Jump to content
Dogomania

masza44

Members
  • Posts

    3862
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by masza44

  1. OOOO super, już mu chciałam robić wyróżnione allegro a tu taka nowina! Trzymam kciuki za aklimatyzację i żeby podbił ich serca!
  2. [url]http://www.dogomania.pl/threads/215293-Szczeniak-na-krowim-%C5%82a%C5%84cuchu-bez-budy-!!!!-PILNIE-DT-na-TYDZIE%C5%83-!!!!-W-wa-i-okolice[/url]. zobaczcie dziewczyny podobny problem, ale na szczęście już ku lepszemu, zgadzam się ze zdaniem jednej dogomaniaczki, niech akcja zerwijmy łańcuchy nie pozostanie tylko hasłem
  3. Strupki są ale raczej po kleszczach tak powiedziała wetka. Ale skóra poza tym wygląda bardzo ładnie. Myślę, ze kąpiel dużo pomoże, tylko niestety musimy z nią jeszcze 3 dni poczekać.
  4. mam teraz w DT szczeniorkę zabraną pijakowi z łańcucha w nocy i wywiezioną do innego miasta i to jest jedyna opcja w takich przypadkach czasami, żeby tylko DT sie znalazł, nie wierze że w całej Warszawie nie ma nikogo kto może dac chociaż na chwilkę maluchowi DT! trzymam kciuki za powodzenia akcji z całych sił, taki biedny maluszek, on w takich warunkach nie przetrzyma zimy....
  5. Kurcze, to niedaleko nas... Nie wiem, mentalność ludzi tutaj jest dziwna. Nawet dzisiaj szliśmy z naszymi psami na spacer do lasu i na zmiane to sie cieszyłam bo widziałam domy gdzie nawet i 4 piękne zadbane psy biegały luzem po ogrodzie, ale zaraz potem jakaś pchełka uwiązana na łańcuchu lub 2 psy w wybetonowanych małych kojcach chociaż ogród ogrodzony...nie rozumiem tego...A suńka po prostu niewiarygodnie skatowana, na pewno cierpi niewyobrażalnie...Postaram się jakoś pomóc.
  6. Dzwoniła teściowa że Milka się ciągle drapie. Albo ma uczulenie na produkty mleczne ( wczoraj wypiła troszkę mleka a dziś dostała troszkę twarożku) albo ma uczulenie na odchody pcheł bo same pchły już powinny zdechnąć. Niestety wykąpać możemy dopiero w środę bo trzeba odczekać po frontline. Przetworów mlecznych już nie będzie dostawać. Zaczęła się przekonywać do suchej karmy polanej olejem po tuńczyku:) Odsypię jej troche can- vitu dla szczeniąt do dodawania do jedzonka z puszeczek.
  7. Wczoraj byłam z nasza tymczaską Krówka- Milką u weta i oczywiście czekałyśmy godzinę a tam był maluch 2 letni z mama i sunią i Milka oczywiście do niego świrowała i zaczepiała bo ona kocha dzieci i ten mały też ją głaskał i dawał samochodzik do zabawy:) a ta mama była super mówiła mu gdzie pieska można głaskać, gdzie dotykać , że trzeba uważać żeby nie stanąć na łapkę, że delikatnie... taki maluch będzie rósł w szacunku dla zwierząt i będzie miał do nich podejście a przede wszystkim nie będzie panikował jak pies na niego skoczy czy coś. Ludzie oczekują że pies od razu będzie idealny a to się rzadko zdarza. Ja też mam suczkę która wróciła z adopcji po 4 dniach a wystarczyło z nią trochę popracować ( nie żalę się bo nie wyobrażam sobie życia bez Świnki). Myślałam czy tym państwu nie podsunąc naszej Milki bo malutka i do dzieci cudowna ale z kolei to szczeniak co gryzie po kostkach,będzie zmieniać zęby więc będzie gryzła meble i kapcie i co jej wpadnie pod łapki, no i jest niesforna jak każdy szczeniak i się boję żeby ich to nie przerosło.
