-
Posts
6878 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by edek
-
[quote name='Kinya']Słuchajcie, jak się okazało, kasa do hoteliku poszła już wczoraj, bo nie chciano stawiać w głupiej sytuacji dziewczyny, która miała tam zawieźć naszego BP-ka. Teraz Monika zdeklarowała się, że bierze na tymczas i leczy psiaka, przynajmniej przez te dwa tygodnie. Ci którzy zrobili zrzutę na hotelik chcą, aby na miejsce tego psa ze stacji zwieźć do Błędowa jakąś bidę wyciągniętą z Korabiewic. Kasa nie przepadnie, a choć jednen pies, wyciągnięty z tego koszmaru, skorzysta.[/QUOTE] Fajnie byłoby z tgo co słyszałam to ciężko jakiekolwiek zwierzę z tamtąd wyciągnąć. W soboty chyba mają dzień otwarty ale nie jestem pewna.
-
Ja się zadeklarowałam wpłacić na pieska 100 zł, obojętne mi gdzie wpłacę to może chociaż na część leczenia będzie. Proszę o nr konta, przelew zrobię wieczorem. Co mam napisać w tytule, żeby było wiadomo na którego to pieska ????
-
Napisał EVA2406 Może tu podać sprawę tych otrutych psiaków: Skopiowane Jest szansa, aby nieznane dotąd sprawy bestialskiego traktowania zwierzat ujrzały światło dzienne. Mój znajomy pracuje w TVN. Własnie jest w trakcie kręcenia materiału o nieludzkich przejawach okrecieństwa wobec zwierząt. Jeśli znacie takie przypadki, macie jakies linki - np. tu z DOGO - wraz ze zdjęciami etc., które mogłyby stanowić podstawę do dalszego "drążenia sprawy" dajcie proszę znać. Sama nie jestem w stanie wszystkiego przejrzeć. Była sławna sprawa kobiety, która zakładała pseudoschroniska w małych miejscowościach, brała pieniądze od gmin, które potem nie byłe wydatkowane zgodnie z przeznaczeniem. Zwierzęta były głodzone, nie miały opieki weterynaryjnej, były chore, zagryzały się nawzajem. Czy ktoś może dać mi namiary na tę sprawę? Jaki jest jej finał? Proszę, roześlijecie info do znajomych. Może dzięki tej akcji, temu reportażowi, pomożemy jakimś zwierzakom? Podaję link do wątku,roześlijcie tą wiadomosć dalej.Myślę, że warto. [url]http://www.dogomania.pl/threads/1440...4#post16197794[/url] TUTAJ KTOŚ MA MOŻLIWOŚĆ NAGŁAŚNIANIA SPRAW W TV
-
[quote name='irenaka']Jak pojawi się Majqa, to poproszę, aby wrzuciła to na miau. Nie jestem tam niestety zarejestrowana i nawet nie wiem, czy jest jakiś odzew na apel Majqi o pomoc dla tych kotów.[/QUOTE] Rozumiem że miau to jakieś forum i tam się toczy sprawa tych kotów ja tą fundację znalazłam w necie blisko warszawy dlatego podałam, pytanie czy pomogą wszędzie wszystko jest zajęte zarówno dla psów jak i kotów. Tragedia :(
-
[url]http://www.kociswiat.org.pl/[/url] znalazłam taką fundację może tu przyjętoby koty
-
Skoro jutro ma być zabrany to może zadzwonić na tą stację i poprosić żeby go nie przeganiali bo jutro ktoś po niego przyjedzie ??????
-
[quote name='AniaGucio']Znalazłam na FB - już podpisana!! :) Czytałam, że Kuba do 12go lutego ma schronienie - a co planujecie dalej?? Zbieracie deklaracje, czy na razie ogłaszacie ??[/QUOTE] Jest dla niego zarezerwowany hotelik i zbierane są deklaracje
-
tu jest petycja w sprawie korabiewic: [url]http://www.petycje.pl/6457[/url]
-
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
edek replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwop']link się niestety nie wyświetla...[/QUOTE] przepraszam :( tu jest dobry: [url]http://www.petycje.pl/6457[/url] -
[quote name='bric-a-brac'][url]http://www.petycje.pl/6457[/url] ;)[/QUOTE] dziękuję i przepraszam nie wiem dlaczego tak sie stało
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
edek replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='edek']Bardzo proszę o podpisanie petycji w sprawie schroniska w Korabiewicach [url]http://www.petycje.pl/petycjePodpisy...odpis_rodzaj=1[/url][/QUOTE] przepraszam ta nie działa :( [url]http://www.petycje.pl/6457[/url] -
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
edek replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę o podpisanie petycji w sprawie schroniska w Korabiewicach [url]http://www.petycje.pl/petycjePodpisy...odpis_rodzaj=1[/url] -
dzikus/ka- nie daje się złapać, reszta psiaków w nowych domach
edek replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę o podpisanie petycji w sprawie schroniska w Korabiewicach [url]http://www.petycje.pl/6457[/url] -
Bardzo proszę o podpisanie petycji w sprawie schroniska w Korabiewicach [url]http://www.petycje.pl/6457[/url]
-
Bardzo proszę o podpisanie petycji w sprawie schroniska w Korabiewicach [url]http://www.petycje.pl/petycjePodpisy...odpis_rodzaj=1[/url]
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
edek replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Bardzo proszę o podpisanie petycji w sprawie schroniska w Korabiewicach [url]http://www.petycje.pl/6457[/url] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
edek replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę o podpisanie petycji w sprawie schroniska w Korabiewicach [url]http://www.petycje.pl/petycjePodpisy...odpis_rodzaj=1[/url] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
edek replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę o podpisanie petycji w sprawie schroniska w Korabiewicach [url]http://www.petycje.pl/6457[/url] -
A czy ktoś jeszcze oglądał wczoraj ten program o Korabiewicach?, wydaje mi się że chyba fundacja viva tam się wypowiadała, ale nie jestem pewna. Może oni by pomogli gdzieś go umieścić żeby nie trafił do schronu ???Albo jeszcze do TOZ-u zgłosić ???
-
czy może ktoś jest na golden line [url]http://www.goldenline.pl/forum/aby-pomoc-w-24-godziny[/url] to jest link do osób, które pomagają szukać dt i ds. Ja w tym m-cu mogę dać 100zł.