UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
[quote name='waldi481']Ktoś tu pytał o co mam żal do Bielawskiego..Ja podałam to jako przykład - gdyby można było kupić życie tych psów czy tych nieszczęśliwych 20 koni to mogę i na kolana paść i czołem bić i po rękach całować!Do koni 1 starszy człowiek..Jasno trzeba zdawać sobie sprawę,że nic nie ma znaczenia to czy tamto..Do lipca przyszłego roku mają te zwierzęta zniknąć,bo ziemia sprzedana...Dobrze poinformowani twierdzą,że tam ma być park rozrywki,inni,że SPA..Słyszę,że zaczyna się niemiecka część akcji... I czuję się bezsilna..Zapraszam wszystkich aktywnych uczestników na analogiczny wątek Korabiewic na forum miau - w wątku odzywał się przedstawiciel Korabiewic..Czekamy na niego..Chcemy rozmawiać. Do usłyszenia-wracam na miau. Elżbieta[/QUOTE] Podaj link do miau prosze poczytam
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
W/g rozkazu;)zaglosowalam -
Nie umiem przekopiowac wpisz w wyszukiwarke
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bric-a-brac']Najprawdopodobniej pojutrze (środa) dotrze karma od Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego, czyli : EUKANUBA Platinum Performance Jogging & Agility 15kg 179zł ROYAL CANIN Urinary kot 6kg 144,60zł PURINA DOG CHOW Puppy Lamb & Rice 2x15kg 199zł[/QUOTE] Czy karme gratisowa dostaja Znajdki za glosowania w krakvecie -
Poczytaj prosze watek Kolejna umieralnia-Korabiewice i drugi pomocowy Pomocowy.Pilnie potrzeba ogloszen,transportu,jedzenia,pieniedzy.
-
[quote name='xxxx52']Czy to jest schronisko TOZ-wskie ? Posel P.Suski zlozyl donos dp Prokuratury Generalnej w sprawie zabezpieczenia psow w tym schronisku.[/QUOTE] To nie jest schronisko statut schroniska ma odebrany
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Czy Selen to ten psiak co spi pod sklepem?:-( Jolus czy zabralas go do siebie? Wszystko rozbija sie o kase,skad ja wziasc:-( -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
W takim razie ciesze sie,ze Gapcia tak dobrze wyglada.Dawno jej nie widzialam. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Ta sunia owczarkowata to na moje oko Numi, Gapcia ma jakas chorobe skory i w chorych miejscach nie ma siersci:shake:Chyba,ze jej tak odrosla. Moze Jola sie wypowie? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='jolam']to super, że tak szybko znalazł się domek dla Gaji :-) mam nadzieję, że nie pomyliłam - Gaja to ta która ostatnio wróciła z nowego domku ?[/QUOTE] Tak jolam ta sama,mieszka w chalupie:evil_lol:tylko boi sie schodow:-(ale sie przyzwyczaji;) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
bric na zadnym zdjeciu nie ma bud od Kastora,widoczna na zdjeciu buda(fragment)jest przewieziona ze starego miejsca-poznalam po napisie z koja w ktorym byl Azyl i Gaia A Gaia grzeje pupke w nowym domku:multi: -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
UlaFeta replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li']Ależ wspaniałe wiadomości :-)!!!! Tyle się nacierpiał - czas, żeby zaczął o tym zapominać![/QUOTE] Szybko zapomni uwierz mi :multi: -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
UlaFeta replied to paros's topic in Już w nowym domu
Mialam pisac od poczatku,ale te smsy opowiedza Wam jak jest;:eviltong: Wczorajszy ;Rudy vel Misio juz sam wychodzi na podworko.teraz siedzi i gada z moja mama.Jest dobrze'' I ten dostalam przed chwila:Mis ma sie doskonale,odbija sobie czas szczeniaka,spi na lozku,bawi sie maskotkami i nieustannie domaga sie pieszczot'':multi: Nie mogl lepiej trafic,to domek ze zlotymi klamkami:lol: Wszystkim,ktorzy zaangazowali sie w pomoc Rudemu bardzo pieknie dziekuje:loveu: Jak bede miala zdjecia to sie z Wami podziele:evil_lol:(moze w sobote) -
[quote name='beka']No mysle ze bedzie, tylko trzeba szybko działać. Ta pani i domnie dzwoniła w sprawie mojej suni, ale tam kotki sa. szczeniakowi łatwiej sie przywyczaic (poza tym wiem że on bardziej domu potzrebuje. Państwo mieli wrócic 19 listopada i nie moga sie psiaka doczekać. Trzeba szybko działać bo psiaków duuuużo....[/QUOTE] Czekoladowy juz w domku:multi:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Jolus przepraszam narazie nie moge,ale jak sie wyjasni dowiesz sie pierwsza;) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']tak husky :lol: czekamy na informacje i fotki z domku Rudego :lol:[/QUOTE] To moge wam obiecac;) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']Trzymamy kciuki za domek Rudego :thumbs: Tytus też ma dom :multi: Gaja szuka nowego domu :-( w ogłoszeniach trzeba zaznaczyć, że tylko do mieszkania w domu.[/QUOTE] Wlasnie chcialam napisac o Gai,ale bylas szybsza. A Tytus to haski?bo jezeli tak to jest w Serocku:evil_lol: -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
UlaFeta replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='maja602']Dawno mnie nie było. Gdzie pojechał? Czy Rudy ma już domek? Mam likwidować ogłoszenia?[/QUOTE] Nie likwiduj ogloszen- zobaczymy.Czekamy do wtorku,srody;) Jak wszystko bedzie ok to zostaje i napisze gdzie jest,narazie trzymajcie :thumbs:,ale innej opcji nie widze:evil_lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Paros nie czytam calego watku to nie wiem,ktory pies ma ogloszenia;) A Rudy pojechal:eviltong:. -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
UlaFeta replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='bric-a-brac']Trzymamy kciuki, bo to jeszcze nic pewnego, ale oby wszystko poszło dobrze :) Przy okazji, zapraszam na bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217990-WSZYSTKO-MAMY-Perfumy-ksi%C4%85%C5%BCki-zabawki-T-shirt....-na-d%C5%82ug-Niry-i-Nili-1.12"]http://www.dogomania.pl/threads/2179...ry-i-Nili-1.12[/URL] ;)[/QUOTE] Jak to nic pewnego?Nie ma innej opcji.:eviltong: -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
UlaFeta replied to paros's topic in Już w nowym domu
No i Rudzielec pojechal :multi::multi::multi: powodzenia piesku Tam ci niczego nie zabraknie tylko badz grzeczny -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
A moze by tak pooglaszac NERO jego zdjecia sa na znajdki.pl:-(