Jump to content
Dogomania

katarzynek

Members
  • Posts

    151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by katarzynek

  1. Jakieś takie przeznaczenie ;) chociaż Gaculka cudowna, nie wydaje mi się,żeby u mnie akurat jej było dobrze....a Kubusia jakoś od razu u siebie zobaczyłam :D
  2. Ale się te psiaki po Polsce najeżdżą :-o jakaś przekorność losu,że lublinianka do pozka, a Kubuś w drugą stronę :lol:
  3. Katarzynek bardzo chętnie skorzysta z propozycji;) Tutaj na osiedlu jest mnóstwo psów i suczek, pewnie w większości nie sterylizowanych..... Więc chciałabym małego jak najszybciej pozbawić jednak męskości;) Ale też niech się najpierw trochę zaaklimatyzuje. Myślę,że na początku marca możemy się umawiać na przejażdżkę do Zamościa.Na pewno się do Ciebie odezwę w tej sprawie. Pula proszę dopytaj o te szczepienia i kiedy na wściekliznę był szczepiony. Numer zapisuję. Myślę,że tak ok środy będę znała dokładną godzinę wyjazdu z poznania i dam ci znać. Oby tylko mrozy nie przyszły, bo zmarznie mi ten okruszek :(
  4. No to jest oczywista oczywistość :p
  5. rozmiar szelek hmmm OBWÓD POD PACHAMI PIESKA MAKSYMALNIE 56cm OBWÓD POD SZYJĄ PIESKA MAKSYMALNIE 44cm, opis z allegro;) A tak, transport jest 20.02 zaklepany, autkiem prosto do Lublina z osobą z miau.pl, więc myślę,że w bezpieczne ręce :) Jakby tfu tfu coś wypadło, to kilka dni potem jedzie ten pan z gumtree. Czekamy z utęsknieniem na Kubusia i kompletujemy wyprawkę. Czy Kubuś ma jakieś ulubione przysmaki? I jeszcze pytanie - jakie szczepienie ma piesek? o czym oprócz odrobaczania, odpchlenia i ogólnego przeglądu powinnam pamiętać?
  6. Przepraszam,że tak tu wpadam :oops: Poszukuję osoby, która 15 lutego po południu będzie jechała na trasie Warszawa - Lublin i może przewieźć małego psiaczka? W Lublinie czeka na niego domek, czyli ja ;) mogę się dorzucić do kosztów paliwa. [url]http://www.dogomania.pl/threads/196382-Kubu%C5%9B-malutki-m%C5%82odziutki-piesek-szuka-domku!-Pilnie-potrzebny-transport-do-DS[/url]!!!!
  7. Jaki to mikrusek jest:lol: wszystko wybierałam malutkie a i tak trzeba zmniejszać. Ja chyba powiem szczurom,że będą miały nowe współlokatora, zmieści się tam swobodnie :lol: A i chyba już wiemy jak będzie miał Kubuś na imię w nowym etapie swojego życia - Joy;)
  8. O jak fajnie,że tak szybko dotarła :) a powiedz, czy ten numer na adresówce wyraźny? no i czy rozmiar ok dla Kubusia? Wybierałam najmniejszy ;)
  9. Dziękuję, mi też się tak właśnie wydaje, że nie ma po co kombinować. Ja bym chciała baaardzo mieć małego już u siebie;) Ale nie chcę go narażać na niepotrzebne stresy. Jeśli coś się znajdzie jeszcze do wtorku, czyli tylko przesiadka z autka do autka to super:) Jeśli nie to ja wolę jednakpoczekać na bezpośredni.
  10. Jak na razie mam kilka opcji transportu z wawy, ale wszystkie w weekend :( i jeden możliwy, chociaż nic pewnego, transport pociągiem z wawy 17.02. Czyli Kubuś musiałby u kogoś te niecałe dwa dni pobyć... Dziewczyny zastanówmy się. Czy warto Kubusia wozić z przesiadkami czy lepiej poczekać kilka dni i w weekend, pewnie 20.02 zabierze go osoba z miau.pl, prosto autkiem do lublina? To taki okruszek, obawiam się trochę takiego transportu z przesiadkami :( Tym bardziej,że te pociągi takie wiecznie zapchane ludzikami....no nie wiem. Doradźcie.
