[quote name='Aleksandra95']ładniutki ! :loveu:[/QUOTE]
:)
[quote name='kamilka91']Jaki łysolek :evil_lol:
Sama go tniesz?[/QUOTE]
tak, sama go obcinam
[quote name='Cienka']Widać, ze paniunia o niego dba taką ma błyszcząca sierść :)[/QUOTE]
:)
[quote name='ewa2909']W długich włoskach czy w krótkich Bobi zawsze wgląda elegancko:lol:[/QUOTE]
mnie sie bardziej podoba w dlugich, no a podcinac trzeba
[quote name='ahedok']krótki też fajnie, taki długachny grzbiet ;)[/QUOTE]
prawie jak jamnik, he he
[quote name='Alicja']Jaki elegant ;)
[url]http://img7.imageshack.us/img7/5329/dsc00448jakzmniejszycfo.jpg[/url][/QUOTE]
:)