Jump to content
Dogomania

marmosia

Members
  • Posts

    2987
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marmosia

  1. Ciocia Brosikowa, szukam jej domeczku u cuuudnej cioci z Bierutowa:) Musi tylko przedyskutować, bo mąz i synuś alergicy, ale Niunia ma chyba włosy, a nie sierść? Odezwę się jutro:) buziaczki
  2. Cioteczki, a jaka karma jest mu potrzebna- napiszcie nazwę i producenta:) A może lepiej kaskę?
  3. Karolciu Brosowa, odezwała się ta babka od Alusia, bo jak nie, to bierymy sprawę w nasze rączki:)
  4. Numer konta poproszę, buziaki dla Lunki:*
  5. Ja też zaglądam i trzymam kciuki :)
  6. Czekam na numer konta:)
  7. Suuuper wieści, ściskam Alika:)
  8. Czy ktoś tu zagląda? Lunuś, buziaki:*
  9. A jutro to już tylko chyba SPA? ;)
  10. Witam, tu ciotka- beaglowa fanka spod Wrocławia. Mam Pytanie odnośnie Lunki- czy rozpatrywałyście możliwość umieszczenia jej w hoteliku? Co do śpiewania- mój Tofik też koncertował, kiedy zostawał sam, ale stopniowo przyzwyczajam go do swojej nieobecności. Jest coraz lepiej, więc może Lunka też pomaleńku się przyzwyczai? I jeszcze jedno- czy ona reaguje agresywnie na wszystkie psy? Ta rasa poluje w sforze, więc może socjalizacja małej się uda. Pozdrawiam cieplutko:)
  11. Marzenia się spełniają, w końcu i one znajdą swoje domki:) Stereotypom mówię stanowczo NIE:)
  12. Nika, czy pieniążki dotarły?
  13. Jeżyka to dzisiaj cioteczka bros znowu kołtunów pozbawiła. Coraz śliczniejszy się robi:)
  14. Jezu, byle nie do stróżowania:( Zapnie go pańcia na łańcuchu i psa zmarnuje. On jest taki delikatny, musi mieć normalny domek...
  15. Nadrobimy, na razie odchorować muszę:(
  16. Karolinie, maleńkiej kobietce o wielkim sercu, dziękuję za najpiękniejsze i najsmutniejsze zarazem popołudnie we wrocławskim schronisku:* Ali jest przecudny, zacałowany od wszystkich ciotek, czarny wielkolud o gołębim sercu i jeszcze smutnym spojrzeniu. Już niedługo:)
  17. Nr konta poproszę:)
  18. Chętnie się dorzucę dla tego cudniaka:)
  19. Witaj czarny "wielkoludzie" :)
  20. Nika, 1% idzie do Was:) Trzymam kciuki za Sonieczkę i Nordeczkę, co ząbki pokazuje:) Pozdrawiam cieplutko caaałe przytulisko:)
×
×
  • Create New...