Jump to content
Dogomania

masza44

Members
  • Posts

    3862
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by masza44

  1. [quote name='elaja']Biorąc pod uwagę ostatnie przypadki wywinięcia się psów równocześnie z szelek i obroży [B]proszę , uczulcie panią na to [/B], w Krakowie uciekł kolejny lękliwy pies i jak dotąd nie udało sie go złapać. Sama mam złe doświadczenia z popularnymi parcianymi szelkami ( bez zadnych problemów w mgnieniu oka wyszła z nich zarówno Kora jak i Ciapek , obydwa psy miały też obroże ) , łatwo się luzują . namoknięte niemożliwie się rozciągają , plastikowe części nie trzymają ustalonej regulacji. Skórzane są o wiele droższe ale skuteczniejsze , ważne aby były dobrze dopasowane.[/QUOTE] Moje dranie strasznie ciągną, a suczka kilka razy wylazła z obroży, szelki skórzane są super i w sumie w porównaniu z szelkami parcianymi, które się rozciągają i co jakiś czas trzeba zmieniać cena wychodzi porównywalna bo szelki skórzane starczają na o wiele dłużej bo są solidne. Ja kupiłam moim rozmiar L podszyte polarkiem, żeby im sierści nie mechaciło, z uchwytem za jaki można złapać jak pies się bardzo wyrywa za ok 100 zł za sztukę w zooplus. Są tam promocje, można trafić. Naprawdę polecam bo teraz chodzimy na spacery bezpiecznie, i .... mniej ciągną:)i się nie duszą przez obroże
  2. Dziewczyny a czy ktoś go dał na Owczarki w Potrzebie? Tam wchodzą miłośnicy rasy, szczeniorka której tam zrobiłam ogłoszenie w adopcjach szczeniaków poszła do super domku w tydzień! Link [url]http://owczarekwpotrzebie.com/[/url] mogłabym mu sama zrobić ogłoszenia tylko potrzebuję zdjęć na mejla [email][email protected][/email]
  3. Przepraszam za spam, ale zapraszmam na bazarek na leczenie dwóch schorowanych piesków [url]http://www.dogomania.pl/threads/214252-Troch%C4%99-tego-i-owego-.Dla-Ciebie-pupila.-Do-22.-09.-.?p=17593015#post17593015[/url]
  4. Kochane cioteczki, zajrzyjcie na bazarek na leczenie dwóch psich nieszczęść http://www.dogomania.pl/threads/214252-Troch%C4%99-tego-i-owego-.Dla-Ciebie-pupila.-Do-22.-09.-.?p=17593015#post17593015, wszystko po 2-6 zł, dziękuję
  5. Zapraszam wszystkich na bazarek na leczenie dwóch psich staruszków [url]http://www.dogomania.pl/threads/214252-Troch%C4%99-tego-i-owego-.Dla-Ciebie-pupila.-Do-22.-09.-.?p=17593015#post17593015[/url]
  6. Kochane, zapraszam na bazarek na dwóch psich staruszków na leczenie [url]http://www.dogomania.pl/threads/214252-Troch%C4%99-tego-i-owego-.Dla-Ciebie-pupila.-Do-22.-09.-.?p=17593015#post17593015[/url], prosze podnoście i rozsyłajcie zaproszenie dalej.
  7. zapraszam na bazarek dla dwóch innych psich staruszków [url]http://www.dogomania.pl/threads/214252-Troch%C4%99-tego-i-owego-.Dla-Ciebie-pupila.-Do-22.-09.-.?p=17593015#post17593015[/url]
  8. mizianko dla Miłki! Przepraszam za spam ale zajrzyjcie na bazarek dla dwóch psich nieszczęść na leczenie [url]http://www.dogomania.pl/threads/214252-Troch%C4%99-tego-i-owego-.Dla-Ciebie-pupila.-Do-22.-09.-.?p=17593015#post17593015[/url], poproszę o rozsyłanie lub podnoszenie
  9. Przepraszam za spam ale chciałam cioteczkom polecić bazarek na Rudego i Kapselka [url]http://www.dogomania.pl/threads/214252-Troch%C4%99-tego-i-owego-.Dla-Ciebie-pupila.-Do-22.-09.-.?p=17593015#post17593015[/url] jak możecie kochane to rozsyłajcie dalej lub chociaż hopajcie, dzięki
  10. [quote name='Javena'][url]http://www.dogomania.pl/threads/214252-Troch%C4%99-tego-i-owego-.Dla-Ciebie-pupila.-Do-22.-09.-.?p=17593015#post17593015[/url] Bazarek dla Kapselka i Rudego. Rzeczy podarowała Masza44[/QUOTE] Javena działasz jak burza!! Już lecę rozsyłać zaproszenia
