-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
majoka, stawiaj flaszkę i torta :)
-
Właśnie :) A po co nam nowy problem? :P
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
*Magda* replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
To czas to zmienić dziewczyny i przeczytać :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dlatego, niby się cieszę, ale dopiero jak usg to potwierdzi to uwierzę :P Ale robili jej usg przed samym porodem czy jakiś czas wcześniej? Bo wiesz, w ostatniej chwili bobas może zrobić psikusa :P Serduszko bije jedno, na usg jest jeden bobas :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Hej Tyś :) Ja też się cieszę, choć chyba pewna będę dopiero jak mi to potwierdzi moja pani doktor ;) -
Spadaj Marta :P Justynka, to trzymam kciuki :)
-
To nawet ja mam przedszkole dla Theodora do 16:15, bo właśnie o 15 zawsze kończyliśmy pracę ;)
-
U nas jest dziś słoneczko, dlatego jutro będzie u Was :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Znieczulenie, to podstawa ;) majoka ja nawet mogę w wannie rodzić jeśli będę chciała :) i swoją muzykę mogę przynieść ;) Zobaczę co mi powie moja pani doktor, bo teraz mam 3 wizyty u innego lekarza ;) No :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Czyli, wynika z tego, że KTG może być w dowolnym miejscu brzucha, a bicie serca wykryje :) Więc chyba trzeba się cieszyć, że będę mogła rodzić naturalnie :) -
Moja szwagierka pracuje w szkole na wsi, więc zaraz obok jest przedszkole. W tym roku szkolnym, po raz pierwszy od kilku lat, nie musi chodzić do przedszkola podczas ferii/wakacji :) A tak, co roku miała krótszy "urlop", bo na ileś tam czasu, dyrektorka ją dawała do przedszkola :/
-
Sunia ma śliczny kubraczek. Pasuje jej do sierści ;) Bardzo mi przykro z powodu taty :( Wiem co czujesz, bo 8 lat temu straciłam mamę :( Nie będę pisać, że czas leczy rany, że później mniej boli itp., bo to gówno prawda. Jedyne co mogę napisać, to że nauczysz się z tym żyć i z czasem będzie łatwiej ;)
-
Ani ja, ani Bogdan nie używamy słowa "spier*alaj", więc od nas tego Theoś nie usłyszał. Jednak pewnego dnia, zamiast powiedzieć do Tory "spadaj", to powiedział do nie właśnie "spier*alaj"! Tłumaczę to sobie przejęzyczeniem, skoro my tego słowa w domu nie używamy. Albo usłyszał gdzieś od jakiegoś bystrego naszego znajomego :/
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Przez dzień lun dwa, na pewno będzie grzeczny ;) Potem się rozkręci, zaufaj mi :D Hej Martuś :) Moja pani doktor jest 3 tygodnie na urlopie, więc teraz 3x z rzędu chodzę na wizyty do innego gina. Swoją drogą, to ten gin u którego robiłam badania prenatalne ;) No i dziś byłam na pierwszej wizycie u niego. Na KTG pielęgniarka pytała mnie jak jest ułożone dziecko, żeby wiedzieć, gdzie przyłożyć maszynę, która "słyszy" bicie serduszka. Więc ja zgodnie z prawdą powiedziałam, że główkę ma pod żebrami. Tak więc aparatura ustawiona w okolicy mojego pępka, gdzie teoretycznie było najbliżej serduszko. Potem badanie u pana doktora. I ten, po zbadaniu mnie stwierdził, że dziecko leży główką w dół. Czyli tak jak powinno leżeć do naturalnego porodu. I powiem szczerze, że teraz zgłupiałam :/ Czytam i czytam w necie, że rzeczywiście, lekarz po zwykłym badaniu jest w stanie stwierdzić ułożenie dziecka, że usg w tak zaawansowanej ciąży nie jest potrzebne. Tylko teraz zastanawiam się jak to się ma do KTG?! W jakiej odległości od serduszka, maszyna jest w stanie "usłyszeć" bicie serca?! Bo jeśli lekarz ma rację, a maszyna może być ułożona te kilkanaście cm od serduszka, to znaczy, że będę rodzić naturalnie :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Wygląd to nie wszystko :P Zresztą, Ola go pozna za kilka miesięcy, to potwierdzi jaki z niego diabełek :D -
Theodor przynosi takie teksty z przedszkola, że wolę nie wiedzieć, co te niemieckie dzieci słuchają od swoich rodziców :/
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Potrzebne papiery mam, ale i tak spodziewam się, że przyjdą do domu rachunki za operację itp. bo trochę to wszystko potrwa, zanim będzie korekta w systemie :/ Łobuziak po braciszku :D Ok, idę się wykąpać i spać ;) Do jutra :) -
Dzieci to mają pomysły :/
-
Nie polecę wózka, bo ja mam 3w1, więc spacerówkę mam :P
-
Jesteś jeszcze lepsza niż Aga :D Ale prawdopodobieństwo, że zaśpisz-maleje :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Lekarza mam, bo teraz to coraz częściej muszę jeździć :/ I ubezpieczenie w końcu załatwić, bo zmienialiśmy holenderskiego ubezpieczyciela i oficjalnie nie jestem ubezpieczona w Niemczech :/ Jutro właśnie jadę dowieźć potrzebne papiery, bo czekaliśmy na nie cały styczeń :mad: Nathan nie kopie mnie po pęcherzu, bo ma nóżki z mojej lewej strony brzucha ;) Więc to nocne wstawanie na siusiu, to tylko z braku miejsca ;) -
No to dziś telefon jak najdalej od łóżka :D
-
Lizałaby ją po pysku, na bank ;)
-
Aguś, musisz zrobić jak Bogdan ;) On kładzie telefon na drugim końcu pokoju, więc żeby go wyłączyć, musi wstać z łóżka ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Jutro sobie nie pośpię :/ Ledwo zawiozę młodego i zjem śniadanie, to muszę jechać do lekarza, do ubezpieczalni, na zakupy... :/ Zanim wrócę, to będzie trzeba młodego odebrać i cały dzień w dupie :(