Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Większy opierdziel powinnaś dostać :P
  2. Ja nie mam furminatora, ale 2-3 lata temu kupiłam zgrzebło i muszę Wam powiedzieć, że to wyczesuje dużo lepiej niż te wszystkie psie szczotki ;) Więc polecam :) Coś w ten deseń:
  3. To zatrudnij jakiegoś emigranta :D
  4. Wieści super, bo nadal mam szansę na poród naturalny :) No i teraz będę jeść wszystko i nie ograniczać cukru :D
  5. Mi na początku trochę Bogdan tak marudził ;) Ale już kilka lat mam spokój. Zresztą, zrobiłam już setki tyś. km, więc mam już swoje, nie małe doświadczenie i chyba dlatego odpuścił :D
  6. Pewnie za kilka dni im przejdzie ;)
  7. Aga, albo będzie tak jak u nas ;) Czyli jak jesteśmy oboje razem w aucie, to ja prowadzę tylko wtedy jak Bogdan wypije :D Mój Theodor kaszle od 2 dni, a raczej nocy :/ Wczoraj już mu wdrążyłam syrop i maść rozgrzewającą, a dziś chyba mu nawilżacz na noc włączę ;)
  8. Aga, wolałabym to nagrać w dziennym świetle, żeby lepiej widzieć ;) Ale Nathan lubi takie akrobacje wieczorem i w nocy :D Jestem po lekarzu. Nathan leży głową w dół na 100%. Co do cukru w moczu, to pani doktor stwierdziła, że mam się już tym nie przejmować. Widać taki mój urok i nic z tym nie zrobimy. Jak urodzę, to zrobimy kontrolne badanie i zobaczymy, czy wszystko jest ok ;)
  9. Dlaczego? Pomimo tego, że właśnie się tak rozpycha, że ledwo siedzę, to jest to całkiem przyjemne mieć takiego "obcego" pod skórą :D
  10. W czwartek minie tydzień :P Ale wizyty u mojej pani doktor mam teraz w każdą środę ;) U tamtego lekarza miała w czwartki ;)
  11. Jutro mam wizytę, więc może będzie usg ;)
  12. Anie, bierzcie się do pracy i za kilka miesięcy poczujesz to na własnej skórze :D
  13. Wiem, wiem. Ja nie istnieję :P
  14. Fajnie się patrzy, ale z takim "wielkoludem" w środku, to już nie jest zbyt miłe uczucie :P
  15. *Magda*

    Red Room

  16. Trochę ekshibicjonizmu :D Proszę bardzo :) http://s1169.photobucket.com/user/magdabroy/media/2016/20160216_205555_zpsfc8l0kr5.mp4.html?filters[user]=125693713&filters[recent]=1&sort=1&o=0
  17. Dogomania jest tu :P A skoro ona "chodzi", to fb nie założę :P Jak dogo zdechnie, to wtedy będę się martwić i kombinować z fb ;)
  18. Oczy jak u wampira :D
×
×
  • Create New...