[quote name='Bgra']zawodem daleko odbiegam:evil_lol:
Moja największa miłość-Adaś:loveu:takie najpierwszejsze,więc litości:diabloti:
[IMG]http://i59.tinypic.com/2iag0hd.jpg[/IMG][/QUOTE]
Te, ciotka rajzyntasza, Adaś to również miłość cioci marmosi:cool3: Z racji dnia narodzin i wielkiego serducha Babuni :cool3: