-
Posts
3862 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by masza44
-
[url]http://www.dogomania.pl/threads/215293-Szczeniak-na-krowim-%C5%82a%C5%84cuchu-bez-budy-!!!!-PILNIE-DT-na-TYDZIE%C5%83-!!!!-W-wa-i-okolice[/url]. zobaczcie dziewczyny podobny problem, ale na szczęście już ku lepszemu, zgadzam się ze zdaniem jednej dogomaniaczki, niech akcja zerwijmy łańcuchy nie pozostanie tylko hasłem
-
Strupki są ale raczej po kleszczach tak powiedziała wetka. Ale skóra poza tym wygląda bardzo ładnie. Myślę, ze kąpiel dużo pomoże, tylko niestety musimy z nią jeszcze 3 dni poczekać.
-
mam teraz w DT szczeniorkę zabraną pijakowi z łańcucha w nocy i wywiezioną do innego miasta i to jest jedyna opcja w takich przypadkach czasami, żeby tylko DT sie znalazł, nie wierze że w całej Warszawie nie ma nikogo kto może dac chociaż na chwilkę maluchowi DT! trzymam kciuki za powodzenia akcji z całych sił, taki biedny maluszek, on w takich warunkach nie przetrzyma zimy....
-
Kurcze, to niedaleko nas... Nie wiem, mentalność ludzi tutaj jest dziwna. Nawet dzisiaj szliśmy z naszymi psami na spacer do lasu i na zmiane to sie cieszyłam bo widziałam domy gdzie nawet i 4 piękne zadbane psy biegały luzem po ogrodzie, ale zaraz potem jakaś pchełka uwiązana na łańcuchu lub 2 psy w wybetonowanych małych kojcach chociaż ogród ogrodzony...nie rozumiem tego...A suńka po prostu niewiarygodnie skatowana, na pewno cierpi niewyobrażalnie...Postaram się jakoś pomóc.
-
Dzwoniła teściowa że Milka się ciągle drapie. Albo ma uczulenie na produkty mleczne ( wczoraj wypiła troszkę mleka a dziś dostała troszkę twarożku) albo ma uczulenie na odchody pcheł bo same pchły już powinny zdechnąć. Niestety wykąpać możemy dopiero w środę bo trzeba odczekać po frontline. Przetworów mlecznych już nie będzie dostawać. Zaczęła się przekonywać do suchej karmy polanej olejem po tuńczyku:) Odsypię jej troche can- vitu dla szczeniąt do dodawania do jedzonka z puszeczek.
-
Wczoraj byłam z nasza tymczaską Krówka- Milką u weta i oczywiście czekałyśmy godzinę a tam był maluch 2 letni z mama i sunią i Milka oczywiście do niego świrowała i zaczepiała bo ona kocha dzieci i ten mały też ją głaskał i dawał samochodzik do zabawy:) a ta mama była super mówiła mu gdzie pieska można głaskać, gdzie dotykać , że trzeba uważać żeby nie stanąć na łapkę, że delikatnie... taki maluch będzie rósł w szacunku dla zwierząt i będzie miał do nich podejście a przede wszystkim nie będzie panikował jak pies na niego skoczy czy coś. Ludzie oczekują że pies od razu będzie idealny a to się rzadko zdarza. Ja też mam suczkę która wróciła z adopcji po 4 dniach a wystarczyło z nią trochę popracować ( nie żalę się bo nie wyobrażam sobie życia bez Świnki). Myślałam czy tym państwu nie podsunąc naszej Milki bo malutka i do dzieci cudowna ale z kolei to szczeniak co gryzie po kostkach,będzie zmieniać zęby więc będzie gryzła meble i kapcie i co jej wpadnie pod łapki, no i jest niesforna jak każdy szczeniak i się boję żeby ich to nie przerosło.