  8. Witajcie kochani wszyscy. Bonsai jutro będą zdjęcia do ogłoszeń i spróbuje jakiś tekst ułożyć to na pewno się odezwę o pakiecik- wielkie dzięki! Milka łobuzuje jak każdy normalny szczeniak, roznosi po całym domu i ogrodzie kapcie i swoje zabawki. Śpi tam gdzie aktualnie klapnie. Na razie trwa walka z kotem kto rządzi ale jest ok:) Zapomniałam napisać że ma malutka przepuklinę pępkową ale powinna sama się zarosnąć. Strasznie nas wzruszyła pierwszego wieczora, bo szukała budy w ogrodzie i chciała się już gdzieś ułożyć do snu, zwinęła się w malutki kłębek pod samochodem...Wzięliśmy ją na kanapę i spała jak królewna. Teraz już testuje kanapy i fotele:) Mam nadzieję że szybko znajdzie domek bo się boję , że teściowa nie będzie jej chciała oddać jak się przywiąże a ja wolałabym żeby raczej dalej była DT dla innych potrzebujących psiaków bo wtedy więcej piesków znajdzie pomoc. Patkant jakby nie Ty to Milka nadal by tam tkwiła więc jesteś kobieto wielka:)
  9. Ja też poproszę o dane do przelewu- mam pieniążki z bazarku.
  10. Poszedł przelew z bazarku na Rudego i Kapselka 60 zł, jak dojdzie to poproszę o potwierdzenie wpłaty na bazarku http://www.dogomania.pl/threads/214252-ZAKO%C5%83CZONY.-Troch%C4%99-tego-i-owego-.Dla-Ciebie-i-pupila.-Do-22.-09.-. Ja myślę o Rudym i jakbym miała więcej kasy pomogłabym więcej ale niestety zasoby ograniczone a psów do obdzielenia dużo...
  11. Ojej...No nic to postaramy się, ja już zmieniłam jej allegro na innego psiaka, ale zrobię jej nowe. Liczę na te czary
  12. Jestem:) dopiero teraz bo wczoraj długo siedzieliśmy u Milki i wróciłam po całym dniu padnięta i po prostu zaspałam o 22... Milka jest cudowna, jak mówi teściowa to żywe srebro z naciskiem na żywe:) Waży 4 kilo, wyglądem przypomina cavalierka i chyba coś z niego ma bo jest cudowna dla dzieci i bardzo się do nich garnie, tak że idealnym DS będzie dom z dziećmi. Bardzo szybko się zadomowiła, biega po całym ogrodzie, roznosi zabawki i pantofle, zaczepia do zabawy. Ładnie je- ale na razie tylko kocią karmę...psiej nie chce ruszyć, próbowaliśmy i suchą i saszetki...no nic, pewnie zacznie. Była bardzo zapchlona i miała też kilka kleszy, które teściowa usunęła a jednego ogromnego z ucha wyciagnęła jej wetka.Na całym ciałku ma strupki po kleszczach i pchłach. Wczoraj miała gorączke więc dostała zastrzyk na temperature i została odrobaczona- ale w kupce nie było widać robali. Dzisiaj byłam z nią u wetki kontrolnie, temperatura w normie, została odpchlona frontlinem. Teściowa ma ją dzisiaj wyczesać, a za tydzień kąpiel i szczepienie za ok 10 dni. Na razie ma dostawać rutinoscorbin na wzmocnienie odporności. Kupiłam jej wczoraj obróżkę a w poniedziałek zakupie smyczkę, bo Milcia strasznie wyrywa się z rąk, wszędzie chce iść sama, wszystkiego jest ciekawa, zaczepia do zabawy wszystkie psy ( chociaż przed tymi wielkimi ma respekt:))i ma charakterek dziewczyna :) ładnie chodzi na smyczce, wystarczy ją przywołać jak się zatrzymuje i już leci sobie dalej. Kupiłam jej puszki juniora animondy i dostałyśmy dużo juniora z royala od wetki- próbki. Na razie na weta wydałam 23 zł wczoraj i 15 dzisiaj, ale za to nie chcę zwrotu bo dostałam na to 50 zł od teściowej. Na szczepienie może zrobimy jakiś bazarek? Fotki zrobiłam dzisiaj ale wstawię wieczorem - teraz muszę lecieć zająć się moimi draniami i ogrodem. W poniedziałek mój TZ zrobi jej piękne foty i ruszamy z ogłoszeniami bo się boję żeby się za bardzo do niej nie przywiązali.
