Jump to content
Dogomania

katarzynek

Members
  • Posts

    151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by katarzynek

  1. To super ;) Jak tylko maluszek dojedzie na pewno Ci napiszę. Będzie późnym wieczorem, pewnie między 21 a 22,więc tylko spacerek na siusiu, może jedzonko i spać. Następnego dnia będzie fotorelacja;)
  2. Jedzie Kubuś jutro autkiem :) o 14 wyjazd, Paula ma wszystkie namiary. Nie mogę się doczekać:loveu:
  3. Paula to ja dziękuję Tobie,że tak się małym opiekowałaś i przede wszystkim za umieszczenie jego wątku tutaj, bo nigdy bym się o nim nie dowiedziała:) czekam na info od osoby,która zabierze jutro Kubulka. Ma się odezwać dzisiaj późnym popołudniem albo wieczorem, bo cały czas się waha między autem a pkp;) Jak tylko się dowiem konkretów to od razu Paula ci napiszę smsa. Proszę nadal o trzymanie kciuków za podróż Kubusia;)
  4. Hehe, oj on mi z mordki na grzecznego nie wygląda,taki mały łobuziak raczej:lol: ale nie wierzę,że może robić większy bałagan i szkody niż 4 szczury jednak:eviltong: I dobrze,że już jedzie, bo mrozy zapowiadają coraz większe. Nie dla takiego okruszka słoma w budzie.Szybciutko go pod kołderkę ;)
  5. Ja odetchnę spokojnie jak Kubuś już będzie w Lublinie;) wierze,że będziesz tęsknić, ale postaramy się,żeby było tutaj Kubusiowi dobrze. I obiecuję Ci dużo fotek malucha:)
  6. Ta historia Kubusia to jak film akcji normalnie, tyle nagłych zwrotów;) Kubuś jedzie z Poznania do Lublina z osobą z miau.pl. W niedzielę po południu pewnie. Pociągiem lub jeśli pogoda się poprawi to autem. Ta dziewczyna przewoziła już nieraz zwierzęta na tej trasie,więc na pewno dobrze się zaopiekuje małym. Cieszę się,że szelki i obroża pasują:) tak się denerwuję tą jego podróżą,że nie mogę sobie miejsca znaleźć. Już mieszkanie wysprzątałam całe...i obgryzłam paznokcie ;)
  7. No to nie jest jednak tak źle ;) Osoba z miau.pl jedzie prawdopodobnie w niedzielę pkp i nadal oferuje transport Kubusia:multi: Więc Pula nadal aktualny dowóz małego w niedzielę do poznania a stamtąd albo autem albo pkp Kubuś pojedzie do domku:multi:
  8. Też z forum miau.pl;) ale widziałam,że tam jeszcze ktoś planuje z nią transport i nie wiem czy się uda. Jak dostaną jakąś odpowiedź to od razu piszę;) Ale ten Kubuś to ma przeboje no...
  9. E-S jesteś wielka :)strasznie dziękuję :) jest osoba, która jedzie z poznania do wawy 23 lub 24;) trzymam kciuki,żeby się odezwała i żeby jednak to był ten 23;)
  10. I transport się nam posypał :( Piszę wszędzie i szukam nowej opcji,ale na razie nic nie mam. Nienawidzę zimy, nienawidzę.
  11. I niestety nie mam dobrych wieści....osoba z miau.pl pojedzie tylko,jeśli warunki na drodze się poprawią... Nie wiem jakie są prognozy, co do opadów śniegu?Jutro wieczorem dopiero będzie decyzja. Napisałam od razu maila do pana z gumtree, który wcześniej też oferował pomoc. Zobaczymy, kiedy on jedzie.:-(:shake:
  12. Oj domek już naprawdę nie może się doczekać i martwi się jak tam ten maluszek w takie mrozy siedzi :-( Kubusiu oby szybko zleciało, tutaj już czeka na ciebie cieplutki kocyk. Jeszcze tylko 3 nocki...
