Jeszcze tam jakiś spacer w między czasie, zrobić obiad, teraz też kolację....I kurna czas leci! Aaaaaaaaaaaa, i zrobiłam z Theodorem przegląd jego szafy. Za małe na strych, a te większe co były odłożone, to do szafy wsadziłam.
Na tę chwilę mamy 70cm i 8.8kg ;) Te 68 póki co są ok, ale nagle się okaże, że są za małe. A że mam po Theodorze, to nie problem wyprać ;) Do tego wczoraj kupiłam mu przez neta w lidl'u 6x bodziaki, 6x bluzeczki na długi rękaw, 3x spodnie, 2x kurtka, 4x rajstopy w rozmiarze 74/80 ;) Jak to przyślą w następnym tygodniu, to też cała pralka będzie do prania :/ A Fabian ile ma cm teraz?