[quote name='*Jot*']Cześć :multi:[/QUOTE]
czesc:)
[quote name='Marzena*']Hej :)
Ja na potrzeby swoich dziewczyn kupiłam jakiś czas temu Panasonica Lumix DMC-ZX1. Mały, mieści się w kieszeni co ważne w plenerze a jakie robi fotki widać w naszej galerii ;)[/QUOTE]
czesc:)
[quote name='Mani2000']Dobranoc:)[/QUOTE]
dzien dobry:)
[quote name='unikatowydiament']A kotek śliczniutki :)[/QUOTE]
he he ale nie moj tylko przyszedl sobie do nas
dziekuje:)