za drugi haszczak? To ta suka co kiedyś? (nie pamiętam imienia :P)
  5. Co Wy wszyscy macie takie delikatne psy? :P Moja Tora chodzi po soli i nic jej w łapy nie jest ;)
  6. No to dobrze, że dziewczynkom nie zimno ;) A czy mi się wydaje, czy Nora jedno uszko ma troszkę "złamane"?
  7. Aniu, bo to się odśnieża, a potem sypie solą :P I nie trzeba znowu odśnieżać ;) Aga, urlop miałaś, a dogo olałaś?! No nie wybaczę :P Ja do maja muszę znaleźć jakiegoś polecanego weta :/ Ten do którego zawsze chodziłam tutaj, zwinął interes i nie wiadomo co się z nim stało. Żadnej informacji czy przeszedł na emeryturę, czy się przeprowadził...kompletnie nic! No a w maju trzeba sucz zaszczepić, to muszę iść do kogoś innego. Teraz niby tylko szczepienie, ale wolę znaleźć jakiegoś, do którego będę też chodzić w razie "wu" :)
  8. Pamiętaj o jajkach i oleju np. z łososia co kilka dni ;)
  9. Dawaj te foty ze spaceru :) Jak Dora toleruje barf?
  10. Pazury się zagoją, a najważniejsze, że Wy odpoczywacie ;) A dziewczynom nie jest zimno bez ubranek?
  11. O tej porze, to ja już w łóżku byłam :P Na to wygląda :/
  12. Niedługo tu już nikt nie będzie zaglądał :( Nie będzie z kim gadać :(
  13. Dogo umiera śmiercią naturalną :(
  14. Polska też by mogła wprowadzić taki okres ważności, bo producenci szczepionek są ci sami. I skoro tu mają ważność 3 lata, to w PL też powinny mieć ;) No ale oczywiście kasa, kasa, kasa :/
  15. Tak :) W DE szczepienie jest ważne 3 lata :P
  16. U nas szczepienie w maju/czerwcu ;) I znowu będzie 3 lata spokoju :)
  17. O tych jabłkach mało kto wiedział, a jednak wielkość i zachowanie suki, było skutecznym odstraszaczem na potencjalnych złodziei ;) I zazwyczaj, ktoś próbuje psa zachęcić na mięso/kiełbasę, a nie na jabłko :P
  18. majoka, gdzie się znowu szwendasz? :mad:
  19. Cześć Ania :)
  20. Dzień dobry wieczór :)
  21. *Magda*

    Red Room

×
×
  • Create New...