Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Ja mam krzywą "jedynką" odkąd wyrosła mi już stała, a nie mleczak. Ponoć walnęłam gdzieś w stół czy meble jak wyrastał i się skrzywiła. Mama chodziła ze mną do lekarza, to wtedy (lata 80/90) kazali mamie zgodzić się na wyrwanie mi "trójek" albo "czwórek" (nie pamiętam teraz) i wtedy mogą mi założyć aparat. Bez usunięcia zębów, aparatu nie założą, bo za mało miejsca. Mama się nie zgodziła, bo nie chciała, żeby mi widoczne zęby usuwali. I teraz, choć minęło ponad 20 lat od tamtej pory i mam krzywą tę "jedynkę", to ja się cieszę, że mama nie pozwoliła na usunięcie mi zdrowych zębów ;)
  2. No to my też bądźmy dobrej myśli ;) Kiedy wyniki?
  3. majoka, chleb też pokroję nożem równiutko, że wygląda jak cięty w maszynie :P Kiedyś nawet mój brat się ze mną kłócił, że to nie ja kroiłam, bo zbyt równo. Ale bratowa widziała na własne oczy i potwierdziła, że to ja a nie maszynka :D
  4. Angi, ja mam 8km do Holandii, więc możesz to potraktować jak wycieczkę do Królestwa Niderlandów :D
  5. Ja tam wszystkim mogę obierać i obiorę cieniutko :D
  6. Dokładniej do Bracht :D
  7. Ruszaj :)
  8. Moja wieś ma prawa miejskie, więc to nie jest taka prawdziwa wioska :P
  9. Z całą miłością do zwierząt, to ja jestem trochę inna i są rzeczy na które psu nie pozwolę :P
  10. Już raz trzeba było dosiewać trawę, bo zżółkła :/ Kolejny raz się w to bawić nie będę :P Zresztą, za ogrodem ma pola i tam sobie może "robić" do woli :P
  11. Tylko obieraczką obieram ziemniaki ;) Ja ćwikłę też sama robię. Ta kupna mi nie smakuje :/ Ja też typowo mięsna jestem :D W sumie mogę na obiad nie zjeść mięsa, ale za to nadrobię to przy kolacji :D Choć nie ukrywam, że za małolata np. w lato ziemniaki z kefirem/maślanką się jadło i też starczyło :)
  12. U mnie też zadupie, bo tylko jeden sklep spożywczy :P Aaaaaaaa przepraszam, 20 stycznia otworzyli drugi :D Więc moje zakupy psiego żarcia, to i tak robię w markecie ;) Ale nie narzekam, bo idzie to dość dobrze urozmaicić ;)
  13. Jak będziesz grzeczna :D Ja jeszcze lubię pieczarki ze śmietaną do ziemniaczków :)
  14. Oczywiście, że pamiętam :P Pies nie będzie sobie ze mnie fotela robił :P
  15. Ja też lubię mizerię, ale bardziej kooooocham mięso :D Choć nie ukrywam, że takie młode ziemniaczki z koperkiem i mizerią, to wtedy mogę zrezygnować z mięcha ;)
  16. I te koopy to jeden z największych plusów psa na barfie ;) W końcu widać, że pies przyswaja więcej niż z karmy. No i ta psia radość na pysku jak dostaje jedzonko. No bo na barfie jednak jest większe urozmaicenie niż na suchym ;)
  17. A ja ma właśnie ochotę na pizze i chyba na kolację sobie zjemy :) Bo obiad właśnie zjedliśmy: ziemniaczki, schabowy i mizeria :D
  18. A moja Tora jeśli sra na swoim terenie, to na kostce brukowej lub pod drzewkiem, więc zbiera się łatwo i szybko :P A w ogrodzie, gdzie jest trawa, ma zakaz srania/sikania :)
  19. A to jest możliwość, że Ci każą iść wcześniej do domu?? Zawsze można podjechać "na miasto" i zjeść kebaba albo pizze ;)
  20. Jeśli to parwo, to domowymi sposobami psa nie wyleczysz. Musisz iść do weta i leczyć w kierunku choroby.
  21. Mam w domu ogrodnika z wykształcenia i nie radzę sprzątać kup pod rośliny. Na dłuższą metę, psia kupa działa jak psi mocz i zniszczy rośliny :/
  22. I tak bym lody jadła, bo mnie gardło boli ;) Tylko chciałam zjeść w domu i iść spać :P
  23. Miałam zamiar przespać pół dnia, ale właśnie mnie syn z mężem poinformowali, że po obiedzie jedziemy na lody ;) Więc z mojego spania nic nie będzie :/ Biedne dziecko :P I uważaj, żeby Twój zakład nie zbankrutował, przez tę kradzież folii :P
  24. Jestem ciekawa, kto będzie sprzątał po trzech dużych psach, skoro po dwóch się nie chce :P A dzieciaczki rosną jak na drożdżach :) Najbardziej to widać po Marysi. Jeszcze nie dawno była szkrabem, który latał po mieszkaniu za Neronem, a tu teraz taka panna :)
×
×
  • Create New...