Bez jajek to chyba eunuch :P
Właściciel stwierdził, że jak ucieknie, to płakać nie będzie :D Oczywiście będę jej pilnować ;) Choć wcale się nie dziwię, że ma takie podejście do kota :/ Kot wzięty, bo córka chciała (7lat). I wszystko byłoby ładnie i pięknie, gdyby nie fakt, że Pusia jest dzieckiem półdzikiej kotki i niestety już to widzę po kilku godzinach u mnie :( Kotka ma ledwo ponad pół roku, a boi się ludzkiej ręki i to bardzo :( Do tego stopnia, że atakuje zarówno łapami (obcięte pazury na szczęście ;)) jak i zębami :/