Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Razem w Bdt i razem w stałym.Już na zawsze:) Przyjaciel Snopka nazywa się Lewy i jest trójlapkiem.
  2. Rozmawialam przed chwilą z Jola i karma jeszcze nie doleciala.:(. Miała zaraz dzwonić do tej fundacji co organizowało konkurs. Jakieś wieści jutro jak się dodzwonie do Joli.
  3. To ja się zapisuje o 21,OO lub z emerytami o 20,00.:) Z emerytami dam rade:-D.Chyba.
  4. Będę w sobotę.Z syna psem:-D.On niestety do grzecznych nie należy i psów nie lubi.I ciągnie jak parowóz:( O której trzeba wyjść zeby nikogo nie było:-D
  5. Całe zycie mieszkam na Pradze i jakoś wystraszona nie jestem :-D Zapraszam:-)
  6. Nie wiem.Moze.Tylko pytanie. O której?I co daje?Ja jej za dnia nie widziałam od jesieni. Wczoraj na mnie czekala,to pewnie glodna była,a może chciała się tylko przywitać:)
  7. Nie wróciła. Kota dziś odmówiła żarcia:(.Podeszła do talerza, powąchała i zwiała.Zostawilam,moze się namyśli albo psy właścielskie będą miały wyżerkę. Ewidentnie nie smakuje:-D jej jedna z tych karm,ktore były zamówione. Drugi raz próbowałam jej dać. Wracamy do Feliksa,bo jeszcze troche zostało. I muszę poszukać z sosikiem,bo z galaretką nie wchodzi:-D
  8. Jeszcze obowiązkowy czip.
  9. Tam już nie pierwszy raz takie akcje się dzieja. Wrzuc w pw.Ewa Marta.Ona jest z Ursynowa.
  10. A może chcą Kotę ukraść? Albo złapać do kastracji. Powodzenia:D
  11. Jednorazowa?"niewidzialna ręka":) Pewnie, ten Ktoś nie wiedział ile jest kotow i tyle żarcia zostawil.
  12. Pomyślałam,że jak by się wczoraj nie udało to dam sobie spokój.Bo nie będę ciągle grzebać w karmie.:-) Patrzcie Państwo jeden Kot,a tyle kłopotów:-D
  13. Nie jest to Milbemax,ale wetka sprawdzila,ze skład jest taki sam i cena porownywalna.
  14. Tak zrobiłam. Zawinelam tabletke w malutka kulke karmy.Zjadla,to migusiem wylozylam reszte. Przechytrzylam Matke i się udało:))))) Kota "miejskiego"powinno się odrobaczać co trzy miesiące.To 3 miechy z banki.:)
  15. Zjadla,oprocz tabletki:(.Wygrzebalam tabletke z tego co zostało:)I będę probowac .Dam jej mala porcje i zobaczę.Jak zje to co będzie miała nalozone to doloze reszte.Moze się uda. Pytalam wetke czy można przekroić na pół.Nie polecala.Bo ona(tabletka)jest powleczona czyms dobrym,a w srodku jest "be" i możne to wyczuć. Może te Klany co kradna sobie koty,sa na tej ulicy na której bylysmy:)tam kotow jest dużo(podobno). A majkuna czy jakiegoś norweskiego to sama bym ukradla:)Niestety możliwości brak:))))) u mnie takie nie lataja:(
  16. Ja jej tam nigdy nie widziałam. Na pewno tam nie mieszka.Zastanawiam się,skad by wiedziała o kocie,a może myśli,ze dużo ich jest.A może była tam przypadkiem. Ja bedac na jej miejscu bym zapytala.
×
×
  • Create New...