[quote name='kaaamila1']Hej Aniu!!! Malwinka jest słodka a Bobi przystojniaczek![/QUOTE]
[quote name='unikatowydiament']witajcie :)
Bobi miodzio i Malwinka niczego sobie :)[/QUOTE]
czesc:)
[quote name='Pegaza']Bobi to ciagle tych misek pilnuje;)
[url]http://img33.imageshack.us/img33/4917/dsc00402jakzmniejszycfo.jpg[/url]
chyba Malwina mu za bardzo rzadzi w ich hehe[/QUOTE]
Bobi pilnuje swego, nie jest glupi
[quote name='Yorkomanka']Cześć Bobiki ;)[/QUOTE]
czesc:)
*********************************************************
Bobi byl dzisiaj na szczepieniu i przed przychodnia weterynaryjna spotkalismy Pania ze szczeniakiem labka, wiec Bobi byl w 7niebie,
oboje sie bawili a Pani byla zdziwiona bo niby jej pies boi sie innych psow a tu nagle sie bawi z obcym psem