  11. Weszłam przez przypadek a tutaj taka nowina...DT dla kury :-o ja miałam swojego kogucika, pamiętam jak raz rodzice kupili stadko żółciutkich pięknych kurczątek, dogrzewaliśmy ich lampą w garażu, a ja z młodszą siostrą na ten czas prawie tam zamieszkałyśmy:) Potem większość kurczątek umarła na jakąś chorobę:( ale mój wybrany kogucik karmiony vibovitem przeżył. Potem jak już były większe na kurnik w nocy napadła kuna. Pozagryzała pół kurnika, mojego kogutka dziabnęła w szyję tak że do połowy przegryziona ale on miał wolę przetrwania i ... przeżył, zarosła mu się rana i został jedynym kogutem w kurniku:) Skończył w garnku, ale miał dobre życie, luzem puszczony na działce gdzie chodził gdzie chciał wygrzebywał sobie co chciał... Ale teraz z kurami dość chociaz mieszkam na wsi, bo moje pieski bardzo się interesują kurami sąsiada a instynkt polowania to mają zabójczy
  12. [quote name='Javena']Mnie możesz przesłać .Podam Ci meila na pw.[/QUOTE] Javena wysłałam mejle ze zdjęciami i opisem, mam nadzieję, że Cię nie zamęczę:) Pozdrawiam i dziękuję. Kapselku trzymaj się kochany psiaku.
  13. Maksiu trafiał do domów gdzie był alkohol. Wiele psów reaguje na pijanych ludzi agresją ponieważ zachowują się w taki sposób, że pies czuje się zagrożony ich dziwnym zachowaniem, głosem i zapachem. I często nie są to w ogóle agresywne psy w innych sytuacjach. Nie znam maksia, ale myślę, że w odpowiednich i odpowiedzialnych rękach dałby rade normalnie funkcjonować.
  14. przepiękny, przepiękny i kochany taki!!! i jak prosi!! trzymam kciuki żeby pan go odebrał!
  15. ja tez udostępniłam i wysłałam zaproszenia, ech strasznie dużo tych zwierzęcych wydarzeń na fb, trudno się przebić,a le zawsze jest szansa ze to właśnie tam znajdzie się dom...
  16. O jejusiu, ale cudownie!! Widać jaka szczęśliwa no i ma koleżankę do zabaw:)
  17. link do allegro Perwusia na 14 dni, do godziny powinien być aktywny [B][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1805301797"][B]http://allegro.pl/show_item.php?item=1805301797[/B][/URL] [/B]
  18. Mam pytanie czy ktoś mógłby zrobić bazarek z którego wpływ byłby podzielony między Kapselka a Rudego z wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/191919-Potr%C4%85cony-Rudy-straci%C5%82-DT-czeka-zadu%C5%BCony-na-hotelu-w-lecznicy[/url] ? ja daję fanty , zdjęcia i opis mogłabym wysłać komuś na mejla, potem będę wysyłać itp. Ale nie potrafię robić bazarków i za długo by mi to zajęło. Wolę w tym czasie porobić jakieś ogłoszenia psiakom. W razie gdyby ktoś mógł pomóc proszę o kontakt na pw.
  19. Oj jak dobrze że wszystko się udało:)
  20. oby się udało wyadoptować je razem........jeśli są razem cały czas to straszny szok nagle ich rozdzielić, wiem po swoich jak jedno tęskni za drugim nawet jak kilka godzin są rozdzielone
  21. Nie pojmuję jak można wyrzucić członka rodziny w ogóle... Tacy ludzie traktują zwierzęta przedmiotowo, wymieniają jak zużyty sprzęt, jak markę samochodu który już nie jest modny na nowszy i bardziej modny model.Nie wierzę że mają uczucia i nie wierzę że będą kochać nowego pieska skoro potrafili zrobić coś takiego staremu pieskowi. Za kilka lat znów go wymienią na modniejszą rasę....
  22. No w Sanoku jest hankasanok no i ja dorywczo ( już nie na stałe) ale nie wiem czy już jakiegoś malucha nie wybrali bo ich zarzuciłam wątkami z dogomanii więc pewnie mają ciężki wybór....:)
  23. trzymaj się jutro Miłeczko, potem już będzie tylko lepiej
  24. podnoszę Hugo, niechże wypatrzy go ktoś odpowiedzialny i dobry...
  25. Przepiękne, prześlę link znajomym którzy szukają szczeniaka który będzie duży do domku z ogrodem na wsi i z kotką, a jak widzę te szczenięta znają koty. Za nich dam sobie rękę uciąć, to wspaniali ludzi i piesek miałby jak w raju, tylko odległość niezła......
×
×
  • Create New...