-
Posts
151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by katarzynek
-
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
To Kuba już po kąpieli:) Poszło sprawnie, troszkę popiskiwał, ale w nagrodę pozwoliłam mu wykończyć ten niedobry ręcznik, co go wycierał, ale miał ubaw:D Teraz leży na łózku moim pod grzejnikiem. Kubuś baaardzo lubi piłeczkę i takiego małego szmacianego misia z takimi kulkami jakby w środku. No i oczywiście obserwowanie szczurasów jest dla niego super rozrywką;)jeszcze się trochę będą ich relacje docierać, muszą zdecydować kto gdzie rządzi;) Imię hmmmm, nadal myślimy. Na razie na top liście jest Koleś :D I chciałam jeszcze dodać,że unas dzisiaj w nocy ma być -20 i strasznie się cieszę,że maluch już tutaj pod grzejnikiem ;D -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Oj, nie martwiłabym się o brak opisów... w końcu filolog polski ze mnie, lubię sobie popisać ;) Zapaszek no problem, bąków na razie nie ma...za to Kubuś jak sobie poje podchodzi taki zadowolony do ludzia i sobie odbija i merda ogonkiem hihiihi A i baaaardzo lubi pieski, do każdego się wyrywa i chce się bawić od razu :) i sępi, czyli kręci się wokół stołu i pilnie śledzi, czy coś aby komuś nie upadło ;) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Oj tak, mam wrażenie,że on nie zdaje sobie sprawy ze swoich rozmiarów;) Pędzi tym chodnikiem po mieście jak mały czołg. Na pewno zaczniemy niedługo z małym ćwiczyć, przede wszystkim skupianie na przewodniku i chodzenie na smyczy hehe Bo nie wiem czy wiecie, ale Kuba chodzi po chodniku zygzakiem :D Poza tym mały jest niesamowicie bystry, po dwóch uwagach zrozumiał,że ma do klatki szczurków noska nie pakować i dzisiaj bardzo ładnie stoi zawsze krok dalej. Biega za piłeczką, więc ćwiczymy przynoszenie i oddawanie, dzisiaj wyszło 2 razy :) Teraz akurat śpi na swoim posłanku z ukochanym kocykiem schroniskowym. A dzisiaj przed nami kąpiel malucha, bo jednak ma ten zapaszek ;) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
No to postaram się wrzucić troszkę zdjęć;) Nie jest ich na razie dużo, bo mam bardzo słaby aparat a siostry dziś nie było,żeby zrobić fotki spacerkowe: [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dffd2e62b79836e0.html][IMG]http://images45.fotosik.pl/652/dffd2e62b79836e0m.jpg[/IMG][/URL] tu Kubuś zaraz po przyjeździe czujnie wszystko obserwuje [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f718fb3ed1c08d1e.html][IMG]http://images43.fotosik.pl/650/f718fb3ed1c08d1em.jpg[/IMG][/URL] tutaj zajada jakiś smaczek [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/18eb8ea08293f200.html][IMG]http://images47.fotosik.pl/651/18eb8ea08293f200m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5716cfe335b745ea.html][IMG]http://images45.fotosik.pl/652/5716cfe335b745eam.jpg[/IMG][/URL] a tak Kubuś śpi;) jakoś nie bardzo mu pasuje na razie jego kocyk. W nocy spał na kanapie i teraz właśnie też tam leży sobie z główką na poduszce:roll: Poza tym byliśmy dzisiaj na dwóch krótkich i jednym długim ok godzinnym spacerze po parku akademickim. Kubuś wyrywa jak szalony na tych swoich mikronóżkach, na pewno pomoże w spalaniu kalorii:) Jest bardzo grzeczny i niczego się nie boi, ani aut ani mpka. Był też ze mną rano na bazarku i budzi ogólną sympatię ludzi. Bardzo lgnie do dzieci, co jest dobre, bo mamy 5 letnią dziewczynkę w rodzinie. Z jedzeniem nie ma problemu, wcina suchą karmę Bosha na razie. Smakuje;) Kupy ładne, sikać też lubi hehe W nocy troszkę popiskiwał i była jedna kałuża, ale to moja wina, nie dobudził mnie rano biedak ;) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Na razie tfi tfu,żeby nie zapeszyć zapowiada się bardzo dobrze :) Kubuś nie jest szczekliwy, ładnie podchodzi do szczurków,merdając ogonkiem albo je ignoruje. W nocy spał oczywiście w łóżku hehe -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
No jesteśmy po pierwszej nocce w nowym domku;) Kubuś to cudo nie pies - megagarzeczny, piszczy jak chce wyjść,ma apetyt, ładnie siku i kupka rano na trawniczku :) Bawi się przytula i rozdaje całuski. Jest tylko trochę zdezorientowany i rozgląda się dookoła po mieszkaniu i drepcze wszędzie na tych małych nóżkach. Zdjęcia dodam wieczorem jak wróci siostra z aparatem. Pozdrawiamy! -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
No to miseczka karmy zjedzona, potem spacerek - siusiu i kupka bardzo ładnie ;) trochę też poznaczyłem teren wokół bloku hehe Do szczurków maluch macha tym swoim mini ogonkiem, troszkę poszczekuje, ale nie jest jakoś bardzo namolny wobec nich. Śpi na swoim nowym kocyku, ale główka oparta o ten ze schroniska. Jutro moge być trochę później na dogo, będziemy z Kubusiem odsypiać ;) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
