[quote name='FredziaFredzia']Wpadam z re. ;) Bobi jest słodki, jak oczko?[/QUOTE]
witamy:)
no jurto idziemy na kontrole to sie dowiem
[quote name='Mani2000']bobi dobrze że twój stan sie poprawia:)
byłam wczoraj na festynie z okazji 15 rocznicy schroniska w Rudzie i byla wystawa psów wielorasowych(ew.psów w typie)i był tam York o imieniu Bobi:D[/QUOTE]
he he a mowia ze to nietypowe imie
[quote name='agamewa']Wpadamy z kawusią w odwiedzinki...życzę szybkiego powrotu do zdrówka jeśli chodzi o oczko...foteczki słodkie ..śpiochacz mały..wymiziaj skarba :)[/QUOTE]
juz uczynilam:)
mowisz i masz:evil_lol:
[quote name='FREDZIU']Cześć pozdrawiamy niedzielnie i domagamy się nowych foteczek:lol:[/QUOTE]
czesc:)
fotki dam jutro albo we wtorek jak zdaze
[quote name='FREDZIU']Witamy nowe yorczki na dogo. Nie przejmuj się atakiem i wracaj do nas.:lol:
Każdy ma prawo mieć swoje zdanie i każdy ma prawo mieć takiego psiaczka jakiego chce- PRAWDA DZIEWCZYNY????;)[/QUOTE]
masz racje:)
[quote name='Yorkomanka']a ja mam vistę i mnie jakoś strasznie nie drażni:eviltong:[/QUOTE]
no dopuki nie mialam innych systemow to tez mnie nie draznila ale jak sprobowalam innych systemow to zrozumialam ze moj M ma racje co do visty, a kiedys uwazalam ze vista jest spoko;)
[quote name='FREDZIU']Cześć wpadamy z rewizytą, foteczki obejrzane Bobik jest słodziutki, szczególnie jak śpi tak słodko. Mam nadzieję, że oczko całkiem wyzdrowieje, trzymam kciuczki:loveu:.[/QUOTE]
dziekuje :)
[quote name='Alicja']Cieszę się ze już lepiej Bobiemu .
Nawet jeśli wszystko przejdzie to lepiej zrób mu badanie krwi na biochemię za jakiś czas .
Chciałam zapytać czy jesteś w opcji zwolenników czy przeciwników poprowadzenia dróg przez las w Kamieniu ??[/QUOTE]
dlaczego radzisz zrobic te badania?
przeciwnikiem(jak narazie) a dlaczego pytasz? a Ty?