Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Aga, Theodor też chodzi w naszych butach :D Dzięki Twoim odwiedzinom, to w końcu uwierzą, że Theodor to kawał łobuza :D Aga, ja tam wyznaję zasadę, że "jak się nie przewróci, to się nie nauczy" :P (oczywiście w granicach rozsądku) Daj mu zdobyć jakieś blizny ;)
  2. Będziesz zacierać ślady :D
  3. Theodor jak przechodzi obok kwiatków, to musi je pociągnąć... Koło krzesełka, to musi je kopnąć... itp.itd. Ale najlepszy był pewnego dnia jak pojechał z Bogdanem pojeździć na motorze. Ten motor (cross) nie ma nóżki do stawiania. I motor stawia się na takim specjalnym "taborecie" Stawia się go pod motorem. Rączka do góry, to "taboret" się podnosi i motor stoi stabilnie. Żeby go opuścić ponownie na koła, to rączka w dół. No i postawił Bogdan motor i się przebierał. A Theodor co zrobił? Podszedł i spuścił motor na dół. A że nikt nie stał i go nie trzymał, to motor się przewrócił, złamała się rączka od sprzęgła i nawet Bogdan się nie przejechał :D Dobrze tylko, że ten motor nie spadł na Theodora, bo on 100kg waży :/
  4. Przecież Cię za to nie zabiją :P Nawet gdyby to była Twoja wina, a nie jest ;) To tylko lusterko ;)
  5. Mi się Theodora dobrze ubierało w kombinezon ;) Ale nie ukrywam, że jak mi się uda dorwać rozmiar 74/80, ale kombinezon narciarski (czyli dwu częściowy), to właśnie taki kupię Nathanowi ;)
  6. Moja suka przez te upały już sierść zmienia :/ Dziś furminator poszedł w ruch ;)
  7. Ale auto jest Twoje czy ich?
  8. Nie przesadzaj i daj temu dziecku trochę się usamodzielnić ;) Odetnij pępowinę :P
  9. Bodziaków nie musiałam, bo mam już 9, ale....:D Muszę jeszcze bodziaki na krótki rękaw dorwać i rajtuzy ;) No i potem kombinezon na zimę, bo te po Theodorze będą za małe do zimy :/ No to Fabian rozmiarówką podobnie jak Julka od znajomych (15 miesięcy) ;) Teraz dla porównania patrzyłam, to Theodor na roczek miał równo 80cm ;)
  10. I to kolejny powód, żeby Fabian w końcu spał w swoim pokoju-sam :P
  11. Ania, Leona na ręce i dalej na spacer :P
  12. Dasz radę, wierzę w Ciebie. Do września masz czas :P
  13. Jeszcze tam jakiś spacer w między czasie, zrobić obiad, teraz też kolację....I kurna czas leci! Aaaaaaaaaaaa, i zrobiłam z Theodorem przegląd jego szafy. Za małe na strych, a te większe co były odłożone, to do szafy wsadziłam. Na tę chwilę mamy 70cm i 8.8kg ;) Te 68 póki co są ok, ale nagle się okaże, że są za małe. A że mam po Theodorze, to nie problem wyprać ;) Do tego wczoraj kupiłam mu przez neta w lidl'u 6x bodziaki, 6x bluzeczki na długi rękaw, 3x spodnie, 2x kurtka, 4x rajstopy w rozmiarze 74/80 ;) Jak to przyślą w następnym tygodniu, to też cała pralka będzie do prania :/ A Fabian ile ma cm teraz?
  14. Śliczne foty :) Ja muszę nową ażurkę kupić, bo oczywiście Bogdan zgubił :/ Najpierw moją ulubioną skórzaną smycz, teraz ażurka....
  15. No co Ty, dyszenie psa obudzi Fabiana? Moje jak śpią (ten sen nocny, bo dzienny to nie), to nic ich nie ruszy ;) A Theodor to nawet nie pamięta co się z nim dzieje, gdybym teraz mu coś kazała zrobić, coś mówiła itp.
  16. A u mnie wręcz odwrotnie :P Obaj dziś spali do 8 rano. Wszystko ładnie pięknie, ale w nocy Nathan stękał prze prawie godzinę, potem pobudka na karmienie, więc i tak się jakoś nie wyspałam :P Zanim zawiozłam Theodora do przedszkola, to była 9. Potem zakupy itp. Do tego umyłam okno w kuchni, bo mam jakąś plagę much od powrotu z wakacji :/ Zabijam po 20 sztuk dziennie, lepy wiszą, a co chwilę mam nowe w domu :/ Okna już tak obsrane, że dziś umyłam w kuchni, a jutro się biorę za salon, a później pokoje ;) Jak w miarę ogarnęłam chatę, to Theodora musiałam odebrać. No i z dwójką w domu, to już nie mam czasu na nic. A jeszcze musiałam prasować :/ No i dziś puściłam pierwsze pranie z ubrankami na 74cm, bo 68 już jest na styk :/
  17. Boazeria Ci się podoba? To jest paskudne :/ Miałam na korytarzu, na piętro i wszystko ściągnięte ;) Fabian ma wyjebane :D
  18. Aga, aleś byka walnęła :P
  19. Ty się Aga nie tłumacz :P To, że Ola u mnie była kilka dni, nie znaczy, że mi pisze kiedy na kibel idzie :D
  20. Ja mam ciągle jakiś pod ręką, to jej pożyczę :D
  21. Ale dolne dziąsło jest spuchnięte :P
×
×
  • Create New...