to moze zabierz Tore na lodke, zaglowke czy cos co plywa po wodzie bo ona mysli ze Ty jestes pojazdem wodnym :eviltong:
moj Bobi uwielbia plywac "pojazdami wodnymi "i wtedy biore go na rece i on patrzy na horyzont a jaki szczesliwy jest bo on nie siega zeby moc co kolwie widziec
nie wspomne juz o jezdzie samochodem bo ja tylo zauwazy ze sie ubieram inaczej niz zwykle to juz mnie nie odstepuje na krok a jak powiem "jedziemy pa pa"to on zaraz do kontynerka wskakuje i czeka az go zabiore taki szczesliwy jest:lol: