[quote name='Asiaczek']Nie wydaje mi się.
Raczej stan PRZED czyszczeniem jest dla psa dyskomfortem.... a PO zabiegu - ulga...
Pzdr.[/QUOTE]
no wlasnie wiem .....
[quote name='Maalwi']Zgadzam się, u Bibi było to samo, saneczkowała, wylizywała się, wycisnęłam jej to ( nauczyłam się hihi) i było już ok.
*
A co do Malwinki (fajne imie :D) to ja się pogubiłam, to jest pies, tak?[/QUOTE]
he he Aleksandra juz Ci udzielila informacji.....
a imie takie miala juz nadane jak ja adoptowalam i nie zmienilam, tylko na poczatku ciagle mi sie mylilo Malwina z Milena ale juz sie nauczylam ze Malwina
[quote name='Patka & Alan']Hejka. Słodki tan twuj Bobi . Pozdrawiam i zapraszam ponownie. :P[/QUOTE]
czesc:)