Dzieki z tel nie moglam wkleic:(
Dzieki za potwierdzenie wplaty.Elzbieta K. to ja.Sie przyznaje,bo nicu nie napisalam.:(
Ewa co z lekow jest Rokusiowi potrzeba,co mozna kupic bez recepty?Takich ludzkich.popytam wsrod znajomych,moze ktos ma.
I tez Was KOCHAM.