-
Witajcie kochani wszyscy. Bonsai jutro będą zdjęcia do ogłoszeń i spróbuje jakiś tekst ułożyć to na pewno się odezwę o pakiecik- wielkie dzięki! Milka łobuzuje jak każdy normalny szczeniak, roznosi po całym domu i ogrodzie kapcie i swoje zabawki. Śpi tam gdzie aktualnie klapnie. Na razie trwa walka z kotem kto rządzi ale jest ok:) Zapomniałam napisać że ma malutka przepuklinę pępkową ale powinna sama się zarosnąć. Strasznie nas wzruszyła pierwszego wieczora, bo szukała budy w ogrodzie i chciała się już gdzieś ułożyć do snu, zwinęła się w malutki kłębek pod samochodem...Wzięliśmy ją na kanapę i spała jak królewna. Teraz już testuje kanapy i fotele:) Mam nadzieję że szybko znajdzie domek bo się boję , że teściowa nie będzie jej chciała oddać jak się przywiąże a ja wolałabym żeby raczej dalej była DT dla innych potrzebujących psiaków bo wtedy więcej piesków znajdzie pomoc. Patkant jakby nie Ty to Milka nadal by tam tkwiła więc jesteś kobieto wielka:)
-
Wyjątkowy, dzielny dziadzio Rudasek - teraz biega za TM [']
masza44 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Poszedł przelew z bazarku na Rudego i Kapselka 60 zł, jak dojdzie to poproszę o potwierdzenie wpłaty na bazarku http://www.dogomania.pl/threads/214252-ZAKO%C5%83CZONY.-Troch%C4%99-tego-i-owego-.Dla-Ciebie-i-pupila.-Do-22.-09.-. Ja myślę o Rudym i jakbym miała więcej kasy pomogłabym więcej ale niestety zasoby ograniczone a psów do obdzielenia dużo... -
Ojej...No nic to postaramy się, ja już zmieniłam jej allegro na innego psiaka, ale zrobię jej nowe. Liczę na te czary
-
Jestem:) dopiero teraz bo wczoraj długo siedzieliśmy u Milki i wróciłam po całym dniu padnięta i po prostu zaspałam o 22... Milka jest cudowna, jak mówi teściowa to żywe srebro z naciskiem na żywe:) Waży 4 kilo, wyglądem przypomina cavalierka i chyba coś z niego ma bo jest cudowna dla dzieci i bardzo się do nich garnie, tak że idealnym DS będzie dom z dziećmi. Bardzo szybko się zadomowiła, biega po całym ogrodzie, roznosi zabawki i pantofle, zaczepia do zabawy. Ładnie je- ale na razie tylko kocią karmę...psiej nie chce ruszyć, próbowaliśmy i suchą i saszetki...no nic, pewnie zacznie. Była bardzo zapchlona i miała też kilka kleszy, które teściowa usunęła a jednego ogromnego z ucha wyciagnęła jej wetka.Na całym ciałku ma strupki po kleszczach i pchłach. Wczoraj miała gorączke więc dostała zastrzyk na temperature i została odrobaczona- ale w kupce nie było widać robali. Dzisiaj byłam z nią u wetki kontrolnie, temperatura w normie, została odpchlona frontlinem. Teściowa ma ją dzisiaj wyczesać, a za tydzień kąpiel i szczepienie za ok 10 dni. Na razie ma dostawać rutinoscorbin na wzmocnienie odporności. Kupiłam jej wczoraj obróżkę a w poniedziałek zakupie smyczkę, bo Milcia strasznie wyrywa się z rąk, wszędzie chce iść sama, wszystkiego jest ciekawa, zaczepia do zabawy wszystkie psy ( chociaż przed tymi wielkimi ma respekt:))i ma charakterek dziewczyna :) ładnie chodzi na smyczce, wystarczy ją przywołać jak się zatrzymuje i już leci sobie dalej. Kupiłam jej puszki juniora animondy i dostałyśmy dużo juniora z royala od wetki- próbki. Na razie na weta wydałam 23 zł wczoraj i 15 dzisiaj, ale za to nie chcę zwrotu bo dostałam na to 50 zł od teściowej. Na szczepienie może zrobimy jakiś bazarek? Fotki zrobiłam dzisiaj ale wstawię wieczorem - teraz muszę lecieć zająć się moimi draniami i ogrodem. W poniedziałek mój TZ zrobi jej piękne foty i ruszamy z ogłoszeniami bo się boję żeby się za bardzo do niej nie przywiązali.
