-
Posts
3862 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by masza44
-
Tisane pisze tutaj bo masz zapchana skrzynke pw- co do allegro wyróżnionego to zależy na ile dni, ile zdjęć dajesz i czy dajesz pogrubienie ( koszt jednorazowy 2 zł) podświetlenie ( koszt jednorazowy 3 zł) i wyróżnienie na 14 dni to koszt jednorazowy 13 zł. Mi wychodzi mniej więcej na 14 dni wyróżnienie z pogrubieniem i kilkoma zdjęciami ( do 6 przeważnie) około 15 zł, więc jeszcze do ogarnięcia:smile: Jakbyś miała problemy to możemy się umówić że ja wystawię psiaka a Ty mi przelejesz te 15 zł bo ja mam już stałe psy do ogłaszania i jeszcze 2 w kolejce... Tylko ja będę na dogo dopiero w środę, bo akurat jade w Bieszczady na wesele siostry:smile:
-
po powrocie z urlopu ( w przyszłym tyg) kupiłabym mu pakiet ogłoszeń i zrobiłabym allegro wyróżnione co? Tylko poproszę niech ktoś ułoży ładny tekst i zdjęcia poproszę z numerem kontaktowym na [email protected]
-
Wyjątkowy, dzielny dziadzio Rudasek - teraz biega za TM [']
masza44 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rudasku kochany, mizianko ode mnie -
nasza ratlerka prawdopodobnie znalazła DS, jeszcze się nie cieszę ale ...:) allegro wyróżnione czyni cuda- jakby małe potrzebowały to dawajcie znać!
-
A czy Baścik ma ogłoszenia?
-
Wyjątkowy, dzielny dziadzio Rudasek - teraz biega za TM [']
masza44 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja odwiedzam i miziam -
Wyróżnione allegro Hugona na 14 dni [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1820504490[/url] Trzymajcie kciuki!
-
To ja bym chciała ogłosić Gałgana:) skradł mi serce..........tylko ja kupuje ogłoszenia na bazarkach bo sama nie umiem. Za to zrobię mu allegro wyróżnione. Poproszę o tekst, kontakt i kilka zdjęć na mejla: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Jadę w ten weekend zbierać na psy na weselu mojej siostry to myślę, że stóweczkę za kastrację wygrzebię:)
-
Pozdrawiam maluchy z pracy:)
-
kochany psi staruszek...
-
dziękujemy, malizny w górę hop
-
Mała na razie bezwątkowa i pewnie tak pozostanie- babsztyl od której ją wyrwano wchodzi na fora i boimy się, żeby jej nie odebrała bo się zgodziła ją oddać po długich namowach dla K. ale bez umowy itp ale K. jej nie może zatrzymać bo to 3 pies w domu a pozostałe suczki nie akceptują małej...ale znajdziemy jej domek bez ogłoszeń, pytamy wszystkich znajomych, w pracy itp czy nie mają znajomych którzy by chcieli maliznę. Małe pieski szybko idą bo mogą mieszkać w bloku i nie potrzebują jakiejś aktywności wzmożonej, sa wygodne dla osób starszych i łagodne, bo łatwo je podnieść, na smyczy nie ciągną itp. jest piękna, jakby ktoś był zainteresowany to mogę fotki przesłać na mejla:)
-
Witamy w niedzielę:) super że Bastuś już w domu!!My z kolei mamy 2 miesięczną ratlerkę do adopcji...na razie odkarmiamy i leczymy. Miłej niedzieli maluchom życzę
-
w poniedziałek kończy się allegro Hugo, następne zrobę mu wyróżnione, może to pomoże
-
witam szczeniaczki w sobotę
-
[quote name='MiliVanili']nie do końca - delfiny też potrafią być agresywne i okrutne dla rozrywki[/QUOTE] Podobno też jako jedyne ssaki oprócz człowieka czerpią przyjemność z seksu...ciekawe...
-
życie pokazuje że " ludzki" nie znaczy lepszy, ja to bym chciała żebyśmy byli bardziej "zwierzęcy", bardziej naturalni, spontaniczni, i nie okrutni, zwierzęta nie są okrutne agresja jest zawsze z jakiegoś powodu a nie tak z sama z siebie i dla jakiejś chorej przyjemności lub z głupoty