  11. Ja cały czas szukam i podpytuję, czy ktoś jedzie wawa - lublin. Bo ten 15 to środek tygodnia i ja pracuję:( Ale poszukam, zawsze to klika dni mniej w schronie dla Kubusia.
  12. O byłoby cudownie :) Ja pisałam wcześniej, dorzucę się do transportu. Napisz mi proszę priv i może uda się dogadać :D
  13. Ale dzisiaj dogomania przeskakuje;) trzeba przeglądać posty do tyłu ;)
  14. Co do kosztów to nie ma zmartwienia;) z osobą ze szczury.org i z miau.pl to ja sobie ustalę, na pewno się jakoś z nimi dogadam. A pan z gumtree zabierze za darmo jak zrozumiałam, ale coś tam mu dołożę do paliwa;) Nie ma problemu.
  15. Wszystkie te opcje mają wyjazd z Poznania. Pan nie wiem, wiem tylko,że jedzie autem na tej trasie i nie ma nic przeciwko małemu psiakowi;) ale wiesz, zanim mu Kubusia zapakujemy to jeszcze ustalimy co i jak;) Ja też się denerwuję,że maluch musi taką długą trasę pokonać, ale w podróży jest nudno i powinien większość drogi przespać.
  16. Witam o poranku;) No trafił się Kubusiowi domek.... każdy z mojej rodziny czy znajomych poświadczy,że mam niezdrowe podejście do zwierząt;) to znaczy,że z reguły mają lepiej ode mnie, a często zdecydowanie lepiej ode mnie jedzą;) I wzruszam się na widok takiego małego tuptaka, co niedługo będzie u mnie i zamęczam wszystkich tekstami w stylu: o no zobacz jakie on ma łapki, a jaki ogonek ;) I jeszcze dobre wieści oprócz transportu z miau i mojego forum szczurowego mam też odpowiedź na moje ogłoszenie z gumtree. Pan jedzie autem do lublina w ostatnim tygodniu lutego i może zabrać Kubusia :) Więc któraś opcja musi się udać. Nie mogę się doczekać! Póki co, codziennie kupuję małemu coś nowego, wczoraj dwa kocyki i kolejną zabawkę Paula no trudno, nauka ważna rzecz ;)Kubulek jest dzielny maluszek, poczeka na spacerek, za to potem nie będziesz mogła za nim nadążyć;) Pozdrawiam!
  17. Spoko, spoko;) moja sunia w sumie ok 10kg waży, ale na początku wyrywała tak,że barki bolały :D przez jakieś 3 mce tak walczyła z naszą powolnością hehe potem dała za wygraną. Nie zależy mi na chodzeniu przy nodze, a niech sobie tupta;) u nas ogród u babci też, pojedziemy na weekend to może szaleć do woli :D bedzie śmigał aż mu będą uszki fruwały. Ja już po prostu jestem zakochana w tym mikrusku na amen, miłość od pierwszego wejrzenia, zamiast pracować ogladam w kółko ten filmik :D
  18. Wariatka ze mnie, popłakałam się....jaki cudowny psiaczek. Jak dzielnie sobie drepcze tymi łapeczkami i jak do przodu wyrywa, przekochany cudaczek!Już widzę jak będzie dzielnie towarzyszył nawet na długich wyprawach, takie małe nieustraszone :D od dzisiaj ogladam ten filmik codziennie. Niech się tam trzyma mój okruszek, ach :D