  13. juuuuupiiiiii:lol: to już zaraz. No Paula mu chyba powiedziała, nie wiem, może nawet już w nowej obróżce biega? Czy ja już dzisiaj mówiłam,że nie mogę się doczekać? A kupiłam małemu taki kocyk w cętki lamparcie, zrobię wam potem fotki Kubusia zdobywcy :lol:
  14. Och no to jestem dużo spokojniejsza :) i świetnie,że ten kocyk będzie miał, a nie tak całkiem w obce zapachy trafi. I to jeszcze tyle różnych. Mam nadzieję,że się szybko zaaklimatyzuje, będzie miał tutaj duuuużo kumpli do zabawy, bo to bardzo zapsione osiedle. A za dwa tygodnie jedziemy na wieś ;)
  15. Będzie dobrze, ta osoba nieraz już przewoziła zwierzaczki, w dobrych rękach jedzie ;) chyba sam jedzie. Paula a czy w schronie mogą mu dać jakiś koc albo ręcznik? I czy możesz ich uprzedzić,żeby go rano nie karmili? na wszelki wypadek ;)
  16. Kurcze, nie chciałabym zapeszyć, ale ma dobre przeczucia co do tego psiaka w naszym domu tfu tfu tfu;) Ja mieszkałam jakiś czas w Poznaniu i mam tam znajomych, więc nigdy nie wiadomo:razz:
  17. Paula ja wiem,że będziesz tęsknić. Postaram się o fotki jak tylko maluszek się troszkę zadomowi. A kiedyś może odwiedzimy razem Poznań;) Evel witamy naszego niedoszłego wizytatora;) kciuki się przydadzą, bo to jednak kawał drogi...
  18. No to super ;) To w piątek napiszę dokładnie skąd i o której wyjazd w niedzielę. A dzisiaj znowu nie mogłam się powstrzymać....Kubuś ma już pełen zestaw zabawek, oczywiście z piłeczką ;) i smaczki też jakieś na przywitanie się znajdą. Zaczynam odliczanie:loveu:
  19. Halo Kubusiu jak się trzymasz?? Potwierdziłam transport w niedzielę z osobą z miau.pl. Wyjazd z Poznania między 12 a 16, dokładne miejsce i godzinę będę znała w piątek. Mam nadzieję,że nie będzie problemu z dowozem małego do Poznania? Z kosztami transportu do Lublina to ja się dogadam. Kubuś czekamy na ciebie :loveu:
  20. A witamy witamy ;) już niedługo mam nadzieję,będzie można mikruska zobaczyć na żywo,spacerującego alejkami osiedla piastowskiego w lublinie:multi:
  21. Na pewno sobie poradzi;) poza tym Kubu będzie miał całe mieszkanko do dyspozycji a szczurki mają swoją klatkę. Jakoś się podzielą terytorium ;) Oprócz szczurków pozna jeszcze swoją nową koleżankę Polly, która mogłaby być jego babcią:lol: i kumpla Tofika, spaniela naszej babci. A ten to też ma ADHD jak nic, więc jak się chłopaki dogadają, będzie miał z kim szaleć:p
  22. Ja też widzę po jego oczach,że nie wygląda na mordercę hehe ;) Będzie dobrze, to mądry psiaczek, na pewno szybko się nauczy,że czasem lepiej nie wsadzać swojego noska tam,gdzie nie trzeba ;) Proszę trzymajcie kciuki za transport malucha. Jak wszystko dobrze pójdzie za tydzień będzie już spał tutaj w swoim własnym łóżeczku :loveu:
  23. Uwielbiam Twojego Bugiego:loveu: egzemplarz Ci się trafił jeden na milion. I na szczęście Polly nie ma tyle sprytu, jak mieliśmy jeszcze królika miniaturkę to chodził wiecznie zaśliniony i zmarł śmiercią naturalną:eviltong: Oby się sprawdziły Twoje słowa, że Kubuś nie z tych polujących:roll:
  24. Moja Polly też taka terierkowata z wyglądu a szczuraki uwielbia.... lizać po brzuszkach ;) nigdy nie wiadomo ci siedzi w psiej główce;) ciekawe jak Kubuś zareaguje. Jak mu przyjdzie mieszkać z takimi 4 małymi ogoniastymi. Może też się w nim instynkt odezwie:p
×
×
  • Create New...