  13. [quote name='zerduszko']Zdjęcia można wstawiać darmo, wklejając między tekst.[/QUOTE] A da się jakoś zamienić zdjęcia? bo mam jeszcze 5 dni na allegro wyróżnionym dl asuczki która wczoraj poszła do DS i chciałam je wykorzystać na Gałganka, tekst mi zmieniło ale zdjęcia mimo iż wkleiłam jego pozostały z Miłki...
  14. fotki będą dzisiaj ja sama jej jeszcze nie widziałam! Atka wysłałam ostatni fant na bazarek na mejla, więc możesz ruszać:)
  15. Czary jak najbardziej potrzebne i z góry dziękuję:) A Krówka bo łaciata a poza tym mamy sentyment do "przezywania psów" nasza sunia to Świnka, a piesek imieniem Puppy najczęściej nazywany jest po prostu Misiem i reaguje na oba imiona a jak nei ma ochoty to na żadne:)
  16. Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za szybka aklimatyzację:) i zapraszam na wątek mojej od dzisiaj tymczasowiczki:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/215325-KRAK%C3%93W-%28lub-Lublin%29-SZCZENIAK-NA-%C5%81A%C5%83CUCHU[/url]!
  17. A ja miziam pieski wirtualnie:) i zapraszam Was wszystkie na wątek mojej tymczasowiczki Krówki [url]http://www.dogomania.pl/threads/215325-KRAK%C3%93W-%28lub-Lublin%29-SZCZENIAK-NA-%C5%81A%C5%83CUCHU[/url]!
  18. Już jest u teściów i rozrabia, łapie za kostki zaczepia, jak normalny wesoły szczeniak :p oczywiście już obczaiła łóżko i poduszkę i dostała robocze imię Krówka:) tylko kot Felek jest bardzo niezadowolony, pręży grzbiet i syczy, ale za kilka dni jak zobaczy że mała mu nie zagraża ( ona go ignoruje , trochę się chyba go boi) to mu przejdzie. Dzisiaj po pracy biorę ją do wetki, potem kąpiemy i odpchlimy. Kupię jej też jakieś uszka do gryzienia i zabawki. Kurcze że też ja muszę w pracy siedzieć a tu nowy szczeniak w domu...
  19. [quote name='greg_'][B]kurczę trochę się spóźniłem, nic ważne by psiak wrócił do zdrowia. Jesli jakiegoś do tego czasu nie przygarnę to oczwywiście jesteśmy w kontakcie, będe monitorował ten temat :)[/B][/QUOTE] Jasne greg! Zapraszamy i jesteśmy w kontakcie.
  20. Greg ona na razie będzie u mnie, musimy ją podleczyć, zaszczepić, poznać, a potem zadecydujemy do jakiego domu pojedzie. Jeśli będziesz nadal zainteresowany za jakieś 2 - 3 tyg to mamy kontakt ok?
  21. Naprawdę jak się tylko ogarnę trochę to postaram się zrobić jakiś fajny łączony bazarek na moją tymczaskę która ma przyjechać w piątek i na Nikonka, bo jeszcze wczoraj pokazałam mężowi zdjęcia a on od razu " o matko to nasz mały Papuś" jest po prostu straaaaaaaaaaasznie podobny do naszego Puppiego tylko sierść ma bardziej gładką. Będzie taką miniaturką goldenka:) tylko żal mi go bo nasz Puppy ma taką samą minę tylko jak jest smutny albo zawstydzony...
  22. a spokojnie, ja informacyjnie piszę:)
  23. O matko, Omi jestem z Tobą i stadkiem, które się tak nagle powiększyło. Pomoge z ogłoszeniami jak już będzie można, inaczej nei mogę- za duzó mam stałych deklaracji plus tymczasy z doskoku.
  24. To mamy tymczasika:)
  25. Patkant to ja jeszcze zadzwonię do teściowej potwierdzić i jakby co wyśle Ci na pw numer tel to jeśli się zdecydujesz to obgadamy sprawę i ewentualnie umówimy się na odbiór suni itp. U teściowej miała być inna sunia ale znalazła w międzyczasie DS:)
×
×
  • Create New...