-
[quote name='zerduszko']Zdjęcia można wstawiać darmo, wklejając między tekst.[/QUOTE] A da się jakoś zamienić zdjęcia? bo mam jeszcze 5 dni na allegro wyróżnionym dl asuczki która wczoraj poszła do DS i chciałam je wykorzystać na Gałganka, tekst mi zmieniło ale zdjęcia mimo iż wkleiłam jego pozostały z Miłki...
-
fotki będą dzisiaj ja sama jej jeszcze nie widziałam! Atka wysłałam ostatni fant na bazarek na mejla, więc możesz ruszać:)
-
Czary jak najbardziej potrzebne i z góry dziękuję:) A Krówka bo łaciata a poza tym mamy sentyment do "przezywania psów" nasza sunia to Świnka, a piesek imieniem Puppy najczęściej nazywany jest po prostu Misiem i reaguje na oba imiona a jak nei ma ochoty to na żadne:)
-
Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za szybka aklimatyzację:) i zapraszam na wątek mojej od dzisiaj tymczasowiczki:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/215325-KRAK%C3%93W-%28lub-Lublin%29-SZCZENIAK-NA-%C5%81A%C5%83CUCHU[/url]!
-
A ja miziam pieski wirtualnie:) i zapraszam Was wszystkie na wątek mojej tymczasowiczki Krówki [url]http://www.dogomania.pl/threads/215325-KRAK%C3%93W-%28lub-Lublin%29-SZCZENIAK-NA-%C5%81A%C5%83CUCHU[/url]!
-
Już jest u teściów i rozrabia, łapie za kostki zaczepia, jak normalny wesoły szczeniak :p oczywiście już obczaiła łóżko i poduszkę i dostała robocze imię Krówka:) tylko kot Felek jest bardzo niezadowolony, pręży grzbiet i syczy, ale za kilka dni jak zobaczy że mała mu nie zagraża ( ona go ignoruje , trochę się chyba go boi) to mu przejdzie. Dzisiaj po pracy biorę ją do wetki, potem kąpiemy i odpchlimy. Kupię jej też jakieś uszka do gryzienia i zabawki. Kurcze że też ja muszę w pracy siedzieć a tu nowy szczeniak w domu...
-
[quote name='greg_'][B]kurczę trochę się spóźniłem, nic ważne by psiak wrócił do zdrowia. Jesli jakiegoś do tego czasu nie przygarnę to oczwywiście jesteśmy w kontakcie, będe monitorował ten temat :)[/B][/QUOTE] Jasne greg! Zapraszamy i jesteśmy w kontakcie.
-
Greg ona na razie będzie u mnie, musimy ją podleczyć, zaszczepić, poznać, a potem zadecydujemy do jakiego domu pojedzie. Jeśli będziesz nadal zainteresowany za jakieś 2 - 3 tyg to mamy kontakt ok?
-
Połamany szczeniak Nikon - już w nowym domu :)
masza44 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Naprawdę jak się tylko ogarnę trochę to postaram się zrobić jakiś fajny łączony bazarek na moją tymczaskę która ma przyjechać w piątek i na Nikonka, bo jeszcze wczoraj pokazałam mężowi zdjęcia a on od razu " o matko to nasz mały Papuś" jest po prostu straaaaaaaaaaasznie podobny do naszego Puppiego tylko sierść ma bardziej gładką. Będzie taką miniaturką goldenka:) tylko żal mi go bo nasz Puppy ma taką samą minę tylko jak jest smutny albo zawstydzony... -
a spokojnie, ja informacyjnie piszę:)
-
O matko, Omi jestem z Tobą i stadkiem, które się tak nagle powiększyło. Pomoge z ogłoszeniami jak już będzie można, inaczej nei mogę- za duzó mam stałych deklaracji plus tymczasy z doskoku.
-
To mamy tymczasika:)
-
Patkant to ja jeszcze zadzwonię do teściowej potwierdzić i jakby co wyśle Ci na pw numer tel to jeśli się zdecydujesz to obgadamy sprawę i ewentualnie umówimy się na odbiór suni itp. U teściowej miała być inna sunia ale znalazła w międzyczasie DS:)