Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Przepraszam, że nie napisałam wczoraj, ale padłam. Jak wrócę z pracy to zdam relacje. Jestem pod ogromnym wrażeniem opieki Ewy i Jacka nad tym biedakiem ♡
  2. Przyszłam się przywitać ♡
  3. Mna to by sie nie najadl:)Same kosci:)
  4. Dziekuje,bo gdzies mi mignal cennik:( Doczytalam,cennik jest w schronisku w Elblagu:(Przepraszam
  5. Za chwile beda kolejne:(i tak w kolo Macieju.
  6. Wlasnie odebralam od Ewy 2406 2 opakowania Polprazolu i wraz ze swim Hepatilem dostarcze Ewci jutro na Ursynow.
  7. czy w schronisku pobierana jest oplata za adopcje psa?wiecie cos?
  8. Już niedługo nie będzie trzeba go namawiać :-)
  9. Cudowne wieści :) Ewa2406 trzymam kciuki.
  10. OKI,DZIEKUJE:) Ten pies zapadl mi szczegolnie w serce.Kocham bezgranicznie Rottki.
  11. Jutro zadzwonie:)Nie ma za co.Choc tak troche pmoge.
  12. Ewciu kupilam dla Rokusia Hepatil. Gdzie Ci go podrzucic i kiedy?Pracuje do !4(w tym tygodniu).
  13. w drodze do pracy dobre mysli posyłam
  14. podniose,moze jeszcze ktos zajrzy.
  15. Dzieki z tel nie moglam wkleic:( Dzieki za potwierdzenie wplaty.Elzbieta K. to ja.Sie przyznaje,bo nicu nie napisalam.:( Ewa co z lekow jest Rokusiowi potrzeba,co mozna kupic bez recepty?Takich ludzkich.popytam wsrod znajomych,moze ktos ma. I tez Was KOCHAM.
  16. Ewa po kolei forum ogólne później poszukaj Akcje (tam jest też bazarek )później podfora Podaruje i tam jest -Leki wątek zbiorczy z tel.pisze , w pracy jestem:(
  17. Ewa napisz na watku"lekowym"że są potrzebne leki :(dla Rokusia.Może ktoś ma i mógłby się podzielić albo podarować. Caly czas ta psina nie wychodzi mi z głowy.
  18. Ewus na konto co organizowalas bazarek bizuteryjny wyslalam pieniazki na Rokusia.Nie jest tego duzo,ale na jeden obiadek powinno wystarczyc.:)
  19. No i mamy Kociarza Roku:) Wszystkim,którzy glosowali na naszą Prezes fundacji serdecznie dziękujemy :) Jolu a kotów u nas miało nie być :)))))))
  20. Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej. Musi być. Szacun dla Ciebie i Jacka.
  21. Ewa Ty jestes jak matka Teresa i Sw.Franciszek razam wzieci. Tak bardzo bym chciala dac Rokusiowi DT,ale pracuje po 12 h,mam 30 m.mieszkanie na 2 pietrze bez windy i sama nie wyrabiam ze swoja sunia.Ten psiak potrzebuje teraz opieki non stop.Nie wyobrazam sobie zostawic go na tyle godzin samego:( Caly czas psina nie wychodzi mi z glowy:(
×
×
  • Create New...