[quote name='kiniaaa']hej :)
Aniu ja nie wiem czy Ty te wszystkie fotki co nam dodajesz zrobiłaś jednego dnia, czy zawsze u was świeci słońce :razz:
pozdrowienia dla Bobiego :p[/QUOTE]
to sa fotki zrobione jak slonce swiecilo(nie jednego dnia bo nie mam czasu zeby tyle fot robic jednego dnia) od wczoraj leje wiec fotek nie da sie robic:( wiec troche starszych dalam:)
zebyscie nie zapomnieli jak Bobi wyglada:)