Też mam nadzieję, że Nero przestanie zwiedzać okolicę samopas. Trochę czasu minie nim się dostosuje.
W ramach odskoczni od trzymania kciuków za wycieczkowicza zaproszę ciotki na bazarek :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232787-B%C5%82yskotki-dla-Emusi-Atoska-i-Ramzesa-do-10-10-2012-godz-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232787-B%C5%82yskotki-dla-Emusi-Atoska-i-Ramzesa-do-10-10-2012-godz-22-00[/URL]