[quote name='deer_1987']ja juz nauczona ze jak foce sherry to najlepiej sie polozyc na ziemi :)[/QUOTE]
he he no to jak we wojsku:eviltong:
[quote name=':: FiGa ::']Pieknie sie prezentuje z zielona trawka ;)[/QUOTE]
dziekuje:)
[quote name='Alicja']Aniu , w której części Rybnika mieszkasz ??[/QUOTE]
Kamien, a Ty?
[quote name='kaaamila1']Witam! Dawno Was nie odwiedzałam! Śliczny Bobi! Ma całkiem sporą kolekcję zabawek:) Yorki to takie malutkie dzieci:) Pozdrawiam![/QUOTE]
Witam:)
kazdy pies jest jak dziecko;)
[quote name='Yourii']Witam Bobiego :)
[URL]http://img687.imageshack.us/img687/3916/dsc00230jakzmniejszycfo.jpg[/URL] piękne kolorki :)
Zapraszam do siebie na nowe fotkii :)[/QUOTE]
dziekuje
juz bylam u Was:)
[quote name='kiti7'][URL]http://img854.imageshack.us/img854/3492/dsc00210jakzmniejszycfo.jpg[/URL]:loveu::loveu:sliczny chłopak[/QUOTE]
dziekuje
[quote name='Mani2000']Bobisiu co słychać?[/QUOTE]
hmmm, oprocz tego ze dzisiaj dal mi w kosc i byl bez serca i obudzil mnie o 6 rano zamiast dac mi pospac dluzej to nic innego