Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Znowu się będzie szwendać :P
  2. Jaki komplement :)
  3. Bez jajek to chyba eunuch :P Właściciel stwierdził, że jak ucieknie, to płakać nie będzie :D Oczywiście będę jej pilnować ;) Choć wcale się nie dziwię, że ma takie podejście do kota :/ Kot wzięty, bo córka chciała (7lat). I wszystko byłoby ładnie i pięknie, gdyby nie fakt, że Pusia jest dzieckiem półdzikiej kotki i niestety już to widzę po kilku godzinach u mnie :( Kotka ma ledwo ponad pół roku, a boi się ludzkiej ręki i to bardzo :( Do tego stopnia, że atakuje zarówno łapami (obcięte pazury na szczęście ;)) jak i zębami :/
  4. Tylko 8cm więcej :P
  5. Lumpek chciał się przywitać, to na niego prychnęła i biedak się wycofał :D Tora ją zlała zupełnie. W ogóle nie jest nią (póki co) zainteresowana. Pusia ją widziała, ale ani nie uciekała, ani jej nie atakowała. Więc myślę, że 2-3 dni i będzie ok ;)
  6. Już wypaplała :P Kotka jest kolegi z pracy mojego męża. Jedzie na wakacje i nie miał co z nią zrobić. Kot potrzebuje towarzystwa, a nie siedzieć zamknięty gdzieś w 4-rech ścianach , dlatego hotelik to była ostateczność ;) Kot będzie u mnie 3 tygodnie, potem wraca do właściciela ;) Miała być też papuga ara, ale za duże ryzyko jak dla mnie :/ Bałam się, że będzie sobie pióra ze stresu wyrywać czy coś. Tak więc papuga jedzie do hotelu ;)
  7. Na dogo była, ale swoją galerię olała :D
  8. Ty jesteś taka mała czy Shadow taki duży?
  9. To jak przylecisz za rok, to szykuj się na mycie okien :D
  10. Wiesz, prawko mam od 13 lat, to trochę czasu jest ;) No i jak pracowałam, to dziennie jakieś 60km robiłam, do tego jeszcze jakieś wypady do koleżanki, na zakupy....I rocznie sama robię jakieś 20-30tyś.km ;)
  11. Też bardzo rzadko, bo nie lubię pić sama :/ Już muszę mieć bardzo smaka, żeby otworzyć butelkę i pić sama :P
  12. A Ty u mnie umyłaś jak byłaś? :P Część widziałam :P Wszystkie śliczne :*
  13. Ja też chcę :) Ja tyle spacerów dziś nie miałam, za to umyłam okna do góry w pokojach :P
  14. Ja rzadko piwko pijam ;) Tylko jak gdzieś w knajpie jesteśmy i do grilla, jeśli nie mam towarzystwa do wina ;)
  15. Już nie, bo zrobiłam już jakieś 200tyś km ;) Ale na początku mojej kariery z prawkiem też marudził :D Też mi to przypomina jakieś suple ;)
  16. Pewnie nie ;) Zaraz pijoku :P Raz na jakiś czas wypiję 2-3 piwka, a Ty robisz wielkie halo :P
  17. Nie taka lipa, bo szuka dalej ;) A ja muszę kupić antyramę, żeby dyplom Theodora powiesić :) Właśnie weszłam do domu z grillowania :) I piję 3-cie piwko, a co :D Dziękuję i witam nowego gościa :)
  18. I teraz Aga jeździj jak najwięcej bez Sebka skoro tak Ci łatwiej ;) Pamiętaj, praktyka czyni mistrza :) P.S. Pocieszę Cię, że każdy facet marudzi jak kobieta prowadzi :D
  19. Nikt Ci nie każe zjadać całego placka :D Podziel się z rodziną :P
×
×
  • Create New...