  19. Widzę,że wątek Kubusia nadal żywy:) To po kolei: nie zamierzam przestawiać Kubusia na gotowane, zakupię suchą i zobaczymy która mu posmakuje najbardziej. O Barfie trochę czytałam,ale muszę się jeszcze dokształcić, sama nie jem mięsa, więc niezbyt się znam, jakie kupować;) Co do kastracji - jestem jak najbardziej za, zwłaszcza,że na moim osiedlu pełno psiaków i oczywiście suczek. Chciałabym jednak dać maluchowi najpierw trochę czasu na zadomowienie się, zanim zabiorę go na zabieg. Dziękuję za opisanie historii Polly:) To był mój pierwszy własny pies,ale w domu były od zawsze, a mój tato w młodości szkolił owczarki niemieckie, więc trochę się napatrzyłam i nasłuchałam ;) Zresztą cała moja rodzina zapsiona, więc omawianie np nowych metod uczenia psiaków jest u nas na topie przy stole rodzinnym ;) Co do transportu to ja też się nim bardzo martwię i mam nadzieję,że wypali ten bezpośredni autem. Kubuś powinien przespać większość drogi a tutaj już na niego czekamy. Ma już nawet pierwsze zabawki,a wczoraj zamówiłam i wysłałam na adres Pauli smycz, obrożę z adresówką i szelki, takie właśnie dwuobręczowe. W kolorze czerwonym coby Kubuś był widoczny:) A i jeszcze zapomniałam - linka taka 3m już wczoraj też zakupiona na spacery hehe ;) Ok jeszcze coś - mam taki znajomy sklep zoologiczny to poproszę i kilka rodzajów karmy i bym spróbowała, która Kubusiowi pasuje ? Czy nie ma sensu mieszać i codziennie podawać co innego? Moja sunia zawsze na gotowanym i nie bardzo wiem.
  20. Melduję się u Kubusia;) Dzisiaj zaraz po pracy idziemy szukać super posłanka, kocyka i zabawek ;) na razie transport mamy ten za 2 tyg, jeszcze mi jednak osoba pisała,że dwa dni wcześniej jedzie,ale pkp i potem 2 dni postoju w wawie hmmm. No nic rozglądamy się cały czas, może coś wypali wcześniej. Paula ja bym ci przelała pieniążki na nowe szelki dla Kubusia i może od razu adresówkę z obrożą?? Co ty na to? I jak wygląda sprawa w schronie? Czy pani kierownik potrzebuje jakichś moich danych? Pozdrawiam!
  21. Ok, to z gotowanym jakby co powolutku w takim razie. A może jakiś łączony transport z innym psiakiem, żeby podzielić koszty? Nie wiem, nie bardzo się też jeszcze tu na dogo orientuję,ale na pewno będę pytać i się rozglądać. Na pewno coś się znajdzie. Jeszcze raz dziękuję za zaufanie :)
  22. Ok, czyli suchą karmę je? Kupimy różne i będziemy sprawdzać co smakuje;) i piłeczkę też dostanie, a co tam ;) Ja już ogłaszałam na dwóch forach, na miau i na facebooku. Będę pytać znajomych,może akurat. Ale ten transport za 2 tyg o tyle fajny,że autem bezpośrednio do lublina. Nie wiem czy ma sens Kubusia wozić pkp i to z przesiadką w wawie??A pociągiem to jednak ponad 6h takim bezpośrednim...no nie wiem, pomyślimy. Jakby ktoś jechał pkp to ja zwracam koszty biletu do lublina! Ach te posty przeskakujące.... Dziękuję bardzo tym,którzy trzymali za mnie kciuki i za moją kandydaturę;)
  23. Nie ma sprawy :) będziemy robić fotorelacje hehe. Jutro biegniemy z siostrą kompletować wyprawkę,proszę podpowiedz mi co Kubuś lubi jeść, jaką karmę, jakie smaczki. Czy ma jakieś ulubione zabawki?? Transport mamy wstępnie zaklepany za 2 tygodnie,ale szukamy nadal, nawet na facebooku jest już ogłoszenie;)
  24. Nie wierzę wprost w tak świetną opinię :) serdecznie dziękuję :D czekam z utęsknieniem na malucha już oficjalnie :D
×
×
  • Create New...