My też będziemy teraz odpoczywać. Kuba bezpieczny, jutro relacja :) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Bardzo grzeczny jest, nie chce jeść na razie piej wodę;) od razu znalazł swoje legowisko i miski. Szczurki obszczekał;) Małe cudo :D -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Jest Kubuś:D zwiedza mieszkanie :D -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Nadal czekamy...jeszcze pewnie jakieś 30min. Jadą bardzo powoli, bo ślisko. Lepiej nich się nie spieszą. Ja jutro wzięłam wolne w pracy,żeby pobyć z małym. Jeszcze chwila cierpliwości... -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
To Kubuś już w Puławach;) tankują na stacji i jadą zaraz dalej. Na razie ok, ale proszę dalej o kciuki, jeszcze ok godzinki :) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
O matko, to trzymam kciuki :-( E-S na pewno dostaniesz sms, jak tylko Kubuś dojedzie.Ech:shake: -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Przypomina mi się shrek i osioł w 2 części chyba, jak jadą do rodziców fiony far far away:D i osioł co chwila pyta: are we there yet?? :cool1: -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Droga podobno nie jest tragiczna, jadą powoli, więc będą na pewno po 22. Proszę mi tu nie panikować, tylko kciuki trzymać:eviltong: Kubuś jedzie z osobą z miau.pl autkiem, ma cieplutko i mam nadzieję,że śpi;) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
No już jesteśmy na finiszu oczekiwania;) Jeszcze jakieś 2 godzinki ;) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Paula ty mnie nie dręcz:eviltong: może powinnam go nazwać jakoś tak kangurzo;) jeszcze nie dziewczyny, to naprawdę długa droga. Ja ponad mc temu jechałam prawie 8h... Na pewno ok 22, albo trochę po. Obiecuję się zameldować:) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Oj,idealny to na pewno nie. Dlatego długo się wahałam, czy w ogóle tu napisać, ale nie mogłam patrzeć jak takie małe i w boksie z budą siedzi i w dodatku taki młody. Strasznie mi szkoda takiego psiego potencjału wiesz? Że w takiej schroniskowej klatce siedzi czyjś potencjalny przyjaciel, terapeuta, pomocnik. Tyle tego:shake: W dodatku to jest takie przeczucie jakieś jak z moją Polly, że ten psiak konkretnie powinien być u nas. No cóż, jak to mówią, życie zweryfikuje ;) Jeszcze na pewno 4 h, a pewnie więcej. Od razu dam znać :) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze wiedzieć, że nie jestem sama:multi: rodzinka już twierdzi,że zwariowałam hehe Hmmm wątek Kubusia od kiedy...zaraz jak się pojawił, jakoś od listopada czytam. A kiedy było pierwsze ogłoszenie na gumtree poznańskim? Jak zobaczyłam tą fotkę, wiesz jak mały tak do góry podskakuje to się zakochałam ;)Ale nie pisałam nic, bo czekałam na idealny domek dla niego, -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Katarzynek z tych nerw to już nie ma paznokci w ogóle :p Jedzie mały, jedzie:) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Jejku tyle tu komplementów dla mnie ostatnio i wyrazów sympatii a Kubusia nawet jeszcze u mnie nie ma;) Poczekajcie z tydzień do mojego pierwszego wpisu na szkodnikach na przykład hehe Nie mogę wprost uwierzyć,że ten mały do mnie jedzie. Tyle czasu czytałam jego wątek, patrzyłam na te fotki i trzymałam kciuki za domek dla okruszka...i będzie u mnie :D -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Tak jak patrzyłam to właśnie był z tej strony Poznania bliżej was;) niedaleko ul Gostyńskiej hehe Ja dzisiaj nie wysiedzę, idę zaraz na spacer czy coś...mieszkanie wysprzątane na błysk, pranie zrobione, miseczki Kubusia umyte, kocyk gotowy...co za dłuuuuuuugi dzień ;) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Och, oby wszystko sprawnie poszło. Pani ze schronu wiedziała jak dojechać pod ten adres? Ja dzisiaj cały dzień przy laptopie i komórce siedzę...Te pieniążki to na inne psiaki może? Masz tam ich trochę;) A w wakacje zapraszam jak najbardziej. Lublin piękne miasto, warto:) jakbym jechała do poznania na pewno dam znać;) A powiedz mi jeszcze czy oprócz piłeczki Kuba lubił jakieś zabawy?? -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Ok 14 mieli wyruszać. Paula jakby ta pani ze schronu dzwoniła czy coś ci napisała daj znać koniecznie. Bo ja siedzę jak na szpilkach. W Ogóle okazało się,że ta dziewczyna z którą jedzie Kuba mieszak niedaleko ode mnie, więc mały dojedzie pod same drzwi swojego nowego domku;) Widzę,że Kuba ma cały fanclub;) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
katarzynek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Kubuś powinien zaraz wyruszać z poznania. Jak tylko dojedzie na pewno dam znać. Strasznie się denerwują tą jego podróżą...chyba sobie zaraz melisę zaparzę, jeszcze tyle godzin do wieczora:shake: