Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. [quote name='mala_czarna']Pojęcia nie mam, szukalam na FB, ale nie wiem. Trzeba chyba dotrzeć do osoby, która jako pierwsza udostępniła zdjęcie psa.[/QUOTE] Moze by trzeba zadzwonic do Joli.Kurde nie mozesz sie dowiedziec.On moze juz nie zyje.A dawno jest na fb to zdjecie. Zaraz bede widziec sie z Jola,moze cos poradzi.
  2. [quote name='DOG Line']Dyzio wraca z adopcji... :placz:[/QUOTE] co sie znow stalo?:placz:Kurde,gdzie go Jola upchnie? [quote name='Aleksandra95']który to Dyzio, bo mi się już mieszają .. :([/QUOTE] Ola, Dyziek to synus Matyldy
  3. [quote name='kejciu']Mikołaj zagląda do Bono :-)[/QUOTE] Myslalam,ze domek mu przyniosl:multi:a on tylko zajrzal:placz:i poszedl:placz:
  4. [quote name='DONnka']UlaFeta, a pytałaś może p. Jolę czemu Iwan bierze ten Kreon skoro parametry trzustkowe były w normie ? W sobotę spotykamy się z anett :) Jeśli Kreon faktycznie jest Iwankowi potrzebny to mogłabym wziąć od Niej to małe opakowanie i wysłać razem z tym co już mam dla Iwana Dzis caly dzien nie moglam dodzwonic sie do Joli.Kreon zalecil wet,dlaczego to nie wiemy.Mowilam Joli,ze pisalyscie,ze jezeli trzustka jest ok,to po co to bierze?Narazie kreon jest to wstrzymaj sie z wysylka,moze inny pies jest bardziej potrzebujacy. Mamy do oddania wet-medin,bo Borysek odszadl za TM,nie jest wam potrzebny?
  5. [quote name='kejciu']A gdzie Ty tego transporta wyczailaś wogóle?:D jak w pracy po przerwie?:) poznali Cię ?:)[/QUOTE] w pracy to niektorzy mysleli,ze sie zwolnilam:lol:a robote zostawilam na jutro:eviltong:co sie bede po urlopie przemeczac:lol:zdaze mysle,ze do konca tygodnia nadrobie zaleglosci;)tak mysle jesli cos po drodze sie nie zdarzy. transportery sa na transportowym:megagrin::megagrin::megagrin: Kurde,:diabloti: caly czas poczta sie wlacza:diabloti: A do ktorej bazar?
  6. [quote name='kejciu']:):):)super wiadomość[/QUOTE] Ale Jola nie odbiera:diabloti: to jak ja mam dac telefon do transportu,bo dalej to Jola musi uzgodnic gdzie dowiezie psa i jak odbierze umowe adopcyjna
  7. Zegna sie z Warszawa w czwartek:lol:mysle ze to juz pewne:eviltong:
  8. [quote name='DOG Line']Jeszcze dziś wieczorem labcię zabieram do siebie. Najprawdopodobniej już jutro będzie pierwsza rozmowa w sprawie adopcji. Z domkiem, który czekał na labiowatą sunię. Już trzymam kciuki :)[/QUOTE] I ja tez:thumbs:
  9. No prosze a w sobote prawie nic sie nie dzialo.Z naciskiem na prawie. Czy ta sunia na zdjeciach to ta co Jola ja dokarmia?Czy nie daj Boze jakas inna:placz: Paros tych psow co widzialas w okolicach Emilianowa nie znalazlysmy:shake: A i jeszcze Urwis dziwnie sie w sobote zachowywal.Trzas sie i przewracal:placz: Jola znalazla kleszcza.Jest u weta.
  10. transport juz mam,ale Szefowa milczy:mad:nie odbiera:diabloti:
  11. Odezawal sie domek:multi:Panstwo dopiero o 4 rano wrocili z Kolobrzegu i nie sa w stanie dzis po Saszke przyjechac.Nie zrezygnowali:multi:.Szukam transportu,zeby psina pojechal,a jezeli nie znajde to Panstwo przyjada za tydzien PAROS odbierz telefon.Szefowa dzwoni:evil_lol:
  12. [quote name='malagos']Jak zrozumiałam z pierwszego postu, schronisko zostało wybudowane i jest prowadzone przez fundację Przyjaciół Braci Mniejszych. Moze tylko dla psów, będących pod opieką Fundacji? bo jak pisałam wyżej, od gminy zadano jakiejś kosmicznej sumy za przyjecie psa, utrzymanie i tez "gotowość" ze mogą przyjechać po psa, przy której suma 2500 z innym schronem wydaje się betką. Ale jestem pewna, zę gminy podwarszawskie i taką umowę skłonne były podpisać, bo schroniska teraz dyktują warunki.[/QUOTE] To trzeba jasno napisac,ze schron prywatny i tylko psy pod ich opieka,A swoja droga to skad oni te psy maja? Ja rozumiem,ze dom tymczasowy lub hoteli moze miec taki wymagania ,ale SCHRONISKO i jeszcze z taka nazwa. Malagos skad bezdomne psy maja miec kase,a gminy napewno nie za wszelka cene podpisza umowe.
  13. [quote name='Jasza']Pięknie stoi! Nie zauważylam wczesniej tej blizny na nosku...bidusia mała...[/QUOTE] Wciskala mordke w kraty jak byla w leczniy i taka bilzna jej zostala. Ona nie tylko sama stoi:loveu:sama sie podnosi,:loveu: nawet biega :eviltong:tylko tak dziwnie dupcia zarzuca,bo potyka sie o noge:placz: Ale teraz moze byc juz tylko lepiej.MUSI
  14. [quote name='terensia']na którymś z wątków przeczytalem że pobieracie opłatę 350zł za psa i pisemne zobowiązanie osoby która go zostawia że będzie szukała mu domu - ja jestem chętny na zaoferowanie DT ale czy mi również zapłacicie 350zł msc tak jak oczekujecie tego od BEZPAŃSKICH psiaków?????[/QUOTE] A to prywatne schronisko to Ustawa nie obowiazuje?U nas tez przepelnienie,ale u nas nie pobiera sie oplat za bezdomne psy.Zenujace.
  15. [quote name='kejciu']Ula zrobiłaś zdjęcia Saby może?[/QUOTE] Nie,:placz: ciemno juz bylo kejciu Sabina to nieduza sunia przed kolano, czarna.
  16. Odrobaczylysmy z Jola psiaki takim preparatem w zastrzyku.Pierwszy raz takie cudo widzialam.Z psami latwo nie bylo:evil_lol:bo to nie fajnie jak cie kluja,a ty nie wiesz co sie dzieje:shake:ale jakos sie udalo. Zabezpieczane tez byly wejscia do bud.Niektore zostaly zdewastowane juz po godzinie.Czynny udzial wzieli:BAJKA,CHUDY i RITA.Rozszarpali w drobny mak.:diabloti:Trudno beda marznac. Do przytuliska trafila nowa sunia.Saba albo Sabina jak kto woli.Do tej pory pilnowala parkingu.Parking w rozbiorce,a sunia na lodzie. I dobra P.Jola ja zabrala.Dzieli kojec z Dziadkiem.We dwoje zawsze razniej:multi: A poza tym nuda.:roflt:,nuda:roflt:nuda:roflt::eviltong:
  17. Dzis widzialam kupe Iwanka byla konsystencji musztardy.Nie wiem czy dobra:oops:ale nie biegunka
  18. [quote name='kejciu']Przed chwilą zadzwoniła do mnie Ula i przekazała mi informację iż domek który miał być domkiem Saszy nie odbiera telefonu i nie odzywa się :( widocznie ludzie się rozmyslili - ale czy nie mozna po ludzku tego powiedzieć?tylko milczeć.....?![/QUOTE] :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::diabloti:
  19. [quote name='DONnka']Ufff, uspokoiłaś mnie trochę [B]anett[/B] :) Mam nadzieję, że właśnie to jest przyczyną biegunek Iwanka :modla: To może wstrzymam się na razie z szukaniem tego kreonu :roll: W tej chwili mam dla Iwana 1 opakowanie Procto-Glyvenolu i 2 opakowania Metronidazolu :)[/QUOTE] Dziekujemy:Rose: [quote name='anett']DONnka biegunki są jednym z możliwych ubocznych działań kreonu, ale czy tak jest w przypadku Iwana oczywiście nie mam pojęcia... zastanawia mnie jedynie fakt podawania kreonu przy dobrych parametrach trzustkowych...? W razie czego mam małe opakowanie kreonu 10000[/QUOTE] Dopytam czemu ma podawany kreon,bo jak piszesz to rzeczywiscie moze wcale nie jest mu potrzebny,ale jak napisalam,te biegunki nie sa zawsze.I to najbardziej mnie niepokoi:-(
  20. Zezarlo mi post:placz: Z tego co sie dowiedzialam,kobitki pojechaly po sunie,ale nie zostala im wydana.Jest na kwarantannie.Jak sie skonczy to beda mogly ja odebrac. Klembow przytuli kase i tyle.Tam konca nie widac:diabloti:
  21. [quote name='malagos']Moja gmina chciała podpisać umowę z Nowym Dworem Maz., ale ogromne koszty utrzymania psa w tym schronisku przerosły jej możliowści[/QUOTE] Bo to jest chyba prywatne schronisko,a zeby tam umiescic BEZDOMNIAKA,to sa takie wymogi ze nasze domowe to przy nich wysiadaja.I oplata 350 zl/miesiecznie
  22. [quote name='kejciu']Jak tu nie kochać psa?! :)[/QUOTE] Psa kochac musowo:loveu:
  23. Mimis zrobila bazarek dla Kaktusa,podrzuc chociaz,
×
×
  • Create New...