[quote name='deer_1987']i znow wiecej tylem :D[/QUOTE]
he he Bobi stwierdzil ze tyl tez jest fajny :-D a nie tylko mordka
[quote name='chrupcia']wystawy i te sprawy ? czy do kochania ? :)[/QUOTE]
mysle nad wystawami:)
he he do kochania tez bo jak mozna miec psa i go nie kochac?:razz:
Bobi by mial brata:lol:
[quote name='*Jot*']Hej :multi:
[URL]http://img13.imageshack.us/img13/3395/dsc00312jakzmniejszycfo.jpg[/URL] z kicią :loveu:
A czytam,że staffik będzie ? Bardzo mi się te psy podobają. :p[/QUOTE]
czesc:)
niom zamierzam kupic ale dopiero w przyszlym roku a teraz sie juz za nimi rozgladam(musze domownikow przekonac do drugiego psa)