-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
To kilka sobót do pracy i będziesz mieć :P -
Łyse też są śliczne :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
No to bierz ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
To piesek ze Stowarzyszenia :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
No :D Jakbym miała wtedy telefon, to miałaby lepsze jej zdjęcia. Ale bez telefonu nie miałam jak przesłać :P A to jest ta pani, co mnie właśnie nad morzem zaczepiła: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Zero problemów. Teraz, to już nawet robią do tej samej kuwety z Lumpkiem :D Moja Tora w internecie: http://stowarzyszeniepz.blogspot.de/search?updated-max=2016-07-29T10:28:00%2B02:00&max-results=7&start=14&by-date=false -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Jest, jest :) A ja, że ją karmię, to mogę z nią już robić co chcę :) I bardzo mądra jest skubana. 3-4x wygoniłam ją z naszej sypialni/pokoju dzieci i już do nich nie wchodzi, tylko siada przed progiem i patrzy na mnie jak ja coś robię ;) Szkoda, że nie chce tak szybko zatrybić, że na stół się nie skacze :D -
Jak mnie mój będzie dalej tak denerwował, to rozwód będzie szybciej niż myśli :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Owszem, jest śliczna. Ale nie samym umaszczeniem kota będę się kierowała :P -
Nawet sąd nie będzie potrzebował testów DNA
-
Lepiej się chowaj :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Takie coś to nic :P Nieeeeeeeeee, nie mam siły na takiego młodego kociaka :/ Dzięki :* Już się czuje jak u siebie w domu. Nawet Tora może już jej pupę czyścić :D Obawiam się, że nie ucieszy się z powrotu do domu :P -
Ale masz furę :) Życzę miłego jeżdżenia :* Nosz cholerka, ci nasi mężowie się nie wyprą swoich synów :D A na tym zdjęciu to już masakra podobieństwo Fabiana do Sebka ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Tak tego nie postrzegałam. Ale jak spojrzałam jeszcze raz, to rzeczywiście tak wyglądają :D -
Dokładnie :D Lepszy od mojego :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Nic :P -
Na przyszłość, to zaopatrzcie się na allegro ;) Koszt. lekko ponad 20zł, więc budżetu nie obciąży, a może się przydać ;)
-
Hahaha, to Cię Dora załatwiła :D
-
Aga, głównie chodzi o to, że może być np. kolejna warstwa lakieru, bo była rysa, mała stłuczka itp. I taki tester to pokaże, ale nie ma tragedii. Ale jak już będzie szpachla (a bez testeru tego nie sprawdzicie), to już świadczy o poważnych naprawach blacharskich :/ Nie macie od kogo pożyczyć?
-
Ania, teraz każdy może cofnąć licznik itp. Do tego nie potrzeba komisu :P Aga, a macie tester lakieru? To dobra sprawa, bo żeby nie było tak, że auto jest z dwóch poskładane :/
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Poważne spięcie z mężem. Rozmawiamy, ale to nie koniec wojny...