-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
-
Dzięki :* No moja sucz też nigdy nie miała kagańca na pysku, a za miesiąc stuknie jej 6 lat. Zresztą, żaden mój dotychczasowy pies nie posiadłam ani kagańca, ani kolczatki ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Sam ośrodek też jest na klifie i pani mówiła, że na plażę trzeba schodzić schodami ;) Mi pewnie też za kilka dni przejdzie :D Cześć :) -
Cześć :)
-
Oficjalnie na rok, przysługuje 24 dni urlopu, czyli razem w dwójkę mamy 48 dni. No a w przedszkolu jest wolne w lato 3 tyg. (15 dni), do tego Boże Narodzenie z Nowym Rokiem też 3 tyg. (kolejne 15 dni), do tego dochodzą dni świąteczne w Niemczech, kiedy w Holandii się pracuje (kolejne kilka dni) i trzeba wziąć urlop na te dni. Są też sytuacje, że nagle trzeba jakiś dzień wolny, więc trzeba coś zostawić sobie "na czarną godzinę". I w ten sposób człowiek wykorzystuje praktycznie cały urlop, a żeby go zgrać i mieć choć kilka dni razem jest ciężko :/
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ja pisałam o bzykaniu, a nie pukaniu :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
A tej, to tylko pukanie w głowie :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Już bym się mogła pakować :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
O nie, nic z tego. A już na pewno nie tak szybko :/ -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Bogdan kocha morze, więc gdyby nie to, że jest teraz w pracy, to by mnie z radości bzykał :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ludzie, przesuńcie czas o jakieś 5 miesięcy do przodu :D Zrobiłam dziś rezerwację nad morzem i nie mogę się już doczekać :) -
Jeśli wrócę do pracy po roku wychowawczego, to w przyszłym roku o wakacjach mogę zapomnieć :/ No chyba że pójdę jeszcze na rok bezrobotnego jak z Theodorem, to wtedy mogę pomyśleć o kolejnym urlopie nad polskim morzem. Nie sądzę jednak, żeby udało mi się trafić na zlot, bo my teraz musimy planować urlop pod terminy, kiedy Theodor ma zamknięte przedszkole :/ A to wypada co roku w lipcu. No a zloty, to pewnie już po sezonie?!
-
No to ja poproszę ową Agnieszkę o opinię na temat kagańca :D Widzisz Mariolka, przedwczoraj jak rozmawiałam z panem z Kotwicy, to mi wspomniał, żeby kaganiec mieć, bo na spacerach straż miejska się czepia. O samym ośrodku i noszeniu kagańca w nim nic nie wspomniał. A tu w Poddąbiu w regulaminie jest wyraźnie napisane: 27. Poza domkiem Właściciel ma obowiązek trzymania psa na smyczy oraz w kagańcu. Na smyczy to nie ma co dyskutować. Zresztą, Tora nie jest mała i samą wielkością może straszyć ludzi :D Aaaaaa, i przypomniało mi się, że pan z Kotwicy wspomniał, że od tego roku biorą 50zł kaucji za psa. I jeśli na kanapach/łóżkach będzie sierść, to kaucja zostanie zatrzymana na potrzeby wysprzątania tapicerki. Jeśli wszystko będzie ok, to kaucja zostanie zwrócona ;) P.S. Bogdan się dziś dowiedział gdzie jedziemy ;) Jak już szwagier mi zaliczkę wpłacił :D
-
Oby tylko pogoda dopisała ;) Tzn. żeby nie padało :)
-
Przeczytałam, dziękuję :) Bardziej mnie martwi ten kaganiec na terenie ośrodka, o którym jest mowa w regulaminie :/ Tora nigdy kagańca nie nosiła, a tu w sklepach nawet nie ma kagańców w sprzedaży :/ Chyba będzie trzeba kantarek jej zabrać dla spokoju ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dla Ani :D -
Spoko ;) Pani mówiła przez telefon, że oficjalnie jest zakaz, ale nie ma z tym problemów, więc jestem dobrej myśli :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Pomylił Twoje cycki o 2 rozmiary miseczek? Chyba dawno nie macał :D :P